چاپ سالنامه وزیری ۱۴۰۱

چاپ سالنامه وزیری ۱۴۰۱

اگر تصمیم به اهدای هدیه به مشتریان خود در سال 1401 دارید چاپ سالنامه وزیری میتواند گزینه‌ ای خوب و تاثیرگذار باشد ، به طوری که سالنامه تنها هدیه ‌ای است که یک سال به همراه مشتری می ‌ماند و برند و خدمات آن  را در ذهن او ماندگار می ‌کند.

پس چاپ سالنامه وزیری ۱۴۰۱ و سررسید ۱۴۰۱ را باید از اکنون آغاز کرد که می ‌تواند بهترین گزینه از نظر هزینه و ماندگاری بعد تبلیغات باشد .

چاپ سررسید 140۱ را در انواع مختلف سررسید وزیری، سررسید اروپایی، سررسید رقعی و… انجام می ‌دهند ، در واقع سالنامه تبلیغاتی را می ‌توان برحسب جنس جلد، نوع صفحات، نوع چاپ، قطع چاپ و نوع صحافی دسته ‌بندی کرد.

سررسید 1401 برای مدیران و مسئولان در طرح های لوکس و شکیل می تواند منحصر به فرد بودن یک مجموعه را به نمایش بگذارد.

از طرف دیگر برای  سررسید رقعی در مقیاس و تیراژ بالا، زمانی که وسعت مخاطب در نظر گرفته می شود، یک سررسید رقعی با ویژگی‌ های استاندارد، بهترین انتخاب است؛ اما منظور از سررسید رقعی استاندارد، مدل های تکراری و بدون خلاقیت در طراحی سررسید و سالنامه نیست بلکه  ظاهر این سالنامه بنابر نوع انتخاب می تواند از جذابیت فوق العاده ای برخوردار باشد و به عنوان یک سررسید خاص جلوه کند؛ اما از نظر نوع کاغذ و جنس جلد، متریالی انتخاب می‌شود که هزینه سررسید را به حداقل برساند تا در تیراژ بالای چاپ، جنبه ی  اقتصادی را در نظر بگیرد.

 

پیشنهاد جوپنزا : انواع تقویم رومیزی

 

سررسید وزیری

سررسید روزانه وزیری: معمولا به دو صورت، پنج شنبه و جمعه باهم یا جمعه جدا تولید می شوند، طراحی سررسید پنج شنبه و جمعه باهم طوری  است که پنج شنبه و جمعه در یک صفحه باهم درج می شود و سررسید جمعه جدا، به صورتی است که پنج شنبه و جمعه در صفحات جداگانه طراحی می گردد اکثر تولید کنندگان سررسید، در صفحات داخلی سررسید وزیری از کاغذ تحریر 70 گرمی سفید رنگ استفاده می کنند. معمولا این کاغذها از کشورهای چین، کره و اندونزی تامین می شوند که برند های اندونزی و کره ای از کیفیت بالاتری برخوردارند.

چاپ سالنامه وزیری ۱۴۰۱ معمولا مورد توجه عموم مردم است و توانسته توجه های زیادی را به خود جلب کند .سررسید سفارشی بسته به تیراژی که سفارش داده می شود، توسط تولید کنندگان قابل ارائه خواهد بود.

در سفارشی سازی سررسید وزیری میتوان به مواردی از جمله لت گلاسه، ترام و آستر بدرقه اشاره کرد که در ادامه به آنها می پردازیم.

یکی از پر طرفدار ترین روش ها برای سفارشی سازی سررسید، چاپ لت گلاسه است.

سفارش دهندگان می توانند مشخصات شرکت و یا برند خود را در این صفحات درج کنند. توصیه ما به شما آن است که لت گلاسه را در ابتدای سررسید قرار دهید تا مخاطبان در اولین نگاه پس از بازکردن سالنامه مشخصات و اطلاعات شرکت شما را ببینند .

سررسید وزیری یکی از انواع چاپ سالنامه وزیری ۱۴۰۱ است .

در سایز ۲۴ در ۱۷ قابل سفارش و چاپ است.

این نوع سررسید متعارف ترین و معروف ترین نوع سررسید محسوب میشود .

سررسید وزیری به دلیل سایزی که دارد ، دارای فضای خوبی برای یادداشت مطالب مخصوصا مطالب روزانه است .

همچنین چاپ سررسید وزیری برای کسانی که کار دفتری دارند و یا نیازمند صفحات بیشتری برای یادداشت نوشتن و یادآوری هستند بسیار مناسب و مقرون به صرفه است .

ویژگی سررسید اختصاصی

یکی از بهترین انواع سررسید ، سررسید اختصاصی است همانطور که از نام آن پیداست به صورت کاملاً اختصاصی تولید شده و جزء تولیدات معمول نمی باشد.

فرآیند اختصاصی سازی می تواند شامل انتخاب قطع دلخواه، انتخاب جلد با متریال مورد نظر، نوع کاغذ داخلی، نوع صحافی و حتی ربان و آستر بدرقه با طرح و جزئیات دلخواه باشد.

در این نوع سررسید می توان تمامی صفحات داخلی سررسید را به دلخواه مشتری طراحی و اجرا نمود.

به عنوان مثال شرکت های بزرگ؛ مناسبت ها، رویدادها، تاریخ های شرکت در نمایشگاه ها و سایر این قبیل موارد را در تاریخ مربوطه در سررسید خود درج می نمایند.

به همین دلیل از بین چاپ سالنامه وزیری ۱۴۰۱ سررسید اختصاصی آن بهترین گزینه هست .

فروشگاه ها تخفیف های دوره ای از پیش معین شده را در سررسید اهدایی به مشتریان خود اعلام می کنند و حتی می توان صفحات داخلی سررسید را مرتبط با شغل سفارش دهنده طراحی نمود. سررسید با جدول های حسابداری و یا سررسید با جداول نوبت دهی پزشکی مثال های مناسبی از این نوع اختصاصی سازی داخله سررسید می باشند.

کاربرد سررسید اختصاصی

با توجه به اینکه فرآیند چاپ سررسید اختصاصی مستلزم صرف زمان زیادی است، لازم است ثبت این قبیل سفارشات قبل از زمان اوج سفارشات در سه ماهه انتهایی سال باشد.

سررسید اختصاصی سر رسیدی است که کاملا با ویژگی ها، مشخصات و طراحی مورد نظر سفارش دهنده تولید می شود.

لذا چنانچه مدل خاصی به عنوان نمونه در اختیار دارید و می خواهید سالنامه خود را مطابق آن تولید کنید، برخی از تولید کنندگان می توانند آنرا به عنوان تقویم اختصاصی برای شما تولید کنند.

یکی از دلایل مهمی که تقویم را در جایگاه یک هدیه تبلیغاتی مناسب قرار می دهد، استفاده از آن در طول یکسال است؛ همین نکته باعث می شود که شرکت ها با اختصاصی کردن تقویم از این تبلیغات موثر استفاده کرده و برند خود را در ذهن مشتری ماندگار کنند.

امروزه با افزایش بی سابقه قیمت هدایای تبلیغاتی همچنان میتوان روی سررسید اختصاصی به عنوان  یک هدیه مقرون به صرفه حساب باز کرد.

چاپ سررسید اختصاصی

طراحی و چاپ سررسید اختصاصی دفترچه یادداشتی است که  تقویم روز و تاریخ را دارا می باشد .

صفحات داخلی شامل مناسبت هایی است که بنا بر تصمیماتی اتخاذ شده اند تا یاد و خاطره حوادث، اتفاقات مهم و دستاوردهای ویژه یادآوری می شود.

در صفحات و یا انتهای تقویم  می توان اطلاعات مهم و کاربردی را اضافه نمود که هر شرکت یا مجموعه با توجه به نیاز مشتریان خود و هدفی که دارد این اطلاعات را چاپ می نماید. جداول مهندسی، احادیث مذهبی، اطلاعات کشاورزی، سخن بزرگان و تلفن های ضروری و عناوین دیگر از جمله این اطلاعات هستند. عناوین مختلفی از سررسید اختصاصی در طی سالیان اخیر به چاپ رسیده است که می توان به سررسید های مهندسی، سررسید های مدیران، سررسید های دستیار، سررسید های آموزشی، سررسید های پزشکی، سررسید های تعیین وقت بیمار، سررسید های ورزشی و… را نام برد.

شرکت های تولیدی سررسید هر سال اقدام به تولید دو مدل سررسید یکی عمومی و دیگری اختصاصی می کنند ، که معمولا سررسید عمومی در تیراژ های بالا چاپ گردیده و آماده می باشد. تنها خدماتی که می توان به این مدل از سررسید ها اضافه نمود، چاپ داغ کوب و طلا کوب و یا لیزر پلاک چسبیده شده روی سررسید در صورت وجود به نام مجموعه سفارش دهنده چاپ میشود.

 

از کالکشن جدید جوپنرا در ست هدیه مدیریتی دیدن نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *