چاپ سررسید اختصاصی سال ۱۴۰۱

چاپ سررسید اختصاصی سال ۱۴۰۱ ,سر رسید 1401, چاپ سر رسید

چاپ سررسید اختصاصی سال ۱۴۰۱ می ‌تواند شامل تصاویری از نوروز، طبیعت، نماها و آثار باستانی یا … باشد و همچنین صفحات به نام دارنده سالنامه است.

سررسید رقعی به‌ طور معمول از لحاظ محتوایی دارای سه بخش است:

صفحات داخلی سررسید: که در واقع همان صفحات یادداشت روزانه تاریخ دار است.

خود صفحات داخلی به‌ طور معمول به چهار مدل مختلف تقسیم ‌بندی می‌ شوند که در ادامه توضیحاتی در این مورد خواهیم‌ داد.

بخش پایانی: این بخش به‌ طور معمول شامل صفحاتی است که در آن می ‌توان اطلاعات مهندسی و یا برگه ‌هایی برای یادداشت تلفن و یا برای مشاهده تلفن‌ های ضروری مانند آتش نشانی، اورژانس و غیره را یافت.

انواع چاپ سررسید رقعی براساس روز :

1- سر رسیدهای رقعی یک ‌روزه (روزانه):

سررسید های روزانه در دو نوع جمعه جدا یا پنجشنبه و جمعه با هم چاپ می‌ شوند. تاریخ یک روز در هر صفحه‌ی آنهاست و فقط در نوع پنجشنبه جمعه با هم، تاریخ جمعه‌ها هم در پایین صفحه پنجشنبه ‌ها چاپ می ‌شود.

2- سررسید های رقعی دو روزه :

در سررسید دو روزه تاریخ هر دو روز هفته در یک صفحه یا به‌ صورت ستونی و یا به‌ صورت سطری چاپ می‌ شود.

3- سررسید های رقعی هفتگی :

در سررسید های هفتگی برخلاف اسمشان روزهای هر هفته در دو صفحه چاپ می ‌شود نه در یک صفحه.

4- سررسید های رقعی دستیار :

در سررسید های دستیار هر هفته در یک صفحه چاپ می ‌شود . صفحات تاریخ کمی دارند ، ولی در انتهای آنها تعداد زیادی صفحه سفید با سر برگ تاریخ به‌ صورت خام موجود است. مالک آن با توجه به نیازش می ‌تواند از آن استفاده نماید. در انتهای این سررسید ها چندین برگ اطلاعات فنی و مهندسی و نظایر آن چاپ می‌شود.

انواع جنس سررسید های رقعی در چاپ سررسید اختصاصی سال ۱۴۰۱

سررسید های چرمی

سررسید های رقعی جلد چرم جز سررسید های جلد نرم دسته بندی شده و دارای یک جلد چرم قابل انعطاف است. این نوع سررسید یکی از پرطرفدار ترین نوع سررسید های رقعی است.

سررسید جلد ترمو

ترمو تا اندازه ای شبیه به چرم مصنوعی است .با این تفاوت که نازک تر بوده و هنگامی که لوگو یا نوشته ای به صورت داغی روی آن حک میشود. تغییر رنگ داده و جلوه بسیار زیبایی پیدا میکند. سررسید های جلد ترمو نسبت به سررسید های جلد چرمی از قیمت بالاتری برخوردارند.

سالنامه اختصاصی

چاپ سررسید اختصاصی سال ۱۴۰۱ سر رسیدی  است که کاملا با ویژگی ها، مشخصات و طراحی مورد نظر سفارش دهنده تولید می شود.

و چنانچه مدل خاصی به عنوان نمونه در اختیار دارید. و می خواهید سالنامه خود را مطابق آن تولید کنید. برخی از تولید کنندگان می توانند آنرا به عنوان چاپ سررسید اختصاصی سال ۱۴۰۱ برای شما تولید کنند.

یکی از دلایل مهمی که سررسید را در جایگاه یک هدیه تبلیغاتی مناسب قرار می دهد. استفاده از آن در طول یکسال است؛ همین نکته باعث می شود که شرکت ها با اختصاصی کردن سررسید از این تبلیغات موثر استفاده کرده و برند خود را در ذهن مشتری ماندگار کنند. امروزه با افزایش بی سابقه قیمت هدایای تبلیغاتی همچنان میتوان سررسید رقعی  به عنوان یک هدیه مقرون به صرفه حساب باز کرد.

 سررسید اختصاصی دفترچه یادداشتی است که  تقویم روز و تاریخ را دارا می باشد. صفحات داخلی شامل مناسبت هایی است که بنا بر تصمیماتی اتخاذ شده اند تا یاد و خاطره حوادث، اتفاقات مهم و دستاوردهای ویژه زنده نگه داشته شود.

درج اطلاعات مهم و کاربردی

در صفحات و یا انتهای سررسید می توان اطلاعات مهم و کاربردی را اضافه نمود .که هر شرکت یا مجموعه با توجه به نیاز مشتریان خود و هدفی که دارد. این اطلاعات را چاپ می نماید. جدول های  مهندسی، احادیث مذهبی، اطلاعات کشاورزی، سخن بزرگان و تلفن های ضروری و عناوین دیگر از جمله این اطلاعات هستند. عناوین مختلفی از سررسید اختصاصی در طی سالیان اخیر به چاپ رسیده است که می توان به سررسید های مهندسی، سررسید های مدیران، سررسید های دستیار، سررسید های آموزشی، سررسید های پزشکی، سررسید های تعیین وقت بیمار، سررسید های ورزشی و… را نام برد.

شرکت های تولیدی سررسید هر ساله اقدام به تولید دو مدل سررسید (یکی عمومی و دیگری اختصاصی) می کنند . معمولا سررسید عمومی در تیراژ های بالا چاپ گردیده و آماده می باشد. تنها خدماتی که می توان به این مدل از سررسید ها اضافه نمود.چاپ داغ کوب و طلا کوب و یا لیزر پلاک چسبیده شده روی سررسید (در صورت وجود) بنام مجموعه سفارش دهنده می باشد .

چاپ سررسید ۱۴۰۱

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام پارت چاپ، اگر کسی تصمیم به اهدای هدیه به مشتریان خود در سال 1401 دارد. چاپ سررسید اختصاصی سال ۱۴۰۱ و تقویم رومیزی همچنان گزینه‌ ای خوب و تاثیرگذار است. به طوری که سررسید تنها هدیه ‌ای است که یک سال به همراه مشتری می ‌ماند. هم چنین برند و خدماتش را در ذهن او ماندگار می ‌کند.

پس فکر کردن به چاپ سررسید اختصاصی سال  1401 و تقویم رومیزی 1401 را باید از اکنون آغاز کرد .که می ‌تواند بهترین گزینه از لحاظ هزینه و ماندگاری بعد تبلیغاتی باشد .

این تولیدکننده سررسید. چاپ سررسید  140۱ و تقویم رومیزی 1401 را در انواع مختلف سررسید وزیری، سررسید اروپایی، سررسید رقعی و… انجام می ‌دهد؛ در واقع سالنامه تبلیغاتی را می ‌توان برحسب جنس جلد، نوع صفحات، نوع چاپ، قطع چاپ و نوع صحافی دسته ‌بندی کرد. سررسید شیک 1401 برای مدیران و مسئولان در طرح های لوکس و شکیل می تواند منحصر به فرد بودن یک مجموعه را به نمایش بگذارد.

از طرف دیگر برای  سررسید رقعی در مقیاس و تیراژ بالا، زمانی که وسعت مخاطب در نظر گرفته می شود، یک سررسید رقعی با ویژگی‌ های استاندارد، بهترین انتخاب است؛ اما منظور از سررسید رقعی استاندارد، مدل های تکراری و بدون خلاقیت در طراحی سررسید و سالنامه نیست بلکه  ظاهر این سالنامه بنابر نوع انتخاب می تواند از جذابیت فوق العاده ای برخوردار باشد و به عنوان یک سررسید خاص جلوه کند؛ اما از نظر نوع کاغذ و جنس جلد، متریالی انتخاب می‌شود که هزینه سررسید را به حداقل برساند تا در تیراژ بالای  چاپ، جنبه ی  اقتصادی را در نظر بگیرد .

سررسید وزیری

معمولا به دو صورت، پنج شنبه و جمعه باهم یا جمعه جدا تولید می شوند، طراحی سررسید پنج شنبه و جمعه باهم طوری  است که پنج شنبه و جمعه در یک صفحه باهم درج می شود و سررسید جمعه جدا، به صورتی است که پنج شنبه و جمعه در صفحات جداگانه طراحی می گردد.

اکثر تولید کنندگان سررسید، در صفحات داخلی سررسید وزیری از کاغذ تحریر 70 گرمی سفید رنگ استفاده می کنند. معمولا این کاغذها از کشورهای چین، کره و اندونزی تامین می شوند که برند های اندونزی و کره ای از کیفیت بالاتری برخوردارند. سررسید سفارشی بسته به تیراژی که سفارش داده می شود، توسط تولید کنندگان قابل ارائه خواهد بود. در سفارشی سازی سررسید وزیری میتوان به مواردی از جمله لت گلاسه، ترام و آستر بدرقه اشاره کرد که در ادامه به آنها می پردازیم. یکی از پر طرفدار ترین روش ها برای سفارشی سازی سررسید، چاپ لت گلاسه است. سفارش دهندگان می توانند مشخصات شرکت و یا برند خود را در این صفحات درج کنند. توصیه ما به شما آن است که لت گلاسه را در ابتدای سررسید قرار دهید تا مخاطبان در اولین نگاه پس از بازکردن سالنامه مشخصات و اطلاعات شرکت شما را ببینند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *