چاپ سررسید

چاپ سررسید

چاپ سررسید نیز مانند طراحی آن یکی از گام ها و فاکتورهای مهمی است که میتواند تحول سازی را در یک روش تبلیغاتی ایجاد نماید. به همین دلیل باید بهترین شرکت تبلیغاتی را که خود دارای چاپخانه مجزا و مستقل هستند را برگزید. این گزینش میتواند در نتیجه تبلیغاتی شما تاثیر مستقیم داشته باشد، همانطور که میدانید، اگر یک سررسید بیکیفیت و فاقد کاربرد را به مشتری به عنوان یک هدیه تبلیغاتی ارائه دهیم، نه تنها نمیتواند نتایج موثری به همراه داشته باشد، بلکه موجب سلب اعتماد مشتری از آن کسب و کار خواهد شد.

خدمات چاپ مجموعه جوپنزا

مجموعه شرکت های جوپنزا که دارای فعالیت های گسترده ای در بخش های مختلف است، در بحث خدمات چاپ هم فعالیت های جدی دارد، این فعالیت در زمینه های چاپ کاتالوگ، چاپ بنر، چاپ برشور، چاپ لوگو، چاپ ست اوراق اداری، چاپ بیلبرد های تبلیغاتی، چاپ ویزیت ها و دیگر ابزارهای تبلیغاتی که نیاز به چاپ باکیفیت و حرفه ای دارند میباشد.

چاپ بسته بندی
طراحی لیبل
چاپ کاتالوگ
چاپ برشور

سفارش خدمات چاپ

برای ثبت سفارش انواع خدمات چاپدر مجموعه شرکت های جوپنزا باید ابتدا وارد سایت www.jopenza.ir که مختص انواع خدمات طراحی و چاپ است شوید، پس از مشاهده نمونه کارها در این وبسایت از طریق ارتباط با پشتیبانی و بخش فروش سایت اقدام به ثبت سفارش و یا کسب اطلاعات بیشتر از هر یک از کارها نمایید.

برای مشاهده نمونه کارها و ثبت سفارش روی لینک زیر کلیک نمایید:

خدمات چاپ

لیست خدمات چاپ مجموعه جوپنزا

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره نمودیم، خدمات چاپ جوپنزا در دسته های مختلفی انجام میپذیرد. همه خدمات چاپ مجموعه جوپنزا در چاپخانه مستقل این شرکت ها صورت گرفته، و چاپخانه مذکور نیز دارای بخش های جدید و بروز هست، لازم به ذکر است که این مجموعه توانسته است تاکنون رضایت بسیاری از مشتریان را به خود جلب نماید.

از جمله خدمات این شرکت در بخش چاپ به این صورت است:

چاپ انواع کاتالوگ و بروشور محصولات و خدمات، چاپ انواع بسته بندی های محصولات، چاپ انواع کارت ویزیت های یک طرفه و دو طرفه، انواع اوراق اداری و ست های اوراق اداری، انواع سربرگ و پاکت های نامه، بیلبرد های تبلیغاتی، تابلو های فروشگاهی، بنر ها و پوستر های تبلیغاتی، لیبل و برچسب محصولات، انواع فولدر ها، چاپ انواع سازه های نمایشگاهی، چاپ انواع تقویم رومیزی های سفارشی و چاپ سررسید و سالنامه.