چاپ لوگو روی پایه تقویم رومیزی

چاپ لوگو روی پایه تقویم رومیزی

چاپ لوگو روی پایه تقویم رومیزی یکی از وسایلی است که به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی برای تبریک به مشتری ها و کارمندان داده می شود.

چاپ تقویم رومیزی انواع مختلفی دارند معمولا تقویم های رومیزی با طراحی خاص برای مدیران می باشد .

و تقویم های ساده تر برای ارباب رجوع و کارمندان می باشد.

 تقویم های رومیزی ارزان از برگ های کمتری تشکیل شده اند به طور معمول این صفحات از برگ های کوچک A3می باشند به همین دلیل اکثرا قیمت بسیار پایین تری نسبت به سایر تقویم ها دارند.

در اوایل سال معمولا تقویم های رومیزی به عنوان رسانه های تبلیغاتی مطرح می شوند .

و کاربرد های بیشتری را نسبت به بقیه روزهای سال پیدا می کنند .

 چاپ لوگو روی پایه تقویم رومیزی یک ابزار ارتباطی ارزان قیمت محسوب

می شوند ، که می توانید به وسیله آن ها به آسانی مطالب آموزشی، فرهنگی و تبلیغی خود را انتشار دهید .

و نیاز به استفاده از بنرهای بزرگ و گران قیمت برای انتشار اطلاعات تبلیغاتی شما نمی باشد.

بهترین تقویم رومیزی را میتوان از نحوه چاپ تقویم رومیزی تشخیص داد .

ویژگی تقویم رومیزی

بهترین تقویم رومیزی اختصاصی که بتوانند مخاطب شما را تا حدود زیادی قانع کنند که فعالیت و محصولات شما در میان رقیب های دیگر نمونه می باشد.

برای این کار نیاز دارید که ابتدا یک طراحی گرافیکی زیبا از محصولات و کارهای خود را در یک تقویم ها نمایش دهید.

برای این کار باید از روش های خلاقانه زیادی استفاده کنید از آنجا که اکثر شرکت ها از

 تقویم رومیزی استفاده می کنند بیشتر طرح ها تا کنون استفاده شده است .

به همین دلیل برای ایجاد یک طرح جدید تقویم یادداشت رومیزی نیاز است که زمان زیادی را فکر کنید تا بتوانید یک ایده ترکیبی و خلاقانه را ایجاد کنید.

 تقویم رومیزی ۱۴۰۱ را در انواع مختلف سررسید وزیری، سررسید اروپایی، سررسید رقعی و… انجام می ‌دهد؛ در واقع سالنامه تبلیغاتی را می ‌توان برحسب جنس جلد، نوع صفحات، نوع چاپ، قطع چاپ و نوع صحافی دسته ‌بندی کرد.

تقویم رومیزی 1401 برای مدیران و مسئولان در طرح های لوکس و شکیل می تواند منحصر به فرد بودن یک مجموعه را به نمایش بگذارد.

از طرف دیگر برای تقویم رومیزی در مقیاس و تیراژ بالا، زمانی که وسعت مخاطب در نظر گرفته می شود، یک تقویم رومیزی ۱۴۰۱ با ویژگی‌ های استاندارد، بهترین انتخاب است؛ اما منظور از تقویم رومیزی استاندارد، مدل های تکراری و بدون خلاقیت در طراحی سررسید و سالنامه نیست بلکه  ظاهر این سالنامه بنابر نوع انتخاب می تواند از جذابیت فوق العاده ای برخوردار باشد و به عنوان یک سررسید خاص جلوه کند؛ اما از نظر نوع کاغذ و جنس جلد، متریالی انتخاب می‌شود که هزینه سررسید را به حداقل برساند در تیراژ بالای  چاپ .

ویژگی سررسید سفارشی

هدف از تهیه و تولید سررسید سفارشی و چاپ سررسید اختصاصی، ارائه آن به مشتریان، همکاران و افراد دیگر به عنوان یک هدیه تبلیغاتی است. لذا ضروری است تا لوگو، نام و یا سایر اطلاعات شرکت سفارش دهنده در روی سررسید و یا داخل آن درج شود تا کاربر سررسید در حین استفاده با مشاهده این اطلاعات، به دفعات نام شرکت هدیه دهنده را به خاطر آورده و از این طریق، آگاهی مخاطبان نسبت به برند شرکت افزایش یابد. در مقالات گذشته در مورد راه های سررسید سفارشی یا همان سفارش سررسید اختصاصی، به طور کامل توضیح داده ایم.

اما یکی دیگر از راه های درج لوگو و سفارشی سازی، روبان سررسید است. برخی شرکت ها با درج لوگوی خود روی روبان سررسید از این فضا برای تبلیغات در سررسید سفارشی خود استفاده می کنند.

یکی از دیگر راه های تبلیغات چاپ لوگو روی پایه تقویم رومیزی است .

مشتریان در سفارش سررسید خود سعی می کنند سر رسیدی کاربردی برای مخاطبان خود هدیه دهند که حداقل یک سال در ذهن مخاطب خود ماندگار بمانند.

مزایای تقویم دیواری

نوع دیگری از تقویم ها دیواری هستند و برای نصب به دیوار ساخته شده اند و معمولا نسبت به انواع تقویم ها تقویم دیواری قیمت پایین تری دارند .

تقویم دیواری معمولا به دو صورت چاپ می شوند تقویم های دیواری حصیری و  تقویم های دیواری مقوایی .

قیمت این تقویم ها معمولا نسبت به کاغذها و کارهای گرافیکی که بر روی آن ها انجام می شود در نظر می گیرند زیرا معمولا این تقویم ها نیاز به استفاده از دوخت یا جلد خاص که بر روی آن تزئیناتی انجام شود را ندارند و همانند چاپ لوگو روی پایه تقویم رومیزی به صرفه هست.

این تقویم یکی از اولین تقویم هایی است که به صورت وسیع توسط شرکت های کوچک و بزرگ و کسب و کارهایی با مخاطب عام استفاده میگردد.  در این تقویم فضای بالای صفحه را معمولا برای تبلیغات برند ها یا لوگو شرکت و سازمان در نظر میگیرند.

یکی از مدل های پر کاربرد تقویم دیواری ، تقویم تک برگ است .

ویژگی تقویم دیواری

در این تقویم روزهای خاص و وقایع مهم ثبت می‌ گردد و بسته به نیاز مشتری در اندازه های مختلف چاپ می‌شود.

و این نوع تقویم لازم است بیشتر در مکان های پر رفت‌ و آمد نصب ‌شود که تنها لازم است با یک نگاه به صورت سریع به تاریخ های موجود در تقویم دسترسی پیدا کنیم.

در این نوع تقویم میتوانیم بسته به نیاز و محل قرار گیری در سایز های گوناگون طراحی کنیم. این نوع تقویم به دلیل ساده بودن نوع تولید و مواد مصرفی ، قیمت مناسبی دارد که خود یکی از دلایل استقبال مشتریان است.

با توجه به سفارشات اکثرا بر روی مواد مصرفی ساده چاپ می‌شود .

یکی دیگر از مزایای چاپ تقویم دیواری که همزمان میتواند دو و یا حتی چند کاربری مختلف داشته باشد ، این است که سفارش دهنده می تواند این محصول را در چند صفحه ، سفارش داده و بر روی هر صفحه ،  عکس هایی از شرکت یا ارگان ، محصول یا خدمات ارائه شده توسط آنها  نوشته هایی راجع به محصول و یا هر چیزی که بتواند محصول یا برند را معرفی کند را به چاپ برساند .

از این رو چاپ تقویم دیواری  میتواند صاحب کاربری های بسیار هوشمندانه ایی نیز باشد.

از این تقویم ، میتوان به عنوان کاتالوگی برای معرفی محصولات نیز استفاده کرد؛ یکی دیگر از مزایای این روش که از بخش بسیار هوشمند این روش به حساب می آید این است که این کاتالوگ همیشه در دسترس مشتری است .

او هر زمان که بخواهد آن را خواهد دید ،  چاپ تقویم دیواری ، مثل چاپ لوگو روی پایه تقویم رو میزی یک روش تبلیغاتی موثر است که در عین ساده بودن بسیار کاربردی است .امروزه تقویم ها از حالت چاپی فراتر رفته اند و به صورت های مختلفی مانند تقویم های آنلاین و دیجیتالی هستند .برای سفارش این هدایای تبلیغاتی می توانید پس از مشاوره کارشناسان از طریق همین سایت اقدام کنید.

 

همچنین از جدیدترین ست مدیریتی جوپنزا دیدن نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *