چاپ و سفارش سررسید اختصاصی

سررسید اختصاصی 1400

سررسید اختصاصی سررسیدی است که کاملا با ویژگی ها، مشخصات و طراحی مورد نظر سفارش دهنده تولید می شود. برای همین اگر مدل خاصی به عنوان نمونه در اختیار دارید و می خواهید سررسید خود را مانند آن تولید کنید، مجموعه جوپنزا می تواند آن را به عنوان سررسید اختصاصی برای شما تولید کند.

سررسید اختصاصی هدیه تبلیغاتی مناسب

یکی از دلایل مهمی که سررسید را در جایگاه یک هدیه تبلیغاتی مناسب قرار می دهد، استفاده از آن در طول سال است؛ همین نکته باعث می شود که شرکت ها با اختصاصی کردن سررسید از این تبلیغات موثر استفاده کنند و برند خود را در ذهن مشتری ماندگار کنند.

در دنیای امروز با افزایش بی سابقه قیمت هدایای تبلیغاتی همچنان میتوان روی سررسید اختصاصی 1400 به عنوان یک هدیه مقرون به صرفه حساب باز کرد.

سررسید اختصاصی 1400

سررسید اختصاصی 1400 دفترچه یادداشتی است که  تقویم روز و تاریخ را دارد، صفحات داخلی شامل مناسبت هایی است که طبق تصمیماتی گرفته شده اند تا یاد و خاطره حوادث، اتفاقات مهم و دستاوردهای ویژه زنده نگه داشته شود.

شرکت جوپنزا هرسال اقدام به تولید دو مدل سررسید یکی عمومی و دیگری اختصاصی می کند که معمولا سررسید عمومی در تیراژ های بالا چاپ و آماده میشود، تنها خدماتی که می توان به این مدل از سررسید ها اضافه کرد، چاپ داغ کوب و طلاکوب و یا لیزر پلاک چسبیده شده روی سررسید به نام مجموعه و یا شرکت سفارش دهنده می باشد.

سایز سررسید سفارشی 1400

سررسید ها در ابعاد متفاوتی تولید می شوند، متفاوت بودن قطع سررسید ها باعث می شود تا کمتر کسی به سمت اختصاصی کردن قطع سررسید برود؛ اما اگر شما قصد سفارشی کردن قطع سررسید خود را دارید مجموعه جوپنزا می تواند قطع مورد نظر شما را به تولید برساند.

چه زمانی برای سفارش سررسید سفارشی مناسب است

سررسید اختصاصی بیشترین زمان طراحی و تولید را به خود اختصاص می دهد به همین دلیل سفارش دهندگان باید، در نیمه دوم سال به ارزیابی تولید کنندگان بپردازند و سفارش خود را به تولید کننده مورد نظر خود بسپارد.

هر سال با نزدیک شدن به پایان سال قیمت مواد اولیه افزایش پیدا می کند. بالا رفتن قیمت ها بر روی قیمت تمام شده سررسید هم بی تاثیر نیست. همچنین خرید دیر هنگام سفارش دهندگان باعث می شود گزینه های انتخابی محدود تری برای خرید داشته باشند؛

زیرا انبار بیشتر تولید کنندگان در روزهای پایانی سال از بسیاری از مدل ها خالی میشود و سفارشات مربوط به آن محصول پذیرفته نمی شود. اگر قصد خرید سررسید 1400 دارید می توانید با کارشناسان فروش مجموعه جوپنزا تماس بگیرید و نسبت به ثبت سفارشات خود اقدام کنید.

در تولید سررسید اختصاصی چه نکاتی مهم است

۱. جلد سررسید

در مرحله اول چیزی که برای مخاطب جلب توجه می کند سررسید شما را متفاوت و خاص جلوه می دهد جلد سررسید اختصاصی شما میباشد. گاهی اوقات بسیاری از صاحبان مشاغل از رنگ سازمانی خود برای جلد سررسید استفاده می کنند و گاهی با بسته بندی محصول خود ست می کنند که می تواند سررسید سفارشی شما را خاص تر کند.

برای اختصاصی کردن جلد سررسید بیشتر لوگو و نام شرکت بر روی جلد استفاده می شود که بستگی به نوع جنس جلد انتخابی و سلیقه مشتری به پنج روش انجام می شود که در ادامه به بررسی هر کدام میپردازیم.

الف. داغی بر روی جلد

این نوع حک بیشتر برای سررسیدهای ترمو و چرمی که بافت آنها خیلی برجسته نباشد کاربرد دارد. به این شکل که ابتدا طرح مورد نظر بر روی فلزی به نام کلیشه حک می شود و بعد از آن توسط دستگاه داغ کوب بر روی جلد پیاده می شود.

ب. طلاکوب

در این نوع چاپ، لوگو شما به صورت طلایی و یا رنگهای دیگر مانند قرمز، سبز، نقره ای و غیره  با کمی فرورفتگی بر روی جلد حک می شود که در سررسیدهایی با جلد سلفونی و گالینگور کاربرد بیشتری دارد.

پ. چاپ سیلک

در این روش، چاپ لوگو در رنگ های مختلف و هماهنگ با زمینه، به صورت تک رنگ انجام میشود. این نوع چاپ از ارزان ترین انواع چاپ می باشد که جذابیت کمتری نسبت به دیگر حک ها دارد. در این حالت به جای استفاده از کلیشه با شابلون حک لوگو بر روی جلد انجام می شود.

ت. نصب پلاک و حک لیزر بر روی آن

برای جلد سررسید اختصاصی می توان از پلاک های فلزی طلایی و یا نقره ای در طرح ها و ابعاد گوناگون که قابلیت حک لیزر را دارند هم استفاده کرد.

در سال های گذشته حک لوگو بر روی پلاک فلزی بیشتر رایج بوده و دلیل آن هم زیبایی بیشتر این مدل حک بر روی جلد سررسید می باشد. هر چند در مقایسه با قیمت هزینه بیشتری نسبت به دیگر روش ها دارد.

۲. طراحی صفحات داخلی سررسید

شاید شما بخواهید که رنگ و طراحی سررسید شما به سبک دلخواهتان باشد و در داخل صفحات سررسید اختصاصی، لوگو شرکتتان را چاپ کنید. در این صورت باید سررسید خود را به صورت اختصاصی سفارش دهید. مجموعه جوپنزا، با داشتن همه ی طرح های به روز و مناسب با شغل و حرفه شما به عنوان مشاور و ایده پرداز در اختیار شما هستند تا شما را راهنمایی کنند.

۳. اطلاعات تخصصی در سررسید

گاهی اوقات بسیاری از افراد میخواهند که بستگی به نوع شغل خود یا مخاطبان خود مطالبی خاص در انتهای سررسید قرار دهند، برای مثال شرکت و کارخانه تولید لبنیات اطلاعاتی در مورد خاصیت هر کدام از محصولات لبنه درج میشود.

۴. ترام

نوعی از خدمات چاپ است که به شما این امکان را میدهد که نام و لوگوی شرکت خود را در تمام صفحات سررسید تکرار کنید. ترام به این معنی است که شما طرح و لوگو و نام شرکت خود را به سلیقه ی دلخواه خود انتخاب کنید و مجموعه ی جوپنزا درخواست شما را در سررسید اختصاصی 1400، درج میکند. همان طور که گفتیم چاپ ترام به دلیل تکرار در همه ی صفحات سررسید اختصاصی اثر گذاری خیلی مفیدی در ذهن مخاطب شما میگذارد. مشتری شما در زمان استفاده از تک تک صفحات، نام و لوگوی شرکت شما را هم مشاهده میکند.

۵. لت گلاسه ابتدا و یا در بین صفحات سررسید

بسیاری از شرکت ها و تولیدکنندگان مواد غذایی میخواهند که عکس محصولات تولیدی خود را برای اطلاع مشتریان و یا نمایندگی های خود در سررسید به نمایش بگذارند. شما با دادن عکس محصولات خود، یا اطلاعات معرفی و گواهینامه های شرکت به تولید کننده سررسید اختصاصی و چیدن آن در قالب لت گلاسه چهار صفحه یا هشت صفحه و شانزده صفحه ، سررسید کاملا اختصاصی دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *