چاپ و سفارش سررسید 1400

سررسید رقعی کد | H7102

سررسید یا سالنامه کتابی است که شامل یک تقویم از یک سال، همراه با اطلاعاتی که به صورت پیوست در ابتدا یا انتهای سررسید قرار میگیرد. سررسید یا سالنامه همان دفترچه یادداشت روزانه است با این تفاوت که هر صفحه از آن دارای تاریخ می باشد.

سالنامه می‌تواند شامل فهرست مناسبت‌ هایی باشد که مطابق با تصمیماتی گرفته شده‌اند تا یاد و خاطره حوادث، اتفاقات یا انسان‌های نام‌آور را زنده نگه‌دارند در واقع در سررسید به حقایق مختلف در مورد دستاوردهای گذشته و اکنون اشاره شده است. در قدیم سالنامه ها معمولا شامل اطلاعات کشاورزی بوده اند اما سالنامه های مدرن بیشتر شامل اطلاعات آماری و اطلاعات عمومی می باشند.

سالنامه ها هر سال توسط سازمان های مختلف چاپ می شوند. مراکز چاپ سررسید سعی می کنند اطلاعات مفید، کمیاب و یا سرگرم کننده ای را برای سودمندی بهتر در سررسید ها قرار دهند. سالنامه‌ ممکن است موضوعات مختلفی چون اقتصادی، سیاسی یا اجتماعی و غیره را پوشش دهد و یا فقط به یک موضوع  خاص بپردازد.

سالنامه هدیه تبلیغاتی موثر

به خاطر کاربردی بودن سررسید 1400 و عمر طولانی آن میتواند به عنوان یک محصول تبلیغاتی بسیار سودمند مورد استفاده قرار میگیرد. سررسید را می توان بر اساس عمومی یا اختصاصی بودن آن، اطلاعات صفحات داخلی، نوع جلد، نوع صحافی و حتی سایز سررسید دسته بندی کرد.

مقدمه سررسید  میتواند شامل تصاویری از نوروز و یا غیره باشد. صفحه ای به نام دارنده سالنامه هم در همان صفحات اولیه وجود دارد. صفحات داخلی سررسید همان صفحات یادداشت روزانه تاریخ دار میباشند.

بخش پایانی شامل صفحاتی است که در آن میتوان اطلاعات مهندسی و یا برگه هایی برای یادداشت تلفن و یا برای مشاهده تلفن های ضروری مانند آتش نشانی، اورژانس و غیره را در آن پیدا کرد.

نکات مهم در تولید سالنامه 1400

۱. کیفیت و دوام صحافی

چیزی که در طول عمر و دوام سررسید 1400 خیلی موثر است صحافی است، وقتی که کیفیت مناسب نداشته باشد، به مرور زمان باعث جداشدن صفحات آن خواهد شد، که همین هم باعث خدشه دار شدن اعتبار برند شما در نزد مشتری می شود. پس در هنگام خرید سالنامه 1400، حتما به سابقه و اعتبار تولید کننده سررسید توجه کنید و قبل از تمام کردن سفارش خود این موضوع را بررسی کنید.

۲. جلد سالنامه

چیزی که در زیبا بودن سالنامه تبلیغاتی خیلی مهم است و اولین نمای کلی از سررسید شما میباشد، در جلد نهفته است. به همین دلیل چسباندن جلد به سررسید از مهمترین مراحل صحافی محسوب میشود. اینکه از چه نوع چسبی در صحافی استفاده شود و در اثر حرارت به خوبی خشک شود، تاثیر زیادی در طول عمر سالنامه دارد. جلد سررسید از نظر فضای تبلیغاتی هم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سعی کنید زمان خرید به این نکته توجه کنید، اگر می خواهید مطالب زیادی روی سررسید چاپ کنید. حتما از سررسید جلد سلفونی استفاده کنید یا در صورتی که میخواهید حک لوگوی جلد سررسید شما به صورت داغ کوب انجام شود، جلد ترمو بهترین گزینه برای سالنامه شما می باشد.

۳. کیفیت کاغذ سالنامه ۱۴۰۰

نوع کاغذ تاثیر زیادی روی زیبایی و قیمت سررسید دارد. کشور سازنده کاغذ، میتواند نشان دهنده میزان کیفیت کاغذ تولیدی باشد. مثلا کاغذهای تحریر مارک اندونزی کیفیت بهتری نسبت به دیگر کشورها دارند. در کاغذ گلاسه، مارک هانسول و موریم تولید کشور کره از کیفیت بالایی در مقایسه با سایر برند های موجود بازار برخوردار هستند. برای تولید سالنامه، معمولا از کاغذ تحریر 70 گرمی استفاده می کنند تا هم از لحاظ قیمتی مناسب و هم کیفیت مناسبی داشته باشد.

۴. چاپ صفحات داخلی سررسید 1400

اگر در تولید صفحات داخلی از کاغذ باکیفیت استفاده کنیم و نوع مرکب و دستگاه چاپ هم به روز باشد، حتما داخله سررسید کیفیت لازم را دارد و زیبایی سررسید هم حفظ میشود. مثلا برای چاپ سالنامه دو رنگ، حتما باید از دستگاه افست دوورقی دو رنگ استفاده کرد، اگر با دستگاه تک رنگ چاپ انجام شود، احتمالا کیفیت لازم را هم ندارد و ممکن است رو هم خوری مناسبی نداشته باشد.

۵. حک لوگو روی جلد سررسید 1400

لوگوی روی جلد نشان دهنده هویت سفارش دهنده است و باید با توجه به نوع جلد از بهترین روش برای حک لوگو استفاده کرد تا زیبایی وکیفیت کار حفظ شود. در برخی موارد دیده می شود که تولید کننده روی سررسید چرم از داغی استفاده می کند، اما اصلا خوانایی و وضوح قابل قبولی ندارد، بهتر است برای حک لوگو به روش داغی از جلد ترمو استفاده کنید تا جزیئات متن و طرح شما با تغییر رنگ بر روی سالنامه به خوبی نشان داده شود. اگر سالنامه جلد چرم تهیه کردید، از تامین کننده خود بخواهید تا از پلاک فلزی تخت برای این کار استفاده کند.

انتخاب تولید کننده سالنامه 1400 چقدر اهمیت دارد

در سفارش سالنامه تبلیغاتی خود باید دقت لازم را داشته باشید که سالنامه فقط یک کالای تبلیغاتی نیست، سالنامه ترکیبی از خدمات و تعهدات هم می باشد. برای همین توجه کنید که تولیدکننده انتخابی شما در همه مراحل گرفتن سفارش تا کارهای مالی، تولید و تحویل کار شما تعامل خوبی با شما داشته باشد. انتخاب تولید کننده سالنامه بدون تحقیق و بررسی، اول باعث تولید محصول بی کیفیت یا کیفیت پایین و از بین بردن اعتبار شرکت و برند شما در نزد مشتریان و رقبا میشود، و دوم عدم تحویل به موقع سررسید

این مورد یکی از بدترین شرایط به وجود آمده برای یک شرکت می تواند باشد که هدیه شب عید را نتواند سر موقع دست مشتریان برساند. وقتی نتوانید به موقع با بار مشتری هدیه های خود را ارسال کنید، هزینه های ارسال هدایای خود را هم باید پرداخت کنید.

پرداخت هزینه های بالا، عدم تعهد به جزییات قرارداد و این که سالنامه ای که مد نظر شما بوده، تولید نشده است از معایب انتخاب تولیدکننده بدون صلاحیت است.

دلایل اهمیت چاپ سالنامه

احتمالا تا حالا برایتان پیش آمده است نزدیک های عید یک سالنامه تبلیغاتی تهیه کنید یا به شما هدیه دهند.

نکته خیلی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است اگر به مشتریان خود در پایان سال سررسید اختصاصی هدیه دهید ارزش آن به صورت قابل توجهی ثبت می شود.
اکثر افراد وقتی هدیه ای را به مناسبتی دریافت میکنند به سختی آن را فراموش می کنند.

سالنامه حداقل یک سال تبلیغات شما را به آن افراد نشان می دهد. مطمئن باشید که با چاپ سالنامه اعتبار خود را هم در بین مشتریان خود افزایش میدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *