چرا سررسید ارگانایزر از دیگر سررسید ها متمایز است

خصوصیات سررسید ارگانایزر

سررسید ارگانایزر نوعی از سررسید میباشد که محتوای داخلی آن با دیگر سررسید ها یکی است. خصوصیاتی که این سررسید را از دیگر سالنامه ها متمایز کرده است، جلد و صحافی آن میباشد.در سررسیدهای ارگانایزر جلد سررسید از چرم ترمو یا جیر طراحی میشود و به شکل چهار تیکه میباشد.بخش بیرونی سررسید ارگانایزر، شامل لت اضافه میباشد و به شکل کلاسوری با مگنت، قفل، زبانه و گیره نصب شده است، در برخی موارد هم این نوع سررسید را درون کیف چرمی قرار میدهند.وجه تمایز دیگر سررسید ارگانایزر از دیگر سررسیدها، این است که در طراحی برخی جلدها قسمتی برای نگهداری کارت ویزیت و برگه یادداشت و خودکار یا غیره طراحی شده است که این خصوصیات سررسید ارگانایزر باعث شده است که در میان مخاطبان بیشتر محبوب شود.

سررسید ارگانایزر هدیه ای مناسب برای مدیران و مخاطبان خاص شما

با توجه به ویژگی هایی که گفتیم، سررسید ارگانایزر میتواند هدیه ی بسیار مناسبی برای مدیران و مخاطبانی که برای شما اهمیت بالایی دارند، باشد.

این نوع سررسید یا سالنامه را در بیشتر موارد میتوانید درون جعبه ای قرار دهید.

سررسید ارگانایزر را با نام های: سررسید مدیران، سررسید مدیریتی، ارگانایزر مدیریتی، سررسید نفیس، ارگانایزر مدیریتی نفیس و سالنامه ارگانایزر هم شناخته شده است.از این محصول را می توان هنگام سفارش ست مدیریتی انتخاب کرد.

صحافی سررسید ارگانایزر

صحافی سررسید ارگانایزر چگونه صورت میگیرد

صحافی سررسید ارگانایزر بیشتر به شکل فنر کلاسوری میباشد، که اضافه کردن برگه های اختصاصی به این نوع سررسید خیلی راحت تر از صحافی های مدل های دوخت و فنر است.

شما در هنگام صحافی سررسید ارگانایزر میتوانید برگه های اختصاصی را به آن اضافه کنید و یک سررسید اختصاصی تبلیغاتی ارائه دهید،

این نوع سررسید تبلیغاتی در کل طول سال، همراه فرد میباشد و هر روز از آن برای یادداشت های مهم خود استفاده میکند، اینگونه نام و برند شما در همه ی مدت در ذهن مخاطب حک میشود. برای همین است که سررسید ارگانایزر، جزء هدایای تبلیغاتی با ماندگاری بالا میباشد.

سررسید ارگانایزر چه نوع سررسیدی است

سررسید ارگانایزر نوعی از سررسید است که در داخل آن قفل کلاسوری به کار برده میشود و به راحتی میتوانید برگه های داخلی سررسید را اضافه یا کم کنید.

برای جلد سررسید ارگانایزر از جنس های مرغوب استفاده میشود، در بیشتر تولیدات سررسید ارگانایزر جلد به صورت سه تیکه است و در برخی هم به صورت چهار تیکه طراحی و ارائه میشوند.

طراحی شدن جلد به صورت سه تیکه یا چهار تیکه، برای این میباشد که جلد سررسید ارگانایزر قابل قفل شدن باشد،

حالا یا به صورت مگنت یا قفل درونی قفل میشود. که این ویژگی منحصر به فرد سررسید ارگانایزر باعث شده است تا در میان افراد محبوبیت خاصی پیدا کند.

در ادامه به بررسی انواع جلدهای سررسید به صورت چند لت خواهیم پرداخت:

معرفی سررسید ارگانایزر سه لت

سررسید های مدیریتی یا ارگانایزر محصولاتی هستند که از لحاظ جلد و  نحوه باز و بسته شدن لت ها انواع مختلفی دارند.منظور از سررسید ارگانایزر سه لت یعنی بعد از جلد سالنامه، قسمتی وجود دارد که میتواند سطح جلویی سررسید را به طور کامل بپوشاند.

اگر بخواهیم تعریف تخصصی برای سررسید سه لت بگوییم، به عبارت دیگر سررسیدی که دارای روی جلد که همان لت اول است، پشت جلد یعنی لت دوم لت دوم و و یک لت دیگر قسمت مخالف نقطه رسیدن آن دو لت سررسید میباشد، که لت سوم می باشد. سررسید های ارگانایزر سه لت به چند صورت طراحی و تولید میشوند که در ادامه برایتان خواهیم گفت:

معرفی سررسید ارگانایزر سه لت دکمه دار

این نوع سررسید هم دارای جلد ترمو جیر و ترمو می باشد فرمت تاریخ آن روز شمار به جز پنجشنبه و جمعه که باهم در یک صفحه هستند کاغذ این نوع سررسید یا سالنامه 80 گرم و سفید می باشد.

که میتواند به همراه چندین عکس پوستری یا همان لت گلاسه از قبل طراحی شده باشد.

در شرکت تبلیغاتی جوپنزا به طور کل این نوع سررسید را به دو صورت تک دکمه و دو دکمه طراحی و عرضه میکنند.

معرفی سررسید ارگانایزر سه لت قفل دار

این نوع سررسید نیز دارای جلد ترمو جیر است و فرمت تاریخ آن روز شمار به جز پنجشنبه و جمعه که باهم در یک صفحه هستند کاغذ آنها 80 گرم و سفید می باشد.

این نوع سررسید ارگانایزر سه لت قفل دار هم مانند نوع های دیگر از تصاویری در بین برگه ها استفاده میشود.

که طراحی و تولید این نوع سررسید قفل دار در شرکت جوپنزا به دو صورت قفل چرخشی و به صورت قفل برگردان صورت میگیرد.

معرفی سررسید ارگانایزر سه لت مگنتی

این خصوصیات سررسید ارگانایزر دارای جلد ترمو یا ترمو جیر میباشد. دارای فرمت روز شمار به جز پنجشنبه و جمعه که باهم در یک صفحه هستند کاغذ آنها 80 گرم و سفید می باشد همچون نوع های دیگر.

مانند همه ی سررسید های ارگانایزر کلاسوری همراه با چندین عکس پوستری یا همان لت گلاسه از قبل طراحی شده می باشد.

در شرکت جوپنزا این نوع سررسید به صورت مگنتی که یک لت کوچک در وسط سررسید طراحی شده است و در واقع همه ی جلد را نمیپوشاند.

و به صورت مگنتی که تمام طول سررسید را پر میکند، یعنی به شکل جلدی بر روی جلد رویی سررسید می آید.

سالنامه ارگانایزر کلاسوری ارزان قیمت

این نوع سررسیدها دارای جلد ترمو با کیفیت که وارداتی هم می باشند هستند.

چاپ داغ کوب  و لیزر بر روی آنها بیشتر جلوه میدهد و نام بدند شما مشخص است.

بخاطر سادگی که دارند قیمتی مناسب و ارزان نسبت به دیگر نوع های هم قطعه خود دارند.

این نوع ارگانایزر مخاطبان معمولی را پیشتر به خود جذب میکنند تا شرکت ها یا سازمان ها.

باید بدانید که قیمت ارزان این محصول باعث شده است تا حتی شرکت ها و سازمان هم این نوع سالنامه را سفارش دهند.

چرا باید سررسید ارگانایزر یا سالنامه مدیریتی را سفارش داد

این نوع سالنامه ها بدلیل خاص بودن و قیمت بالاتر نسبت به دیگر سررسیدها مانند سررسید جیبی جزء محصولاتی هستند که تعداد تولیدشان محدود است،

اما این به این معنا نیست که این محصولات طرفداران زیادی ندارد، اگر به صورت کلی این محصولات تک فروخته شوند میتوان گفت که فروش آنها خیلی راحت به دیگر قطعات سررسید میرسد،چرا که ظاهر شیک و خاصی دارند و مخاطب را به خود جذب میکنند.

نتیجه گیری

سررسید های مدیریتی یا همان سالنامه های ارگانایزر از دید مخاطبان استفاده های گوناگونی دارد.

به عنوان مثال شرکت های اداری سالنامه های مدیریتی مانند سررسید اروپایی را برای هدیه دادن به مشتریان و یا تشویق کارمندان نمونه خود و یا مشتریان بالقوه خود میپسندند.

شرکت ها با ارائه سررسید های ارگانایزر تبلیغاتی، سطح تبلیغاتی شرکت را افزایش میدهند.

گروه دیگر سفارش دهندگان فروشندگان مغازه هستند که مشتریان آنها را مردم معمولی هستند.

و ممکن است برای مناسبت خاصی بخواهند هدیه ای ویژه کارآمد و خاص با توجه به اینکه به پایان سال هم نزدیک میشویم، سالنامه شیک و خاص یک انتخاب درست برایشان میباشد.

از انجا که سررسید های ارگانایزر دارای جامدارکی و جاخودکاری هم هستند از همه مهمتر به صورت کلاسوری هستند میتواند به صورت مداوم از آن استفاده کرد.

و صفحات داخلی آن را هر سال عوض کرد.

پس با توجه به خصوصیات سررسید ارگانایزر انتخاب آن میتواند  سرنوشت کسب و کار شما را رقم بزند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *