چرا سررسید پالتویی انتخاب کنیم

چرا سررسید پالتویی انتخاب کنیم

چرا سررسید پالتویی انتخاب کنیم؟ این سوال یکی از رایج ترین سوالات افرادی است که در حال خرید هدایای تبلیغاتی برای آخرسال هستند. به این معنی که هنگام انتخاب دسته بندی انواع سررسید پالتویی و این نوع از هدایای تبلیغاتی، این سوال در ذهن اکثر خریداران شکل می گیرد که چرا سررسید پالتویی انتخاب کنیم و چه ویژگی هایی باعث می شود این انتخاب این نوع هدایای تبلیغاتی نسبت به بقیه مواردی که در دسترس هستند، مقرون به صرفه تر و معقول تر باشد.

برای پاسخ مناسب به این سوال باید ابتدا، بررسی مناسبی از ویژگی ها و مشخصات مختلف سالنامه پالتویی داشته باشیم. حتی بد نیست که گریزی به مشخصات دیگر هدایای تبلیغاتی همچون سالنامه اروپایی و…بزنیم.

سررسید پالتویی چیست ؟

ابتدا بیایید ببینیم که اصلا سررسید پالتویی چیست و به چه نوع سررسیدی، سررسید یا سالنامه پالتویی می‌گویند. برای این منظور کار سختی در پیش نداریم. به این خاطر که از اسم این نوع سررسید پیداست که چه ویژگی مهمی دارد و به چه شکلی هست. از آنجایی که سررسید پالتویی نام گرفته پس به پالتو ربط دارد. بله درست حدس زدید. به این نوع سررسید به دلیل ابعاد جذاب و جمع و جوری که دارند و اصطلاحا در جیب یک پالتو زمستانی جا می شوند، سالنامه پالتویی می گویند به این دلیل به این نام معروف شده اند. اما باز با این تفاسیر احتمالا برای شما همچنان سوال است که چرا سررسید پالتویی انتخاب کنیم. تا اینجای مقاله تازه اول کار است و داستان بلند این چرا و سوال ادامه دارد.

البته در یک جمله کوتاه می توان گفت. آن هم اینکه بدون شک بخاطر ویژگی هایی که دارد. اما سوال اصلی در ذهن، دقیقا در ارتباط با این ویژگی هاست.

انواع سررسید پالتویی

همانطور که پیش تر گفتیم، پیش نیاز پاسخ درست به سوال: چرا سررسید پالتویی انتخاب کنیم این است که در مورد این نوع سررسید از هدایای تبلیغاتی بیشتر بدانیم.

یکی از این بیشتر دانستن ها، مربوط می شود به شناخت انواع سالنامه پالتویی. تنوعی در بین کلیت سالنامه پالتویی تولیدی در چاپخانه ها داریم که ناشی از چند ویژگی و دلیل اصلی است. از جمله پایه ترین نکاتی که در انواع سررسید پالتویی باعث ایجاد تنوع می شوند شامل متریال و طراحی است. چون از نظر ابعاد که همگی یکسان هستند. اما از نظر طرح روی جلد، برگه های درونی و طرح درونی برگه ها، جنس برگه های داخلی و تقسیم بندی و خطوط داخلی می توان تفاوت و تنوع گسترده ای در انواع سررسید پالتویی قائل شد. مواردی همچون سالنامه چرمی، کاغذ روغنی، گلاسه، پلاستیکی، چوبی و…ازجمله مواردی هستند که شما سالنامه پالتویی را در این اشکال می توانید مشاهده و خرید نمایید.

ویژگی های مهم سررسید پالتویی

اگر بخواهیم در مسیر پاسخ به سوال چرا سررسید پالتویی انتخاب کنیم، ویژگی های مهم سالنامه پالتویی را برشمریم، بدون شک نمی توان به نکته مهم در آن که در ادامه بیان می کنیم اشاره نکرد. به حدی این ویژگی در این نوع سررسید بارز است که حتی در نام گذاری آن نیز نقش داشته است.

ابعاد سالنامه پالتویی. این ویژگی، یکی از اصلی ترین ویژگی های سالنامه پالتویی است. ابعاد خاص سالنامه پالتویی که 17در10 معمولا شناخته شده ترین ابعاد آن است، به راحتی حمل می شود. در جیب های شما براحتی جای می گیرد. می توانید در هرکجا، سفر، محیط کار، محیط آموزش، منزل، داخل خودرو، داخل کیف و یا در دست و…براحتی حمل و استفاده نمود.

نکات مهم در انتخاب مناسب هدایای تبلیغاتی

اما قبل از جمع بندی مقاله و پاسخ نهایی به سوال چرا سررسید پالتویی انتخاب کنیم و پرداختن به دلایل این انتخاب، اجازه دهید که در مورد نحوه انتخاب مناسب هدایای تبلیغاتی و نکات مهم و موثر در آن کمی بیشتر صحبت کنیم.

پاسخ این سوال بسیار واضح و ساده است. به این دلیل که شما با هر شغل، علاقه، سن و…که باشید بدون شک در طی زندگی خرید داشته اید و زمان خود را صرف خرید کردن، کرده اید. با این حساب، به احتمال زیاد خاطرات و تجارب تلخ و شیرینی در این مورد باید داشته باشید.

در همین مسیر، هدفمان در این بخش همین است. به این معنی که اگر نکاتی را در هنگام انتخاب، سفارش و خرید هدایای تبلیغاتی رعایت نکنیم، احتمالا در پایان ماجرا، یک خاطره بد از این خرید خواهیم داشت.

اما این نکات مهم چه مواردی هستند. اولین مورد، قیمت و هزینه کالای مدنظر از بین انواع هدایای تبلیغاتی است. قیمت همیشه در هر نوع خرید، مهم بوده است. البته این نکته به این معنی نیست که هرچه ارزان تر بهتر. خیر. شما احتمال دارد در برخی موارد، قیمت گزافی پرداخت کنید اما کیفیت بسیار نازل و پایینی را دریافت نمایید. اما ترجمه روان این نکته این است که حتما به قیمت کالایی که انتخاب کرده اید، داشته باشید.

نکته مهم بعدی در هنگام انتخاب هدایای تبلیغاتی، مقایسه است. همیشه مقایسه را یکی از ارکان انتخاب کردن خود در هنگام خرید قرار دهید. به این معنی که بعد از اینکه در ذهن شما مشخص شد که دقیقا به دنبال چه نوع کالا با چه طرح و رنگی هستید، وقت مقایسه کالا فرارسیده است. به این شکل که شما همان کالای مدنظر را از هر فروشنده که داشته باشد مدنظر قرار دهید و در بین کالاهای یکسان با قیمت های متفاوت، به دنبال کالایی باشید که به نسبت قیمتی معقول تر نسبت به دیگران دارد همچنین از نظر کیفی نیز مطمئن باشد و مشکلی نداشته باشد. تا اینجای کار با توجه به این نکات، احتمالا به جواب سوال چرا سررسید پالتویی انتخاب کنیم، رسیده اید.

چرا سررسید پالتویی انتخاب کنیم

بالاخره رسیدیم به بخش آخر مقاله که به سوال اصلی پاسخ دهیم. به طور خلاصه مهم ترین نکات موثر بر اینکه برای شما توجیه داشته باشد چرا سررسید پالتویی انتخاب کنیم، به شرح زیر است.

  • ابعاد بسیار جذاب و جمع و جور که طرفداران زیادی را جلب کرده است.
  • قیمت مقرون به صرفه و مناسب نسبت به دیگر رقبای خود.
  • داشتن دامنه گسترده ای از مخاطبان و مشتریان علاقمند به این نوع سررسید.
  • امکان سفارشی سازی طرح و رنگ های استفاده شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *