استفاده از سررسید ها چه مزایایی دارد

استفاده از سررسید ها چه مزایایی دارد

د سررسیداستفاده از سررسید ها چه مزایایی دارد ؟ سررسید ها کاربرد بسیار زیادی دارند و از راه های مختلفی قابل بررسی و تحلیل هستند، اما اکنون در این مقاله سعی داریم که سررسیدها را از جنبه تبلیغاتی خود مورد بررسی قرار دهیم.

قبلا گفته شد که سررسید می تواند به مانند یک کارت ویزیت اطلاعات ضروری شما، به خصوص اطلاعات تماس شما را در اختیار مخاطبین قرار دهد. امروزه شرکت ها از طراحی روی جلد گرفته، یا افزودن آرم و لوگوی خود روی صفحات، خود را در حافظه بصری مخاطبان و بینندگان این محصولات به ثبت می رسانند.

فقط قرار گرفتن یک خط نوشته یا شماره تماس در گوشه ی کوچکی از چند صد صفحه سررسیدها می تواند آنان را همپای کارت های ویزیت در دادن اطلاعات به مشتریان و در دسترس قرار دادن شما برای مخاطبین یاری کند.

آنچه که سررسید را به عنوان یک کالای موثر در تبلیغات معرفی می کند این واقعیت است که سررسید بسیار استفاده می شود. سررسید روی میز همه است و به شکل مداوم و متناوبی و به طور روزانه استفاده می شود.

همه دارندگان سررسید ها، روزانه ،دو روز یک بار یا حداقل هفته ای دو بار به سررسید های فعال و سالانه خود مراجعه می کنند. این یعنی یک فرصت فوق العاده برای آنکه طولانی مدت و در طول زمان در ذهن مخاطبانتان جای بگیرید.

سررسیدها بسیار تنوع پذیر هستند و این تنوع پذیری عاملی خواهد بود که بتوان از آن به طرق مختلف استفاده تبلیغاتی کرد.
از روی جلد تا صفحات اولیه و مقدماتی گرفته ، یا صفحات مربوط به روزها و تقویم ها این تفاوت به چشم می خورد. با توجه به ابعاد سررسید شما فضاهای میانی و جنبی لازم را می توانید برای تبلغات استفاده کنید.

شما می توانید برای تبلیغات طولانی مدت و سریالی از سررسید استفاده کنید. یعنی می توانید که شعارها و تبلیغات طولانی خود را قسمت به قسمت و جمله به جمله در صفحات مختلف بنویسید و به این شکل تبلیغات طولانی خود را انجام دهید.
این امر سررسید را به عنوان یک گزینه خاص و بی نظیر جهت تبلیغات حجیم و پر جزییات معرفی می کند. چیزی که از طریق کارت های ویزیت، بنر ها یا تقویم های دیواری و رومیزی به ندرت اتفاق می افتد.

اگر شرکت، مغازه یا بنگاه تبلیغاتی شما در حوزه های مختلفی کار کرده یا نمونه کارهای متعددی از خود به جای گذاشته می توانید از حجم زیاد انواع سالنامه ها مانند سررسید وزیری برای توصیف سابقه کاری خود، نمونه کارها و دست آوردهای خودتان استفاده کنید.

در استفاده تبلیغاتی از سررسیدها می توان به نمونه های موفق جهانی یا آن دسته از کارهایی که در حوزه کاری شما برند شده نیز اشاره کرد، مثلا در تبلیغ کسب و کاری در حوزه معماری می توان آثار شاخص جهانی نظیر ، برج ایفل، اپرای سیدنی، ساختمان امپایر استیت، دیوار چین و ده ها مورد دیگر را در سررسید خود جای دهید.
یا یک شرکت عکاسی، نقاشی، یا یک گروه هنری موسیقی، سینمایی می تواند آثار شاخص در محصولش به کار ببرد.

سررسید ها موارد بسیار خوبی برای تورق هستند. به محض آنکه فردی سررسیدی دستش بیفتد حتما آن را ورق می زند. و تبلیغات در خلال این تورق ها به چشم مخاطبان می رسند. اولین تورق ها همان عاملی می شود، که مخاطب ساعت ها درگیر پروژه های کاری شما شود و به شکلی عمیق در حوزه کاری شما غرق شود.
از سوی دیگر سررسید استفاده تبلیغاتی طولانی مدتی دارد، هر سررسیدی حداقل یک سال مورد استفاده مصرف کنندگان است. با توجه به زمان زیاد مصرف، نوشته ها وتبلیغات بیشتری مورد مطالعه افراد قرار می گیرند.

همه این عوامل دست به دست هم داده است تا شرکت ها و چاپخانه ها سررسید را به عنوان یک محصول ارزان قیمت و پربازده تبلیغاتی به شمار بیاورند و چاپ آن ها را از چاپخانه ها مطالبه کنند.
به همین دلیل است که اکنون این محصولات را در همه جای بازار می بینیم و کمتر کسب و کار بزرگی را بدون سررسیدهای ویژه و اختصاصی شرکت ها پیدا میکنید.
یک هدیه ی کاربردی با سلیقه و طرح مختص مشتری می باشد.

مزایای سررسید اختصاصی

  • ۱.سررسید اختصاصی یک هدیه ی کاربردی با سلیقه و طرح مختص مشتری می باشد.
  • ۲.سررسید اختصاصی یا سالنامه اختصاصی هدیه ای است که برای مدت زمان طولانی نزد مشتری خواهد ماند.
  • ۳.با سررسید اختصاصی، برند شرکت شما هر روز جلوی چشم مشتری، روی میز یا داخل کشوی او خواهد بود.
  • ۴. با سفارش سررسید اختصاصی برند شما توسط دیگران و مشتریانی که مستقیما با شما کار نمی کنند، نیز دیده می شود.
  • ۵. شخصی سازی سررسید یا سررسید اختصاصی هدیه ای مقرون به صرفه است.
  • ۶. امکان چاپ کامل خدمات و مشخصات شرکت بر روی سررسید اختصاصی وجود دارد.

در هر کار و هر حرفه ای اگر در زمان خودش هرفعالیتی انجام شود مزایای مخصوص به خودش را خواهد داشت.
چاپ سررسید اختصاصی نیز از این قانون بی نصیب نیست. مزایای چاپ سررسید بموقع بسیار زیاد می باشد که ما در این مقاله به بخشی از این مزایا اشاره می کنیم:

صرفه جویی در قیمت

با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال به دلیل افزایش تقاضا و درخواست های چاپی ، شرکت های چاپی ممکن است قیمت های خودشان را افزایش بدهند. در سفارش سررسیدهای اختصاصی این موارد بیشتر به چشم می خورد و تولید کنندگان سررسید سعی می کنند برای چاپقیمت چاپ سررسید روز آن را محاسبه و به چاپبرسانند لذا توصیه می شود سفارش خودتان را به روزهای پایانی موکول ننمائید.

امکان قدرت چانه زنی

اگر شما سفارش خودتان را به روزهای پایانی موکول کنید ممکن است بسیاری از شرکت های تولید کننده سررسید به دلیل حجم بالای سفارش نتوانند سفارش شما را قبول کنند و یا با قیمت بسیار بالا سفارش شما را به ثبت می رسانند و لذا اگر شما سفارش خودتان را در اوایل روزهای نیمه دوم سال به ثبت برسانید با خیال راحت می توانید چانه زنی و قیمت چاپ سررسید اختصاصی را به پایین ترین حد برسانید.

امکان ببشتر انتخاب گزینه ها

بسیاری از تولید کنندگان در روزهای پایانی سال با انبار خالی مواجه می شوند و بسیاری از طرح ها و یا مواد خام را در انبار موجود ندارند و شما باید از یکسری از طرح های باقی مانده طرح خودتان را به چاپ برسانید لذا توصیه ما به شما این است که طرح های خودتان را در زمان های مقرر به ثبت برسانید.

تاثیرگذاری بیشتر

بسیاری از نهادها و سازمان ها ،سررسید سفارشی های خودشان را در روزهای پایانی سال توزیع می کنند که این امر باعث کارایی کم بسیاری از این سررسید ها می شود. لذا اگر شماسررسید سال آینده را در اوایل اسفند ماه به مخاطبین خود عرضه کنید تاثیرگذاری و کاربردی بیشتری برای مخاطبین خواهد داشت و ممکن است موارد بسیار درج شده در سال آینده را در آن سررسید بنویسید.

تحویل به موقع سفارشات

یکی از عوامل تحویل به موقع سفارشات شما ثبت به موقع آن می باشد. بسیاری از شرکت های تولید کننده سررسید در روزهای پایانی به دلیل حجم بالای سفارشات نمی توانند در زمان مشخص سفارشات شما را به چاپبرسانند و یا حتی چاپ سررسید فوری نیز نمی توانند انجام بدهند. پس توصیه می شود هرچه زودتر سفارش خودتان را در چاپ سررسید به ثبت برسانید.

توجه بیشتر به جزئیات سررسید

اگر شما سفارش خودتان را به موقع تحویل بدهید می توانید تا قبل از آن در جزئیات طراحی سررسید خود نهایت دقت را داشته باشید و در صورت بروز خطا و مشکل سریع در صدد رفع آن مشکل برآیید.

کلام آخر
امیدوار هستیم شما با رعایت این سری اصول بتوانید از مزایای چاپ سررسید بموقع بهره مند بشوید و بتوانید نهایت بهره برداری و استفاده را از بابت هزینه چاپ سررسید اختصاصی که پرداخت کرده اید ببرید. شما با خیال راحت در زمان مناسب که در مقاله های قبل هم در مورد زمان مناسب سفارش سررسید گفته ایم، میتوانید به شرکت جوپنزا جهت تهیه سررسید برای تبلیغات خود مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *