تفاوت سررسید تبلیغاتی و ارگانایزر در چیست

سررسید ارگانایزر

ارگانایزر نوعی از سررسیدهاست که محتوایی مطابق با دیگر سررسیدها دارد و تنها تفاوت آن ها در جلدشان می باشد.
یکی از تفاوت های سررسید معمولی با ارگانایزراین است که در سررسید های معمولی جلد در سه تیکه طراحی می شود اما در ارگانایزر ها جلد چهار تیکه است که بخش بیرونی آن دارای لت اضافه بوده و شامل قسمت هایی از قبیل مگنت، قفل، زبانه، و یا گیره می باشد.

یکی از کاربرد های ارگانایزر در کارهای امور مالی و اداری است و به شما کمک می کند که برای تمامی روزهای سال برای خود برنامه ریزی کنید.

معمولا داخل جلد ارگانایزر قسمتی برای قرارگیری خودکار، کاغذ، کارت ویزیت و … تعبیه می شود که بسیار مناسب مدیران و کارشناسان در جلسات و همایش ها می باشد.

شما می توانید با چاپ اختصاصی بر روی جلد و یا صفحات داخل سررسید ارگانایزر مدیریتی به عنوان هدایای تبلیغاتی در ذهن مخاطب نقش ببندید.
یکی از کاربرد های سالنامه در کارهای امور مالی و اداری است و به شما کمک می کند که برای تمامی روزهای سال برای خود برنامه ریزی کنید.

سررسید ارگانایزر

معرفی سررسید ارگانایزر

سررسید ارگانایزر نوعی از سررسید است که داخل جلد آن از قفل کلاسوری استفاده می شود و کاغذهای داخلی سررسید براحتی قابل حذف یا حتی اضافه کردن است . معمولا جلد سررسیدارگانایزر از نوع مرغوب استفاده می شود و در بیشتر مواقع جلدها 3 تکه هستند.

یعنی اینکه جلد سررسید ارگانایزر قابل قفل شدن بصورت مگنت و یا قفل درونی است.

سالنامه ارگانایزر به دلیل امکان آسان حذف یا اضافه کردن برگه های داخلی و جلدهای قفلی و مگنتی از محبوبیت بالایی برخوردار است.

جنس جلد سررسید ارگانایزر و یا سررسید کلاسوری از انواع چرم می باشد.

ارگانایزر به نوعی از سررسید ها گفته می شود که محتوای داخلی آن معمولا با دیگر سررسیدها برابر بوده و تفاوت و وجه تمایز آن با دیگر سالنامه ها در جلد و صحافی آن می باشد. در سررسید های ارگانایزر جلد سررسید معمولا از چرم ترمو (یا جیر)طراحی شده و به صورت چهار تیکه می باشد که بخش بیرونی آن شامل لت اضافه بوده
و با اقلامی همچون مگنت، قفل، زبانه و گیره قرار می گیرد. و یا سررسید درون یک کیف چرمی قرار می گیرد.
در درون جلد سررسید نیز فضایی جهت اقلامی همچون کارت ویزیت و برگه یادداشت، جای خودکار و… برای نگهداری درست شده است.

نام های دیگر سررسید ارگانایزر

سررسید مدیریتی ، سررسید مدیران،ارگانایزر مدیریتی ،سررسید نفیس،ارگانایزر مدیریتی نفیس، نیز می گویند. سالنامه ارگانایزر معمولا در یک جعبه قرارداده شده وهدیه بسیار خوبی برای مدیران و هرکس که برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است می باشد.
صحافی سررسید ارگانایزر معمولا به صورت فنر کلاسوری بوده و اضافه کردن برگه اختصاصی به این نوع سالنامه بسیار آسان تر از صحافی های مدل دوخت یا فنر می باشد.

یک سررسید ارگانایزر تبلیغاتی می تواند در تمام طول سال مانند یک دستیار همراه فرد بوده و همواره نام و برند شما را در تمام مدت در ذهن مخاطب تبلیغ کند، از این ها جزء هدیه تبلیغاتی با دوام محسوب میشود.

سررسید ارگانایزر قیمت نسبتا از بالاتری برخوردار می باشد که معمولا جلد آن از جنس چرم ترمو ایرانی و اروپایی می باشد. و صفحات تقویم شمسی در تعداد صفحات محدودتر خلاصه می شود و بقیه ی صفحات معمولا به ثبت رویدادهای مهم ،برنامه ریزی روزانه، برنامه ریزی مالی، ثبت تاریخ چک ها و ثبت شماره تلفن و ایمیل اختصاص داده می شود.

سررسید و ارگانایزر هزینه بیشتری نسبت به سررسید چرم و یا سررسید سلفون دارد که معمولا در بازار به نام های سررسید مدیران، سررسید مدیریتی و ارگانایزر مدیریتی نفیس شناخته می شود.

کلام آخر
شرکت تبلیغاتی جوپنزا با داشتن بهترین طراحان و کارمندان در خدمت گذاری به شما حاضر هستند، برای سفارش دادن سررسید ارگانایزر 1402 هرچه سریعتر اقدام کنید تا سررسیدی باکیفیت در اختیار شما قرار دهند تا یکسال تمام از تبلیغات موثر آن برای کسب و کارتان بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *