بهترین و مناسب ترین تقویم برای تبلیغات 1402

تقویم مناسب برای تبلیغات 1402

تقویم مناسب برای تبلیغات 1402 چیست؟ امروزه دربازار تقویم های متنوعی وجود دارند و هرکسی بسته به شرایط و نیاز خود یک کدام از آن ها خریداری میکند. اما اینکه کدام یک از انواع تقویم ها برای تبلیغات میتواند مناسب باشد به عوامل مختلفی وابسته است. به همین منظور ما تصمیم گرفتیم مقاله پیش روی شما به همین موضوع اختصاص دهیم. یعنی مشخص کنیم در چه شرایطی بهتر است از تقویم رومیزی، دیواری یا سالنامه استفاده نمایید. پس چنانچه شما به عنوان یک کارفرما قصد تهیه هدیه تبلیغاتی از جمله تقویم را دارید دست نگهدارید! ابتدا این مقاله را تا انتها مطالعه کنید سپس بر اساس شرایط موجود تصمیم بگیرید که چه نوع تقویمی را تهیه نمایید. تقویم ها از جمله پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی محسوب میشوند که بالابردن سطح آگاهی خود نسبت به آن ها میتواند کمک شایانی به ما داشته باشید.

 

تقویم مناسب برای تبلیغات 1402

انتخاب تقویم تا حد زیادی به شغل مشتریان شما بستگی دارد. برای مثال اگر مشتری شما کارمند است بهترین نوع تقویم تقویم رومیزی خواهد بود. زیرا از طرفی کارمندان بیشتر طول روز خود را در پشت میز سپری میکنند و ترجیح میدهند بدون اینکه از جای خود بلند شوند تقویم را چک کنند. موضوع بعدی آن است که ارباب رجویان گاهی تایم طولانی را برروی صندلی مینشینند. در همین تایم اگر تقویم رومیزی نظر فرد را به خود جلب کند شما کار تبلیغات خود را به درستی انجام داده اید. اما تقویم دیواری بیشتر برای خانم های خانه دار مناسب است. این دسته از خانم ها معمولا تایم زیادی از روز را در آشپزخانه میگذارنند. حال اگر تقویم دیواری را به دیوار آشپزخانه بچسابنند میتوانند خیلی راحت تقویم را در طول روز چک کنند. خب احتمالا تا اینجا متوجه شده اید که هر تقویم برای قشر خاصی از جامعه کاربرد دارد. پس بهتر است ابتدا مشتریان خود را بهتر بشناسید و بسته به شرایط آن ها هدیه تبلیغاتی تهیه کنید.

 

انواع هدایای تبلیغاتی 1402 چیست؟

اگر چه معمولا از تقویم برای تبلیغات 1402 بیشتراستفاده میشود اما محصولات بسیار زیاد و متنوعی وجود دارند که میتوان از آن ها به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاد نمود. هدایایی نظیر ست مدیریتی،ماگ، لیوان ، خودکار، خودنویس، جاکارتی، کیف پول، جاکلیدی، کیسه پارچه ای، سالنامه، سررسید، قاب گوشی، ست الکترونیکی، ست مردانه و غیره میتوانند محصولات مناسبی جهت هدیه دادن باشند. اما یکی از بهترین، در دسترسی ترین و ارزان ترین هدایا تقویم است. تقویم ها در انواع دیواری، رومیزی و دفترچه ای در دسترس است. از این رو کارفرمایان میتوانند بر اساس بودجه خود و شرایط مشتریانشان به آن ها یک کدام از این تقویم ها را هدیه دهند. اما سوال اصلی اینجاست که کدام یک از تقویم های دیواری یا رومیز مناسب بوده و تاثیر بیشتری در جذب مخاطب دارد. برای پاسخ این سوال به بخش بعدی مقاله مراجعه نمایید.

انواع تقویم های 1402

 

در این بخش به انواع تقویم ها میپردازیم. تقویم ها در انواع مختلف دیواری، رومیزی و دفتری تولید میشوند. تکلیف تقویم های دیواری و رومیزی مشخص است. یعنی همه ما به طور قطع این قبیل تقویم های را میشناسیم و از آن ها استفاده میکنیم. اما اینجا روی صحبت ما به تقویم های  دفترچه مانند است. این قبیل تقویم ها در انواع سالنامه و سررسید های اروپاییف وزیری، خشتی، پالتویی و غیره تولید میشوند. هر کدام از این سالنامه ها در سایز های و قطع های گوناگونی تولید و به دست مشتریان میرسند. هر چه قدر سایز سالنامه بزرگ تر باشد قاعدتا فضای بیشتری برای نوشتن و یادداشت برداری نیز در آن ها وجود دارد. این قبیل تقویم ها بیشتر برای مدیران، کارمندان، دانشجویان و حتی دانش آموزان مناسب هستند. بنابراین تقویم های دفترچه ای طیف بیشتری از افراد جامعه را در برمیگیرند و شما میتوانید برای تبلیغات از این قبیل تقویم ها استفاده نمایید.

 

به صرفه بودن تقویم های تبلیغاتی 1402

 

امیدواریم تا اینجا از تقویم مناسب برای تبلیغات 1402 لذت برده باشید. ما تا اینجا تلاش کردیم نحوه درست انتخاب تقویم های دیواری یا رومیزی را برای شما عزیزان شرح دهیم. همچنین بهتر مرکز برای سفارش این تقویم ها را نیز توضیح دادیم. در این بخش میخواهیم از بصرفه بودن سفارش این تقویم ها صحبت کنیم. انواع تقویم ها به خصوص تقویم های دیواری و رومیزی از قیمت مناسبی برخوردار هستند. به همین دلیل همه کسب و کار ها به خصوص بیزینس های نوپا میتوانند از این هدیه تبلیغاتی برای معرفی و گسترش کسب و کار خود استفاده نمایند. در همین راستا ما پیشنهاد میکنیم چنانچه بودجه زیادی را برای تهیه هدایای تبلیغاتی ندارید میتوانید از تقویم ها استفاده نمایید. تقویم ها نه تنها جز کالاهای پر مصرف و پر کاربرد هستند از قیمت خیلی خوبی هم برخوردار میباشند.

 

نحوه سفارش هدایای تبلیغاتی

 

نحوه سفارش هدایای تبلیغاتی معمولا به صورت عمده صورت میگیرد. یعنی اگر شما موفق شدید تقویم مناسب برای تبلیغات 1402 را انتخاب کنید باید آن را در تعداد بالا سفارش دهید. قاعدتا اگر بخواهیدیک محصول را تعداد بالا خریداری نمایید لازم است به تولیدی آن مراجعه کرده و به قیا عمده خریداری کنید. در غیر اینصورت هزینه شما چندین برابر خواهد بود و به هیچ وجه بصرفه نیست. اما بهترین مرکز برای خرید تقویم چاپخانه ها هستند. چاپخانه ها کاغذ را با قیممت عمده خریداری میکنند و خودشان چاپ و تهیه میکنند. بنابراین قیمت نهایی آن بسیار مناسب خواهد بود. از طرفی میتوان حتی برای چاپ لوگو با قیمت خیلی مناسب از چاپخانه سفارش گرفت. پس بهترین و بصرفه ترین نحوه سفارش تقویم از چاپخانه ها صورت میگیرد. از این رو لازم است در محل زندگی خود یک چاپخانه معتبر را شناسایی کرده و برای ثبت سفارش بدان مراجعه نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *