بهترین زمان سفارش سررسید ۱۴۰۲

زمان سفارش سررسید ۱۴۰۲

چاپ سررسید رومیزی سال ۱۴۰۲ یکی از وسایلی است که به عنوان یکی از جدید ترین ابزار های تبریک به مشتری ها و کارمندان داده می شود. اما نکته مهم این است که بهترین زمان برای سفارش سررسید ۱۴۰۲ کی است ؟قطعا سفارش سررسید ۱۴۰۲ هر چه زودتر باشد بهتر است ، و سفارش شما زودتر به دستتان میرسد .اگر سفارش خود را زود تر انجام دهید هنگامی که سررسید به دستتان رسید اگر مشکلی داشت میتوانید آن را تعویض کنید .سررسید ۱۴۰۲ انواع مختلفی دارند معمولا تقویم های رومیزی با طراحی خاص برای مدیران می باشد و تقویم های ساده تر برای ارباب رجوع و کارمندان می باشد.

زمان سفارش سررسید ۱۴۰۲

سالنامه یا سررسید دفتری ست دارای تقویم که در انواع گوناگون و مدل های متنوع در بازار موجود است. سررسید یا سالنامه، دفترچه یادداشتی است در سایزهای مختلف که اطلاعاتی مانند تاریخ، مناسبت ها، اعیاد و تعطیلات در آن ذکر شده است.به واسطه این ویژگی، شما می توانید کارهای روزانه، اطلاعات و برنامه ریزی ها را داخل صفحات آن یادداشت نمایید.شما می توانید سالنامه را در تیراژ های مختلف سفارش داده و به مشتریان و پرسنل خود ارائه دهید. در این میان اگر تیراژ مد نظر شما از حدی بیشتر باشد، می توانید با اضافه نمودن اطلاعات کاربردی و تبلیغات خود، سررسید انتخابی تان را سفارشی کنید.  برای اختصاصی کردن سررسید، گزینه های زیادی را در اختیار دارید که عبارتند از اضافه نمودن متن تبلیغاتی داخل سررسید، چاپ لوگو یا شعار تبلیغاتی در تمامی صفحات داخلی ، حک نام یا لوگو برروی سررسید، چاپ آستر اختصاصی و…شما می توانید با سفارش ست مدیریتی از این محصول در داخل آن هم استفاده کنید.

راه های تبلیغاتی با سالنامه ۱۴۰۲

مدت هاست که استفاده از سررسید و چاپ سررسید و سالنامه به عنوان یک هدیه کاربردی، انتخاب مناسبی به شمار می آید. با توجه به افزایش قیمت دلار و بالا رفتن قیمت هدایای تبلیغاتی مانند خودکار، فلش، لیوان و …، خرید سالنامه و سررسید می تواند یکی از گزینه های مقرون به صرفه برای خرید باشد. در ادامه این مقاله با تمام نکات ضروری در مورد سفارش و خرید سررسید و سالنامه آشنا خواهید شد .
یکی از اصلی ترین و متداول ترین روش های مورد استفاده شرکت ها و ادارات، حک لوگو روی جلد سررسید است. در واقع به بیانی دیگر می توان گفت کمتر سررسید تبلیغاتی را می توانید پیدا کنید که لوگوی شرکت مربوطه، روی جلد آن وجود نداشته باشد. برای درج لوگو روی سالنامه، روش های متفاوتی وجود دارد؛ این روش ها کاملا به نوع جلد سررسید و سلیقه مشتری بستگی دارد.

نحوه سفارش سررسید و سالنامه اختصاصی

همچنان که از نام سررسید اختصاصی و سفارشی پیداست، باید طراحی آن منحصر به فرد و اختصاصی صورت بگیرد و صفحات داخلی آن با طراحی زیبا و چشم نوازی بوده و همچنین شامل نوشته ها و لوگو مد نظر سفارش دهنده باشد.این خود نیازمند طراحی خلاقانه و مبتکرانه
می باشد که گروه طراحی و چاپ نگاران این توانایی را داشته و می تواند در صدد چاپ سررسید اقدام نماید. تیم طراحی نگاران با سالها تجربه در زمینه طراحی انواع سررسید و چاپ تقویم رومیزی سال ۱۴۰۲ را با توجه به میل و درخواست مشتری طراحی خواهد نمود.
ضمن آنکه تقویم اختصاصی به شما امکان می دهد هر ماه را با لحظات مورد علاقه خود اختصاص دهید. با داشتن نمایشگر 12 ماهه و انتخاب های سفارشی فراوان، می توانید مناسبت های مهم مانند تولد ها و سالگردها را به راحتی با عملکردهای متن و تصاویر مشخص کنید.

مزایای خرید سررسید ۱۴۰۲

سررسید ، مخصوصا سررسید ۱۴۰۲ یکی از انواع هدایای تبلیغاتی است که هیچ زمان اهمیت، کاربرد و طرفداران خود را از دست نخواهد داد. نسبتا تمام شرکت ها و سازمان‌ های بزرگ و حتی کسب و کارهای کوچک سررسید اختصاصی و سررسید تبلیغاتی را برای ابتدای سال تهیه می‌کنند و این را بهترین فرصت برای معرفی برند و محصولات خود به مشتریان، مخاطبان و همکاران خود میدانند.این که بهترین زمان برای سفارش سررسید ۱۴۰۲ کی است یک نظر شخصی میباشد و ممکن است نظر هر شخصی با دیگری متفاوت باشد ، و هر کس در زمان متفاوتی سررسید ۱۴۰۲ را سفارش دهد .
برای داشتن یک تبلیغات عالی ما سفارش سررسید تبلیغاتی ۱۴۰۲ را به شما پیشنهاد میدهیم.یکی از بهترین گزینه ها از بین سررسیدها سررسید اختصاصی است .سررسید اختصاصی محصولی است که با ویژگی ها، مشخصات و طراحی مورد نظر شما تولید می شود.
و اگر مدل خاصی به عنوان نمونه در اختیار دارید و می خواهید که سررسید خود را مطابق آن تولید کنید، برخی از تولید کنندگان می توانند آن را به عنوان سفارش سررسید تبلیغاتی ۱۴۰۲ برای شما آماده کنند.

سالنامه ۱۴۰۲ هدیه ای ماندگار

یکی از دلایل مهمی که سررسید را در جایگاه یک هدیه تبلیغاتی مناسب قرار می دهد، استفاده از آن در طول یکسال است؛ همین نکته باعث می شود که شرکت ها با اختصاصی کردن سررسید از این تبلیغات موثر استفاده کرده و نام خود را در ذهن مشتری ماندگار کنند. امروزه با افزایش قیمت هدایای تبلیغاتی همچنان میتوان سررسید اختصاصی قیمت مناسبی دارد و میتوان روی آن به عنوان یک هدیه مقرون به صرفه حساب باز کرد.
سفارش سررسید تبلیغاتی 1402 استفاده ی تجاری و تبلیغاتی داشته و شرکت ها و موسسات برای رسیدن به اهداف تجاری یا معرفی خود یا محصولات شان به سفارش و چاپ آن میپردازند.سررسید ۱۴۰۲ یکی از بهترین ابزار در تبلیغات کاغذی محسوب می شود و به همین دلیل مورد قبول و مورد پسند جمع بیشتری  از علاقه مندان واقع میگردد.

هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت ۱۴۰۲

از بهترین های هدایای تبلیغاتی می توان به سررسید 1402 و سفارش سررسید تبلیغاتی ۱۴۰۲ اشاره کرد، زیرا دارای تقویم سالانه، محل یادداشت و همچنین معرفی بیوگرافی شرکت و معرفی محصولات می باشد. اگر یک سررسید به شکلی مناسب و با کیفیت طراحی و چاپ شود، تاثیر زیادی بر مخاطب می گذارد. از دیگر مزایای سررسید های تبلیغاتی می توان به آسان تر کردن برنامه ریزی های روزانه اشاره کرد. این موضوع سبب می شود علاوه بر اینکه نام شرکت شما هر روز به مخاطبان خود یاد آوری شود، به افرادی که برای شما کار میکنند نیز کمک خواهید کرد که برنامه کاری و جلسات خود را به خوبی زمان بندی کنند.هم چنین برای رونق بیشتر کسب و کارتان در کنار سررسیدها می توانید از تقویم رومیزی هم استفاده کنید و با اهدا آن به مخاطبان،برند خود را به آنها معرفی کنید.
علاوه بر تمام نکاتی که گفته شد دانستن اینکه بهترین زمان برای سفارش سررسید ۱۴۰۲ کی است کمک زیادی به ما میکند که تبلیغات بهتری به همراه نتیجه ی خیلی خوبی داشته باشیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *