زمان مناسب برای سفارش سررسید 1401 چه موقع است؟

سفارش سررسید 1401

سررسید یکی از پرطرفدارترین هدایای تبلیغاتی است که سال های سال است انتخاب بسیاری از صاحبان کسب و کار و مدیران به عنوان هدیه تبلیغاتی است. اگر شما هم صاحب کسب و کاری هستید و قصد سفارش سررسید  را دارید, چون با نزدیک شدن به سال جدید تعداد سفارشات هم بالا میرود پس از نیمه دوم سال یعنی فصل پاییز برای سفارش سررسید 1401 اقدام کنید, تا سفارش شما به بهترین نحو چاپ و تولید شود و در زمان تعیین شده به شما تحویل داده شود. چاپ سررسید های عمومی و اختصاصی 1401 در مجموعه جوپنزا آغاز شده است برای ثبت سفارش خود میتوانید از همین حالا اقدام کنید. برای چاپ سررسید مواردی مانند قطع سررسید, نوع داخله سررسید, نوع صحافی, جنس و نوع جلد سررسید و آستربدرقه و غیره را بسیار حائز اهمیت هستند در نظر بگیرید.

چگونگی چاپ سررسید 1401

در مجموعه جوپنزا سررسید های 1401 با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت چاپ میشود. شما میتوانید سررسید 1401 خود را به صورت اختصاصی سفارش دهید؛ یعنی جلد سررسید, کاغذ صفحات داخلی سررسید, تعداد برگه های تبلیغاتی سررسید, آستر بدرقه و نوع صحافی سررسید و حک لوگو شما به صورت پلاک های فلزی و یا ربان اختصاصی را به سفارش و سلیقه خود انتخاب کنید و سفارش دهید. کاغذی که برای چاپ سررسید از ان استفاده میشود بسیار مهم است, در مجموعه جوپنزا از انواع کاغذهای مرغوب مانند کاغذهای 70 یا 80 گرم کرمی و یا کاغذهای سفید 70 و 80 گرم اندونزی استفاده میشود که مطابق با انتخاب مشتری قابل سفارش میباشد.

مرحله مهم چاپ سررسید جلد سررسید میباشد که در مجموعه جوپنزا با کمک دستگاه های جلدسازی اتوماتیک, در کوتاه ترین زمان ممکن و مناسبترین قیمت انجام میشود. برای جلدسازی سررسید از جنس های چرم که از چرم مصنوعی ساخته میشود, استفاده میشود. البته میتوانید برای ارزان تر شدن سررسید از جلد های گالینگوذ استفاده کنید؛ که بر روی این جلدها از روش هایی مانند طلاکوب, داغی, پلاک فلزی و نقره کوب برای حک لوگو خود بر روی ان استفاده کرد.

معرفی سررسید اختصاصی

سررسید یا سالنامه اختصاصی به سررسیدی  گفته میشود که مطابق با سلیقه و نظر مشتری چاپ مییشود و به صورت اختصاصی بر روی تمام صفحات سررسید لوگو شما چاپ شده است و به طور کلی سررسیدی سفارشی و مختص به کسب و کار خود به مشتریان و کارمندان و حتی مدیران ارشد خود هدیه میدهید. سررسید اختصاصی به گونه ای خاص بودن و اهمیت دادن شما به مشتریانتان را نشان میدهد و این باعث رضایتمندی مشتریان از شما میشود و به برند شما اعتماد کامل خواهند داشت, یعنی موقع خرید اگر برند و لوگو شما را بر روی محصولی ببینند به اعتماد کامل ان را خریداری میکنند.

چرا سررسید هدیه دهیم ؟

سررسید میتواند یکی از بهترین هدایایی باشد که شما به مخاطبین و مشتریان و مدیران  که ارائه میدهید. با این هدیه میتوانید تبلیغاتی موثر و طولانی مدت برای کسب و کار خود انجام دهید؛ با چاپ لوگو و یا نماد تبلیغاتی خود بر روی این محصول میتوانید به طور دائم و طولانی در معرض دید مخاظبین خود قرار گیرید. چاپ سررسید بسیار مقرون به صرفه تر از خیلی از محصولات تبلیغاتی دیگر است که به اندازه سررسید هم تبلیغات موثر انجام نمیدهند. همه ی ی افراد تثریبا روزانه از سررسید استفاده میکنند و لوگو شما در معرض دید قرار میگیرد. سررسید هدیه ای بسیار کارآمد و مفید میباشد. سررسید یکی از شیک ترین, کم هزینه ترین و موثرترین محصولات تبلیغاتی میباشد. پس اگر شما هم صاحب کسب و کاری هستید و میخواهید برای رشد و افزایش فروش خود تبلیغات موثری انجام دهید, پیشنهاد ما به شما سررسید میباشد.

چگونگی چاپ سررسید اختصاصی

در مجموعه جوپنزا برای چاپ سررسید نمونه های مختلفی در اختیار مشتریان خود قرار میدهند تا به سلیقه خود طرح و مدل سررسید را انتخاب کنند. از روش های اختصاصی کردن سررسید برای کسب و کارها حک لوگو بر روی جلد سررسید میباشد که روش های گوناگونی دارد و متناسب با سلیقه مشتری قابل اجرا میباشد. و یا انتخاب جلد سررسید به رنگ دلخواه خود و یا رنگ سازمانی خود, که البته بر روی قیمت سررسید نیز تاثیر میگذارد.

اگر شما هم برای سال 1401 قصد سفارش سررسید اختصاصی را دارید, بهتر است از همین حالا برای ثبت سفارش خود اقدام کنید؛ زیرا با نزدیک شدن به سال جدید تعداد سفارشات هم بالاتر میرود. پس هر چه زودتر سفارش و چاپ سررسید اختصاصی خود را ثبت کنید, سفارش شما با حوصله و وقت بیشتری چاپ میشود و انگونه که شما میخواهید و در زمان تعیین شده به شما تحویل داده میشوند.

سفارش سررسید 1401

امروزه همه ی کسب و کارها برای افزایش فروش خود و دیده شدن کسب و کار خود به دنبال تبلیغات طولانی مدت و موثر میباشند, یکی از محصولات تبلیغاتی پرطرفدار که همه ی افراد هر روز از ان استفاده میکنند و لوگو شما که بر روی ان حک شده است هر روز در معرض دید مخاطب شما قرار میگیرد و لوگو و برند شما در ذهنشان حک میشود. البته میتوانید به صورت اختصاصی سررسید 1401 را سفارش دهید لوگو خود را علاوه بر روی جلد سررسید بر روی تمام صفحات سررسید هم حک کنید. برای سفارش سررسید 1401 بهتر است از نیمه دوم سال اقدام کنید تا به شلوغی سفارشات نزدیک سال جدید برنخورید و سفارش خود را به موقع و با کیفیت عالی تحویل بگیرید.

نتیجه گیری

برای سفارش سررسید اختصاصی روش هاس مختلفی وجود دارد که رایج ترین این روش ها حک برند و لوگو بر روی جلد سررسید و روبان اختصاصی بر روی جلد سررسید, چاپ لت گلاسه در بین صفحات سررسید؛ البته اگر سفارش دهنده از تمام این روش ها برای اختصاصی کردن سررسید استفاده کند, نتیجه بهتری از تبلیغ میگیرد و اثرگذاری بیشتری بر روی مخاطب میگذارد. و سفارش سررسید عمومی هم به این صورت است که سفارش دهنده نمونه سررسید های آماده در سایت را مشاهده میکند و یکی از نمونه ها انتخاب و سفارش میدهد و در کوتاه ترین زمان سررسیدی که انتخاب کرده است در تعدادی که سفارش داده است تحویل میگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *