معرفی اجمالی ست مدیریتی تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی مدیریتی

همان طور که از نام این محصول پیداست جهت مدیران و کارمندان ارشد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. ست مدیریتی تبلیغاتی از انواع مختلفی برخوردار است که به تناسب ارزش مالی آن بعنوان هدیه تبلیغاتی ارائه می شود. ست هدیه می تواند از نوع چرم طبیعی، مصنوعی، فلزی و غیره باشد. این ست های تبلیغاتی شامل ست مدیریتی دوتکه، سه تکه و یا حتی می تواند شامل هدایای بیشتری باشد که از خودکار، جاکلیدی، کیف پول جیبی یا کیف پول پالتویی، جاکارتی، فلش مموری و غیره تشکیل می شود.

انواع ست هدیه تبلیغاتی می توانند به عنوان هدایای تبلیغاتی نفیس از طرف برند شما به مشتریان اهدا شوند. بویژه اگر به زودی قرار است کسب و کار شما در نمایشگاه یا کنفرانسی شرکت کند، می توانید با سفارش تعدادی ست هدیه تبلیغاتی مدیریتی و اهدای آن به مدیران شرکت های همکار، تبلیغات مؤثر و مفیدی برای برند خود انجام دهید.

معرفی ست مدیریتی تبلیغاتی

ست مدیریتی، شامل مجموعه ای ابزارها و کالاهایی است که در مجموعه ست مدیریتی قرار میگیرد. این ست مدیریتی جهت استفاده مدیران طراحی و تولید میشود. ست مدیریتی شامل لوازمی است که روی میز قرار گرفته و نیاز مدیران، کارمندان و افراد مختلف یک اداره یا شرکت را رفع مینماید و همچنین ست های مدیریتی شامل کیف و سررسید،جاکلیدی یا جاسوئیچی، پاوربانک،فلش مموری و… نیز وجود دارند که آن را به هدیه تبلیغاتی مدیریتی برای مدیران و کارمندان تبدیل نموده است.

ست مدیریتی با توجه به اینکه امروزه کاربرد زیادی دارد، میتواند یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی به شمار آید. ست مدیریتی شامل خودکار، دفترچه یادداشت، سررسید، فلش مموری، پاور بانک و لوازم تبلیغاتی دیگر میباشد. ست مدیریتی از این جهت که مدیران و کارمندان، اطلاعات مربوط به یک برند و محصول را میان مدیران و افراد دیگر در میان میگذارند، معرفی و فروش کالا و محصولات سریعتر صورت میگیرد.

اهمیت ارائه هدیه تبلیغاتی مدیریتی

نحوه ارائه این هدایا به اندازه انتخاب خود هدیه برای مدیران از اهمیت برخوردار است. برای مدیران نحوه دریافت هدیه در برخی مواقع از خود هدیه بیشتر مورد توجه است و نحوه دریافت هدیه بیشتر از خود هدیه در ذهن آنها ماندگار می شود. پس برای ارائه هدایای مدیریت خاص به مدیران برنامه و سناریو مناسبی داشته باشید.

معرفی آیتم های موجود در ست مدیریتی تبلیغاتی

اما اگر بخواهید بدانید ست مدیرتی اصولا چه محصولاتی را شامل میشود و چه چیزهایی در آن وجود دارد باید بگوییم که اقلام ست مدیرتی شامل محصولات زیر است:

یک سررسید نفیس

سررسید های نفیس به انتخاب شما میتواند وزیری، رقعی، اروپایی و… باشد،که دارای یک جلد چرم نفیس هستند و تمام صفحات و جلد آن قابلیت حک یا چاپ لوگو را دارد و صفحات ابتدا و انتهای آن نیز قابلیت درج مطالب تبلیغاتی را داراست.

کیف چرم مدیریتی

کیف های چرم شایسته یک مدیر با امکان حک لوگو و اسم بر روی آن به صورت داغی و یا چاپ

کیف زنانه

یک کیف مناسب خانم ها با امکان حک لوگو

کیف پالتویی

کیف هایی هستند که از کیف پول بزرگتر هستدو به عنوان کیف دستی استفاده میشوند.

خودنویس

خود نویس نفیس به همراه جعبه نفیس آن

خودکار

یک خودکار نفیس با امکان حک لوگو و آرم بر روی تنه خودکار

یک عدد پاوربانک

یک عددفلش مموری

جاکارتی در رنگ های مختلف

کیف پول های چرم در رنگ ها و مدل های متنوع

و در بسیاری موارد سررسید تبلیغاتی نیز در ست موجود میباشد.

اقلام ذکر شده با توجه به مقداری که میخواهید هزینه کنید قابل تغییر و قابل انعطاف است.برای مثال میتوانید یک ست مدیریتی سه تکه شامل کیف پول،جاکارتی و سررسید سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *