سررسیدهای تبلیغاتی با محتواهای آموزشی هدیه‌ای مناسب برای دانشجویان و دانش آموزان

سررسید های تبلیغاتی با محتواهای آموزشی

کاربرد سررسید های دانش آموزی

با شروع سال جدید سررسیدهای جدید و تازه ‌ای در خانه خودنمایی می ‌کنند. این سررسیدها یک ابزار مفید و مناسب برای تبلیغات کسب و کارها به شمار می‌ روند. استفاده از سررسیدها با رنگ‌ های چشم نواز و زیبا در تمام سال می ‌تواند بسیار دلپذیر باشد. این کالاها محصولی شناخته شده برای تمامی افراد هستند و امروزه در هر خانه‌ای ۱ تا ۲ عدد از این سررسیدها پیدا می ‌شود. سررسید‌های تبلیغاتی با محتواهای آموزشی یکی از انواع متعدد سررسیدهایی هستند که به چاپ رسیده اند. خرید سررسید تبلیغاتی مخصوص برای دانش آموزان و دانشجویان یا معلمین و افرادی که در زمینه تحصیلی مشغول هستند نیز مناسب است.

 

سالنامه‌ها یا سررسیدهای تبلیغاتی

این سررسیدها کتابچه یا دفترچه‌هایی هستند که با تقویم 1403 همراه اطلاعاتی در مورد روزهای ویژه در سال به چاپ رسیده اند. سررسیدها مانند دفترچه‌ های یادداشتی هستند که می ‌توان برنامه و کارهای روزمره خود را در آنها یادداشت کرد. به دلیل استفاده آن در طول سال، یک دفترچه پرطرفدار در بین مردم مخصوصا بین دانشجویان و دانش آموزان است. دارای کاربردهای بسیار زیادی است که موجب شده از سیستم‌ های تبلیغاتی قدرتمند کلاسیک محسوب شود.

همین کاربرد های زیاد این سررسید‌های تبلیغاتی با محتواهای آموزشی باعث شده یک هدیه تبلیغاتی مناسب در نظر گرفته شود. سررسیدهای تبلیغاتی دارای مخاطبین و مشتریان زیادی در بین شرکت ‌های کوچک و بزرگ صنعتی و غیره هستند که برای معرفی کردن محصولات و خدمات شرکت ‌های خود از آنها استفاده می ‌کنند و این محصولات را در نمایشگاه ‌ها، همایش‌ ها، سمینارها به نمایندگان، مشتریان و همکاران خود هدیه می‌ دهند.

 

کاربرد سررسیدهای آموزشی دانش آموزی و دانشجویی در تبلیغات

می ‌توان گفت این سررسیدها نوعی کالاهای تبلیغاتی به شمار می ‌آیند که کسب و کارهای بزرگ و کوچک و برندها سعی می ‌کنند با چاپ اسم یا برند و لوگوی خود روی جلد این سررسیدها، کالاها و خدمات خود را به مشتریان معرفی کنند. این آگاهی در مورد کالاها در سررسید‌های تبلیغاتی با محتواهای آموزشی و دانش‌آموزی در سال تحصیلی هم امکان دارد. سررسیدهای تبلیغاتی آموزشی برای مکان ‌ها یا سازمان‌ هایی که در مورد فعالیت‌های دانشجویی و دانش‌آموزی در ارتباط هستند، بیشتر مورد استفاده است.

به طور مثال بعضی از موسسات کنکوری یا کلاس ‌های آموزشی با چاپ این نوع سررسیدهای تبلیغاتی خدماتی که دارند را به آنها و حتی معلمین معرفی می ‌کنند. حتی شرکت‌ های تولید کننده وسایل و ابزار دانش ‌آموزی مانند: خودکارهای پلاستیکی، فلزی دفترها و بیشتر وسایل تخصصی مخصوص دانشجویان و … توسط این سررسیدها می ‌توانند تبلیغات خود را انجام دهند. افراد فکر می‌ کنند تبلیغ این سررسیدهای دانش‌آموزی کاربردی ندارد؛ اما به علت مشخص بودن مشتریان این کالاها تبلیغات مربوط به این قشر از جامعه خیلی بهتر و بیشتر مشاهده می‌ شود. زیرا سررسید‌های تبلیغاتی با محتواهای آموزشی که دارای مطالب و سخنان بزرگان و برنامه ‌های آموزشی و جدول بندی برای برنامه‌ریزی ‌های درسی است، می ‌تواند بسیار کاربردی باشد.

 

سررسید‌ با محتوای آموزشی

 

ویژگی ‌های سررسیدهای تبلیغاتی با محتواهای آموزشی دانشجویی یا دانش‌آموزی

سررسیدهای تبلیغاتی دانشجویی در فرم و شکل ظاهری به دیگر سررسیدها شبیه هستند؛ اما چند تفاوت مهم دارند که می ‌تواند آنها را از دیگر سررسیدها متفاوت کند و آن را مختص استفاده در سال ‌های تحصیلی کند. از تفاوت ‌های اصلی این سررسیدها می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

تاریخ آغازی متفاوت

همان طور که گفته شد سررسیدها تقویم ‌های کتابی شکل هستند که فضاهای زیادی برای نوشتن و یادداشت ‌ها دارند که در نوع سررسید یادداشتی هم وجود دارند. این فضا مربوط به روز، تاریخ و همان ماه است و بیشتر تقویم‌ ها از اول فروردین شروع و با آخرین روز اسفند به پایان می ‌رسند. اما سررسید دانش‌آموزی به این روش نیست و مهم ‌ترین تفاوت آن این است که اولین برگه آن در سررسید دانش آموزی از اول مهر شروع می ‌شود و آخرین برگ آن به آخر شهریور سال بعد می ‌رسد و تاریخ متفاوتی دارد.

 

اندازه قطع قابل حمل

تفاوت دیگر سررسید‌های تبلیغاتی با محتواهای آموزشی برای دانش آموزان با دیگر سررسیدها در این است که در اندازه‌ های قابل حمل تولید می‌ شوند. زیرا مصرف کننده این محصولات می ‌تواند از هر رده سنی از دانش آموزان کم سن تا معلمین و دانشجوها باشد که برای یادداشت‌ ها و برنامه‌ های روزانه خود از این سررسیدها استفاده می‌ کنند. پس باید برای همه گروه‌ های سنی قابل حمل باشد و این موضوع دارای اهمیت زیادی است. اندازه سررسیدهای دانش آموزی در اندازه ‌های قطع اروپایی است که از استانداردترین نوع سررسیدها بوده و کم وزن و قابل جابه‌جایی است.

 

طراحی جالب و مناسب دانش آموزی

از خصوصیات دیگر سررسید‌های تبلیغاتی با محتواهای آموزشی برای دانشجویان و دانش آموزان این است که این سررسیدها از لحاظ سبک طراحی و جنس، مناسب دانشجو و دانش آموز هستند. در بیشتر سررسیدهای دانش‌آموزی قسمت کوچکی در داخل یا خارج از این سررسیدها برای قرار گرفتن خودکار یا مداد طراحی شده است. دارای آهنربا، کش یا دکمه هستند تا بعد از استفاده به راحتی بسته شده و از مطالب درون آن محافظت شود.

 

سررسید دانشجویی

 

سررسیدهای تبلیغاتی با محتواهای آموزشی متفاوت سال 1403

یکی از اقدامات و کارهایی که بیشتر افراد مخصوصا دانشجویان در شروع هر سال تحصیلی انجام می ‌دهند، برنامه ‌ریزی و هدف گذاری است که خیلی از افراد با روش ‌ها و تکنیک ‌های آن آشنایی ندارند. در سررسیدهای جدید کتاب‌ های برنامه‌ریزی و هدف گذاری را با زبان ساده در یک جدول در سررسیدهای گنجانده اند تا به افراد کمک کند هدف ‌های خود را به صورت واقعی بنویسند و برای آنها برنامه‌ ریزی کنند.

البته این کار فقط برای نوشتن نباید باشد و برای رسیدن به آن باید اشتیاق داشته باشند. زیرا باید در پایان هر ماه اندازه پیشرفتی که انجام داده ‌اند را در جدول مربوطه که برای ارزیابی گنجانده شده تحلیل کنند. این آنالیز کردن، خود می ‌تواند به پیشرفت و رشد افراد کمک کند. حتی به سازمان ‌ها و شرکت ‌ها هم کمک می ‌کند تا افرادی داشته باشند که در زندگی و کار خود موفق ‌تر از بقیه هستند.

همین موضوع باعث بازدهی در کسب و کارها می ‌شود. در آخر هر فصل از این تقویم هم قسمتی به عنوان برنامه چرتکه برنامه ‌ریزی شده تا دخل و خرج را در آن یادداشت کرده و روی مسائل مالی برنامه‌ ریزی بهتر و دقیقی را انجام داد.

 

چه مطالب دیگری در سررسید‌های تبلیغاتی با محتواهای آموزشی گنجانده شده؟

این یک پکیج آموزشی کامل و یک دفتر سرگرمی محسوب می ‌شود که دارای متن، صوت و تصویر است. زیرا مقاله ‌های صوتی در کیو آرکد اختصاصی در این سررسید‌های تبلیغاتی با محتواهای آموزشی گنجانده شده و حتی وبینارهای رایگانی را هم در این کیو آرکد‌ها برای هدف‌ گذاری ‌های جدید گنجانده ‌اند که می‌ تواند یک سررسید مناسب برای دانشجویان و دانش آموزان باشد.

 

کلام پایانی

با وجود سررسیدهای تبلیغاتی مختلف و متفاوتی که مناسب هر کسب و کاری است، باید سررسید‌های تبلیغاتی با محتواهای آموزشی بیشتری برای این قشر جوان دانشجو و دانش آموز طراحی شود مطالب و نکته‌ های آموزشی مفید و مناسب در آن گنجانده شود که در برنامه ‌ریزی ‌ها و هدف‌ گذاری ‌های این افراد به آنها کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *