سررسید تبلیغاتی را بهتر است از کجا بخریم؟ + راهنمای خرید

سررسید از کجا بخریم

سررسید تبلیغاتی از کجا بخریم؟ این سوالی است که شاید ذهن شما را هم به خود مشغول کرده باشد. در انتخاب یک سررسید تبلیغاتی مناسب مواردی مانند کیفیت و قیمت بسیار حائز اهمیت است. از سال‌های پیش تا به حال حاضر بهره‌مندی از تقویم در میان اکثر شرکت‌ها بسیار محبوب بوده است. درواقع این هدایای تبلیغاتی سازمانی برای عموم کاربران از پرسنل اداری، اشخاص مختلف در حیطه کسب و کارها و مخاطبین خانگی بسیار کاربردی است. هم چنین بسیاری افراد آن را از آیتم های اصلی ست هدیه مدیریتی می دانند.

سررسید تبلیغاتی درواقع یکی از ابزارهای مناسب تبلیغاتی اداری و انواع کسب و کارها به‌شمار می‌شود. از فاکتورهای مهم در انتخاب یک سررسید تبلیغاتی مناسب می‌توان به مواردی مانند قیمت، متریال و نوع چاپ اشاره کرد. البته چنانچه چاپ سررسید تبلیغاتی به‌شکل اختصاصی باشد، قیمت آن تفاوت خواهد داشت. پس اگر شما هم از خود می پرسید که سررسید از کجا بخریم، برای رسیدن به پاسخ سوالتان تا انتهای این مقاله از وبسایت جوپنزا با ما همراه باشید.

 

فهرست مطالب در این مقاله

 • سررسید از کجا بخریم؟
 • ویژگی های خرید سررسید ارزان
 • مزایای خرید سررسید
 • خرید سررسید تبلیغاتی قیمت مناسب
 • نتیجه‌گیری

 

سررسید از کجا بخریم؟

هرساله با رسیدن فصل بهار و یا آغاز سال تحصیلی جدید عموم مردم به دنبال تهیه یک سررسید هستند. شاید از خود بپرسید که سررسید ارزان از کجا بخریم؟ باتوجه به گران شدن کاغذ این جست و جو و به چالشی بزرگ مبدل می‌شود. بیشتر خانواده‌ها تمایل دارند تا سررسیدهایی باید قیمت ارزان را خریداری نمایند تا فرزندان بتوانند از مزایای برنامه‌ریزی برخوردار شوند. علاوه بر این اکثر کسب و کارها هر سال به‌واسطه عرضه سررسید تبلیغاتی برند و خدماتشان از از نتایج خوب تبلیغاتی که نقش مهمی در جذب مخاطبان دارند، بهره‌مند می‌شوند.

امّا نکته مهم اینجاست که بیشتر این کسب و کارها و نهادها به دنبال روشی جهت کم نمودندن هزینه‌های هدایای تبلیغاتی خود هستند. همان‌طور که در مطالب بالا اشاره شد در زمان خرید سررسید نکاتی مانند کیفیت بسیار حائز اهمیت است، زیرا جلد یا صفحات سررسید نباید به‌راحتی پاره شود. هم‌چنین صحافی یک سررسید مناسب باید کیفت خوبی داشته باشد تا راحت ازهم جدا نشود. شما برای تهیه و خرید یک سررسید مناسب و مقرون‌به‌صرفه می‌توانید از مجموعه ی جوپنزا براساس سلیقه خود اقدام نمایید. شما می‌توانید برای سررسیدهایی مانند سالنامه تبلیغاتی، سررسید اروپایی، سررسید وزیری، سررسید اختصاصی و مواردی از این دست به وب‌سایت جوپنزا مراجعه نمایید.

 

ویژگی های خرید سررسید ارزان

به‌طور کلی قیمت سررسید با کیفیت هر کالا و خدمات ارتباطی مستقیم دارد. درواقع سررسید های ارزان نسبت به دیگر سررسیدها از تفاوت‌هایی برخوردار هستند، که بارزترین آن‌ها عبارتند از:

 • سررسید ارزان ابعاد بزرگی ندارد، چراکه چاپ سررسید در اندازه بزرگ مناسب مسلزم صرفه هزینه است.
 • سررسید ارزان از تعداد صفحات کمتری برخوردار است.
 • برگه های صفحات سررسید ارزان اغلب سفید رنگ و کم ضخامت هستند. اکثر برندها و کسب و کارهای موفق در طراحی سررسید تبلیغاتی خودشان از کاغذ 70 گرمی بهره می‌برند. چراکه این صفحات از ضخامتی مناسب جهت عدم پس دادن جوهر و ایجاد سایه در پشت صفحه در هنگام چاپ و نوشتن برخوردار هستند.

علاوه بر نکات مذکور در مطالب بالا، باید توجه داشت که سررسید باید در طول تمام روزهای یک سال قابل استفاده باشد. هم‌چنین بهر‌مندی از جلدهای چرمی برای سررسید ارزان هیچ ضرورتی ندارد. باید به این نکته مهم هم توجه داشته باشید که استفاده از چسب مناسب جهت پراکنده نشدن صفحات سررسید امری بسیار ضروری محسوب می‌شود، که در کیفیت و ماندگاری آن نقش بسایی دارد. در ادامه مقاله سررسید تبلیغاتی از کجا بخریم؟ به مزایایی خرید سررسید خواهیم پرداخت، پس همچنان با ما در وب‌سایت جوپنزا همراه باشید.

 

سررسید تبلیغاتی

 

مزایای خرید سررسید

بهره‌مندی از سررسید با هدف انجام برنامه‌ریزی می‌تواند مورد استفاد عموم افراد در جامعه قرار بگیرد. از بارزترین مزایای خرید سررسید می توان به کاربردی بودن آن هم از جنبه تبلیغاتی و استفاده روزمره اشاره کرد. در کل مهمترین مزایای خرید سررسید عبارتند از:

 • علاوه بر تقویم رومیزی ، به‌واسطه بهره‌مندی از سررسید، زمان‌بندی برنامه‌ها و مرتب نمودن رویدادها بسیار راحت‌تر می‌شود. با استفاده از سررسید دیگر خیال ما آسوده خواهد بود که اکثر موارد ثبت شده و موضوعی هرگز فراموش نمی‌شود.
 • برای مدیریت کارهای اداری و کسب و کارها می‌توان از سررسید استفاده نمود. درواقع داشتن سررسید در پاسخ دادن به نامه‌ها، تماس تلفنی و جواب دادن به ایمیل‌ها هم به ما کمک شایانی می‌نماید تا در ثبت نکات مهم و یادآوری آن را در سررسید یادداشت نماییم.
 • با توجه به ابعادی که سررسیدها دارند در موارد حمل و جابه جایی گزینه بسیار مناسبی محسوب می‌شوند.

 

خرید سررسید تبلیغاتی قیمت مناسب

همان طور که در مطالب بالا اشاره شد خرید سررسید تبلیغاتی قیمت مناسب از سوی شرکت‌های مختلف، جهت توضیح مختصر یا معرفی برند و خدماتشان است که در ابتدای سررسید برای مخاطبان درج می‌شود. اکثر شرکت‌ها در اواخر سال برنام‌ریزی دارند تا پیش از شروع سال جدید یک سررسید با کیفیت و مقرون‌به‌صرفه را به مخاطابان خود تحت عنوان هدایای تبلغاتی عرضه نمایند.

در ادامه پاسخ به این سوال که سررسید تبلیغاتی را از کجا باید بخریم باید گفت که به طور کلی سررسید تبلیغاتی باتوجه به کاربردی بودنشان و هم‌چنین قیمتی که نسبت به دیگر هدایایی تبلیغاتی دارند، بهترین گزینه انتخابی محسوب می‌شوند. لازم به ذکر است که در زمان خرید سررسید تبلیغاتی برای مخاطبان مان باید به این نکته توجه داشته باشیم که آن‌ها می‌خواهند در طول یک سال از این ابزار کاربردی استفاده نمایند، پس کیفیت در این امر بسیار حائز اهمیت است.

درواقع هرچه میزان کیفیت و ظاهر سررسید تبلغاتی مناسب‌تر باشد، به همان میزان موفقیت معرفی ما به مخطبان هم بیشتر خواهد بود. این نکته را فراموش نکنید که سررسید از هدایای تبلیغاتی است که همه روزه مخاطبان در زمان استفاده از آن برند، خدمات و کسب و کار ما رو مشاهده می‌کنند. در کل چنانچه شما قصد خرید سررسید ارزان یا یک سررسید تبلیغاتی را دارید، حتماً به مواردی که در مطالب بالا به آن‌ها اشاره شد توجه داشته باشید.

 

نتیجه‌گیری

عموم افراد همواره از خودشان می‌پرسند که سررسید از کجا بخریم؟ در پاسخ به این سوال باید چنین عنوان کرد که قیمت و کیفت در اصل مهم در سررسید است که ارتباط مسقیمی باهم دارند. امید است مقاله سررسید تبلیغاتی از کجا بخریم؟ برای شما مخاطبین محترم مفید بوده باشد. لطفاً پس از مطالعه کامل این مقاله نظرات و تجارب شخصی خود را در زمینه خرید و مزایای سررسید تبلیغاتی با ما در وب‌سایت جوپنزا به اشترک بگذارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *