چاپ و طراحی سررسید اختصاصی

سررسید اختصاصی 1400

هر ساله بسیاری از شرکت ها و سازمان های بزرگ، سررسید را به عنوان هدیه تبلیغاتی به مشتریان و کارکنان خود هدیه میدهند.

تبلیغات سررسید یا سالنامه هر ساله طرفرداران زیادی دارد و هیچگاه جایگاه خود را از دست نمیدهد از آنچه که تقویم تاثیر گذارترین و و پراستفاده ترین چیزی است که یک فرد در تمامی طول سال با آن سرکار دارد.

حتی زندگی، و کار برنامه زیری های خود را بر اساس تاریخ و تقویم برنامه پیش می برد که باعث شده است که همین موضوع برای شرکت ها، سازمان، کسب و کار های موفق و حتی کسب و کار ها یا تولیدی هایی که تازه شروع به کار کرده اند در فکر تبلیغات سررسید آخر سال باشند.

و بتوانند نقشی ماندگار و موثر در زندگی مصرف کننده که می تواند مشتری، کارمندان و یا دوستان و مخاطبان خاص آنها باشد بگذارند.

صاحبان کسب و کار برای اینکه بخواهند با توجه به هزینه ای که برای سفارش و خرید سررسید میکنند، بازدهی خوبی هم داشته باشند، نیاز است که به طراحی سررسید اختصاصی بیندیشند.

سررسیدی که مشابه ای از آن کم باشد یا اصلا سررسید شبیه آن نباشد، همین هدیه خاص بودن شما را نشان میدهد، به طوری که مخاطبی که هدیه را از شما دریافت کرده است همواره از آن استفاده میکند و برند شما در دید آنها قرار میگیرد.

تعریفی از سررسید اختصاصی

به سررسیدی گفته میشود که به صورت کامل با خصوصیات، مشخصات و طراحی مورد نظر سفارش دهنده تولید و به چاپ میرسد.

هنگامی که یک سفارش دهنده مدل خاصی از سررسید را مد نظر دارند باید آن را در اختیار تولید کننده قرارداده و تولید کننده آن را به عنوان سررسید اختصاصی برای شما به تولید برساند.

باید توجه داشته باشید که سررسید اختصاصی با سفارشی متفاوت است. در واقع موارد زیر جزء سفارش سازی سررسید می باشد:

  • ۱.حک لوگو روی جلد
  • ۲. چاپ لوگو روی سررسید
  • ۳. اضافه کردن لت گلاسه به صفحات داخلی
  • ۴. چاپ آستر بدرقه
  • ۵. اضافه کردن اوراق

سررسید اختصاصی تولید سالنامه ای با ویژه گی های کاملا اختصاصی مورد نظر سفارش دهنده، تولید سررسید اختصاصی میگویند.

چاپ و طراحی سررسید اختصاصی چگونه صورت میگیرد

شما صاحب برند اگر میخواهید سررسید تبلیغاتی شما، اختصاصی باشد؛ به سلیقه خودتان جلد و طراحی صفحات داخلی و آستر بدرقه را انتخاب میکنید.

یا اگر در این زمینه تجربه نداشته باشید، میتوانید با گروه کارشناسان آژانس جوپنزا مشورت کنید و تا سررسید اختصاصی خاصی که مشابه آن کمتر دیده شده باشد را برای شما طراحی کنند.

با چاپ و طراحی سررسید اختصاصی، مطمئن باشید از رقبای خود در رونق کسب و کارتان پیشی میگیرد و به مدت یکسالی که مخاطب شما از سررسید اختصاصی که شما به آنها هدیه داده اید، استفاده میکند و مطمئنا در بازاریابی طولانی مدت شما تاثیرگذار خواهد بود.

طراحی سررسید اختصاصی یک هدیه متفاوت میباشد و همیشه متفاوت بودن جنبه خوبی دارد و مطمئن باشید بازدهی بالایی خواهید داشت‌.

چه موقع باید سررسید اختصاصی را سفارش داد

همواره شرکت های تبلیغاتی دو ماه قبل از شروع سال جدید، سرشان شلوغ بوده و اکثر صاحبان کسب و کار سررسید را چندی قبل از شروع سال نو سفارش میدهند.

شما اگر میخواهید سررسید اختصاصی و خاصی برایتان طراحی کنند، بهترین زمان آبان ماه میباشد تا آن سررسیدی که مدنظر شما است را به شما تحویل دهند.

شرکت تبلیغاتی جوپنزا تولیدکننده سررسید اختصاصی

شرکت تبلیغاتی جوپنزا با در دست داشتن گروه تخصصی و حرفه ای، برای هر شرکتی با توجه به نیاز انها، فعالیت انها، و اگر رنگ خاص شرکتی داشته باشند، یک طراحی خاص و اختصاصی برای داخل سررسید طراحی میکنند که اصلا شبیه به آن سررسید تولید نشده باشد.

در شرکت جوپنزا طراحی تقویم، طراحی سالنامه، طراحی سررسید اختصاصی، طراحی تقویم دیواری و هر هدیه تبلیغاتی که مرتبط با سررسید و سالنامه باشد طراحی و تولید میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *