آیا انتخاب سررسید اختصاصی به عنوان هدیه تبلیغاتی کار درستی است؟

انتخاب سررسید اختصاصی به عنوان هدیه

هدایای تبلیغاتی موثر در کسب و کار

بیشتر سازمان ‌ها و شرکت ‌های بزرگ هر ساله هزینه‌ های زیادی را برای تبلیغات کسب و کار و برندسازی انجام می ‌دهند و در بیشتر مواقع از روش ‌های بصری برای این کار استفاده می ‌کنند. برای مثال استفاده از بیلبورد در سطح شهر که نوعی تبلیغات با هزینه‌ های بسیار بالایی بوده و می ‌توان گفت چندان هم پر بازدید نیست. زیرا اکثر افراد و عابران پیاده فقط یک بار آن را می ‌بینند و این یک بار نمی ‌تواند در خاطر و ذهن آنها ماندگار شود؛ پس اثربخشی موثری ندارد. با انتخاب سررسید اختصاصی به عنوان هدیه تبلیغاتی می ‌توان بازخورد شگفت انگیز این نوع هدایا را مشاهده کرده و با این هدیه که در طول سال همیشه در دید و ذهن افراد قرار می ‌گیرد، ماندگارتر می ‌شوید.

 

چاپ سررسید اختصاصی

سررسیدهای اختصاصی از کالاهای موثر و کاربردی در خصوص تبلیغات و هدیه‌ های تبلیغاتی محسوب می ‌شوند که دارای طراحی ‌های ویژه و منحصر به فرد هستند. یکی از ابزارهای موثر در تبلیغات کسب و کارها و ترویج آن بوده است و موجب بیشتر شدن آگاهی از برند مورد استفاده قرار می گیرد.

انتخاب سررسید اختصاصی به عنوان هدیه که دارای طراحی‌ های خاص و لوگوی اختصاصی مربوط به هر کسب و کار است و به روش انحصاری برای هر برند تولید می شود و حاوی نام، اطلاعات تماس، لوگو یا برند کسب و کار و شامل شعارهای تبلیغاتی خاص است، می تواند گزینه عالی باشد. هر کسب و کاری دارای خواسته و نیازهای به خصوصی هستند که با چاپ سررسیدهای اختصاصی این امکان را برای خود فراهم می کنند که طراحی و تمامی جزئیات مورد علاقه خود را در این سررسید های اختصاصی بگنجاند.

 

آیا تهیه سررسید اختصاصی به عنوان هدیه تبلیغاتی مناسب است؟

برای اینکه بتوان از سر رسیدهای اختصاصی به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده کرد، باید به درستی طراحی و اجرا شوند تا یک انتخاب درست و مناسب باشند. از این سررسیدها معمولا در محیط ‌های کاری و در حوزه مدیریت استفاده می ‌شود. انتخاب سررسید اختصاصی به عنوان هدیه تبلیغاتی هم برای مشتریان و هم برای همکاران بسیار مفید بوده تا از آنان تقدیر و تشکر شود و باید چند نکته را در زمان طراحی و چاپ این سررسیدها در نظر گرفت مانند:

 

هدف تبلیغ از طریق سررسید به عنوان هدیه

باید برای خود مشخص کنید که هدف شما از استفاده کردن از سررسیدها به عنوان تبلیغات چیست. برای تبلیغ برند بوده یا می خواهید ارتباط خود را با مشتری و همکاران افزایش دهید و یا هدف و موضوع دیگری مد نظر شما است.

 

طراحی و چاپ باکیفیت سررسید اختصاصی

در زمان طراحی سررسید باید به طراحی آن باید دقت ویژه‌ ای کرد تا دارای کیفیت باشد. باید از طراحی ‌های حرفه ‌ای و شکیل که در اولین نگاه تاثیرگذار باشد، استفاده کرد و می ‌توان از انواع مدل ‌های سررسید تبلیغاتی هم برای این کار استفاده کرد.

 

ارزش افزوده سررسید اختصاصی به عنوان هدیه

این سررسیدها باید دارای ارزش افزوده باشند؛ یعنی با توجه به مسائل و نکته‌ هایی در مورد برنامه‌ ریزی، مدیریت زمان و اطلاعات مفید دیگر باشد تا دریافت کننده هدیه از آن بهره‌ مند شود.

 

تطبیق با مخاطب

در انتخاب سررسید اختصاصی به عنوان هدیه باید به سلیقه و نیاز مخاطب خود هم توجه کرده و این سررسیدهای شخصی‌سازی شده را مطابق با سلیقه هر مخاطب در نظر گرفت.

 

راه‌ های ارتباطی

در زمان چاپ این سررسیدها می ‌توان از پیام‌ های کوتاه که مفهوم تبلیغی دارند و یا کارت ‌های تبریک استفاده کرد تا این هدیه تبلیغاتی بیشتر موثر شود. پس می ‌توان گفت استفاده از این سررسیدهای اختصاصی به عنوان هدیه کار مفید و موثری است که اگر نکات مهم در آن رعایت و اجرا شود، می توان به هدف نهایی تبلیغات خود دست پیدا کرد.

 

سررسید اختصاصی به عنوان هدیه

 

چاپ سررسید تبلیغاتی روش خلاقانه ‌ای برای تبلیغات است!

چند سال است که این سررسیدهای تبلیغاتی چاپ شده و برای آگاهی از کسب و کار به مخاطبین به صورت وسیع و رایج ارائه می ‌شود. مالکان کسب و کارهای مختلف معمولا اطلاعات کسب و کار، کالاها و خدماتی را که ارائه می ‌کنند، در یک دفتر شبیه به تقویم به نام سررسید یا سالنامه قرار می ‌دهند و آن را به مشتریان خود ارائه می ‌کنند. این سررسیدها فقط برای یادداشت و هر نوشته دیگری کاربرد ندارد و فقط به این منظور محدود نمی ‌شود.

اگر این کالا را به صورت اختصاصی تولید و چاپ کنید، می ‌توانید کالاها و خدمات خود را در صفحات ابتدایی این سررسیدها که به نام لت است، گنجانده و به مخاطب معرفی کنید. حتی از برگه ‌های داخلی این سررسیدها هم می ‌توانید برای تبلیغات استفاده کنید تا کسب و کار خود را افزایش و بهبود دهید.

با انتخاب سررسید اختصاصی به عنوان هدیه تبلیغاتی موجب می ‌شوید در تمام سال این سررسید در برابر دید مخاطب قرار بگیرد و برند و کسب و کار شما به صورت حرفه ‌ای در ذهن مخاطب حک شود که در معرفی و افزایش فروش کسب و کار هم موثر خواهد بود. با ارائه کردن این سررسیدها به همکاران هم موجب رابطه بهتر و بیشتر و افزایش کارایی آنها می ‌شوید.

 

به چه علت مدیران شرکت ‌ها از سر رسید به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده می ‌کنند؟

امروزه با وجود اینکه هدایای تبلیغاتی جدید و خاصی وجود دارد، ولی هنوز هم طراحی و چاپ سررسید در کل دنیا از بهترین نوع هدایای تبلیغاتی محسوب می ‌شود و از موثرترین و کاربردی ‌ترین نوع هدایای تبلیغاتی به شمار می ‌آید. چند دلیل وجود دارد که مدیران با انتخاب سررسید اختصاصی به عنوان هدیه تبلیغاتی هر ساله از این سررسیدها بهره ‌مند می ‌شوند و برای تبلیغ کسب و کار و هدایا به کارمندان از آن استفاده می کنند. این دلایل عبارت اند از:

  • به عنوان بهترین نوع هدیه برای عید محسوب می ‌شوند؛ زیرا هدایای دیگر را می ‌توان در موقعیت ‌های دیگر هم اهدا کرد.
  • این کالا در طی سال کنار مخاطب و مشتری قرار می ‌گیرند و همیشه در حال تبلیغ کسب و کار شما هستند.
  • تهیه این محصول نسبت به قیمتی که دارد، از هدایای با ارزش و هدیه مناسب قلمداد می ‌شود.
  • این سررسیدها به عنوان تنها هدایای تبلیغاتی هستند که موجب می ‌شوند اطلاعات، رزومه و جدول محصولات خود را به صورت کامل در آن حک کرده و به مشتری و مخاطب خود ارائه دهید.
  • با انتخاب سررسید اختصاصی به عنوان هدیه موجب ایجاد حس وفاداری در مشتری شده و حس کار گروهی را در آن افزایش می ‌دهید و در بین همکاران حس صمیمیت را تقویت می ‌کنید.

 

کلام پایانی

پس انتخاب سررسید اختصاصی به عنوان هدیه تبلیغاتی و یک ابزار بازاریابی در برند سازی بسیار موثر خواهد بود. زیرا هدایای ماندگار و پرطرفداری محسوب می ‌شوند و فرصتی هستند تا برند و لوگوی شرکت خود را در برابر دید همگان قرار دهید و آن را معرفی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *