معرفی انواع ست مدیریتی + بهترین روش چاپ روی آن

انواع ست مدیریتی

پیروزی و موفقیت در دنیای تجارت بدون وجود تبلیغات امکان ندارد. همه روزه متخصصین بازاریابی تلاش می کنند تا روش ها و تکنیک های خلاقانه جدیدی را که پایه و اساس علمی دارد، برای این کار پیدا کند. تبلیغات باید با مخاطب تناسب داشته باشد و معمولا انواع ست مدیریتی روشی بسیار عالی و مناسبی بوده و از جمله هدایای تبلیغاتی مدیریتی است که برای مدیران و افراد رده بالا و یا حتی افراد خاص ارائه می شود. تنوع این ست های مدیریتی بسیار زیاد است.

 

ست های مدیریتی تبلیغاتی

بهترین و محبوب ترین نمونه از هدایای تبلیغاتی بوده که بسیار شیک و کاربردی هستند. از اینگونه تبلیغات برای تبلیغ و معرفی برند خود و ارتباط مناسب و مفید با مشتریان می توان استفاده کرد. برای هدیه انواع ست مدیریتی نیاز به زمان خاصی نیست و در هر دیدار می توان از این هدایا استفاده کرد.

به دلیل کاربردی بودن همیشه مورد استفاده قرار می گیرد. هدف از دادن این هدایا ماندگاری برند در ذهن مشتریان است. برای ارائه این هدایا نمونه و گزینه های متنوعی وجود دارد که می‌توان از کاربردی ترین هدایا برای ست مدیریتی بهره برد و مطمئن شد که نام تجاری شرکت در ذهن ها حک می‌شود.

 

انواع متنوع هدایا و ست های مدیریتی

این هدایای تبلیغاتی کاربردی بسیار متنوع و دارای انواع مختلفی است. به طور مثال می توان به ست سررسید و سالنامه و تقویم ها اشاره کرد. ست مدیریتی چرم ، ست های الکترونیکی ، ست روزمره و… هر کدام از این ست ها دارای انواع مختلفی هستند که طبق بودجه می‌توان آنها را کم یا زیادتر کرد. هر کدام از انواع ست مدیریتی نسبت به کاربردی که دارند، در مدل های مختلف دسته بندی می شوند. مدل های مختلف هدایای تبلیغاتی عبارتند از:

 

 • سررسید یا تقویم تبلیغاتی حاوی (قطعه های اروپایی، وزیری، ارگانایزر و تقویم پالتویی یا جیبی)
 • انواع کیف پول چرم و ترمو به روش مدیریتی و ساده
 • جاکلیدی با بندهای فلزی و چرمی
 • انواع خودکار و روان نویس های شیک
 • پاوربانک های تبلیغاتی، آمپر های قوی و متفاوت
 • انواع جاکارتی در مدل های متنوع به صورت دکمه ای و مگنتی
 • انواع فلش های تبلیغاتی با حافظه های متفاوت

 

ویژگی های هدیه تبلیغاتی مدیریتی

هدایای تبلیغاتی دارای انواع مختلفی هستند. انواع ست مدیریتی یکی از این هدایای تبلیغاتی کاربردی محسوب می شود که به دلیل ظاهر شیک خود منحصر به فرد هستند. هدف از ارائه هدایای تبلیغاتی به خاطر سپردن برند یا لوگو و نام تجاری شرکت های مورد نظر است. البته مکانی که این لوگو ها هم حک می شوند دارای اهمیت است و نباید در جایی باشد که مخاطبین آن را مشاهده نکنند . برای انتخاب این هدایای تبلیغاتی گران بودن، نمی تواند تنها ویژگی این ست های مدیریتی باشد و مخاطب به دلیل گران قیمت بودن و خاص بودن هدیه نمی‌تواند حس و پیام این هدیه را دریافت کند.

زیرا برای بعضی از افراد گران قیمت بودن هدیه اهمیتی ندارد؛ بلکه حسی که از گرفتن هدیه نصیب آنها می شود، مورد توجه است. پس یکی از ویژگی‌های انواع ست مدیریتی می تواند بار معنوی آن و ارزش هدیه باشد که مشخص می کند برای مخاطب خود ارزش قائل شده است. می توان گفت یک هدیه تبلیغاتی باید ویژگی هایی داشته باشد که مخاطب ناخودآگاه یا آگاهانه به یاد فرستنده باشد و این هدیه منحصر به فرد و خاص بوده و نام برند و لوگو شرکت همیشه در ذهن ها باقی بماند.

 

انواع ست مدیریتی

 

انواع چاپ ست های مدیریتی

از انواع چاپ هایی که روی انواع ست مدیریتی و تبلیغاتی انجام می گیرد، نسبت به اقلام و وسایلی که در آنها وجود دارد متفاوت است و معمولا به روش های مختلف صورت می گیرد. طبق جنس و نوع هدایای های به کار رفته در این ست های تبلیغاتی، بهتر است از چاپ های مناسب هر وسیله روی آنها استفاده شود. چند روش چاپ وجود دارد که نسبت به دیگر روش های چاپ بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد که عبارت‌اند از:

 

چاپ تامپو

این روش چاپی ارزان اما باکیفیت است و مخصوص وسیله و اشیا منحنی و مدور است که در زمان کوتاهی انجام می شود. همچنین در آن از رنگ‌های متنوع استفاده می شود. این نوع چاپ معمولا روی وسایل و اقلام تبلیغاتی مانند: خودکار تبلیغاتی، فلش مموری و… انجام می شود.

 

چاپ سیلک

این روش چاپ روی انواع ست های تبلیغاتی صورت می‌گیرد که مسطح هستند. مانند: فلز، چوب، پارچه، نایلون و… انجام می گیرد. این چاپ بیشتر روی اقلام و ابزاری که با جنس های ذکر شده هستند، صورت می گیرد. از چاپ سیلک روی اجسام منحنی و گرد نمی توان استفاده کرد و همان‌طور که گفته شد روی اجسام و اقلام صاف و تخت قابل چاپ است. در چاپ سیلک در هر نوبت فقط از یک رنگ می توان استفاده کرد.

برای اینکه بتوان از طرح هایی با چند رنگ متفاوت استفاده کرد، چاپ باید در چند مرحله انجام شود. به طور مثال از چاپ سیلک می‌توان روی ساک دستی تبلیغاتی، ساعت دیواری تبلیغاتی و… استفاده کرد. در اقلامی که در انواع ست مدیریتی وجود دارند و مسطح هستند هم از این روش چاپ استفاده می شود.

 

چاپ لیزری

از این روش چاپ معمولا روی جسم های فلزی انجام می گیرد، از نمونه های دیگر چاپ روی ست های مدیریتی است. روش چاپ لیزری با تکنیک حکاکی دارای محبوبیت زیادی است. این چاپ به حک لیزری هم معروف است. از این روش چاپ روی اقلام و انواع ست مدیریتی تبلیغاتی توسط دستگاه های لیزر که مجهز به نقش و طرح های مورد دلخواه هستند، استفاده می شود. در این روش چاپ از جوهر استفاده نمی شود و حکاکی های ایجاد شده روی اقلام تبلیغاتی جلوه بسیار زیبایی دارند. به غیر از این چند روش چاپ، انواع چاپ دیگر هم وجود دارد که کمتر استفاده می شود.

 

چاپ گلدوزی

روش دیگری که با آن می توان نام برند و لوگو مورد نظر را روی اقلام ست تبلیغاتی حک کرد، گلدوزی است. معمولا روی اقلام پارچه‌ای این چاپ انجام می شود و بسیار طرف‌دار است. افراد علاقه مند به چاپ های صنعتی می توانند از این روش چاپ روی ست های مدیریتی خود استفاده کنند.

 

مزایای استفاده از هدایای تبلیغاتی (ست مدیریتی)

انواع ست مدیریتی تبلیغاتی هدایای خاص و ویژه هستند که به عنوان یک هدیه زیبا و کاربردی ارائه می شوند. با اینکه قیمت بالایی ندارند؛ ولی از هدایای تبلیغاتی مفید محسوب می شوند که هم جنبه تبلیغاتی دارند و هم هدیه مناسبی هستند. مزایای ست های مدیریتی تبلیغاتی شامل موارد زیر است:

 

 • این هدایا موجب حک شدن نام برند تبلیغاتی در ذهن افراد می شود.
 • نوع تبلیغات هدفمند با هزینه ای اندک به شمار می رود.
 • این هدایا معرف نام و نشان و برند هستند.
 • موجب خوشنودی مخاطب و جلب اعتماد آنها است.
 • بازاریابی مفید با هزینه‌های مقرون به صرفه محسوب می شوند.
 • تاثیر این نوع تبلیغات نسبت به دیگر تبلیغات بیشتر و مفیدتر است.

 

کلام آخر

برای ارائه انواع ست مدیریتی شیک نباید فقط از کالاهای با ارزش در داخل این ست ها استفاده کرد. بلکه هماهنگی بین اقلام ست مدیریتی و ارتباط آن با بخش و حوزه کاری از نکاتی است که در انتخاب یک ست مدیریتی می تواند اهمیت داشته باشد. امید است این مقاله از  سررسید جوپنزا مورد رضایت شما همراهان گرامی بوده باشد و اطلاعات به درد بخوری را در اختیارتان قرار داده باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *