با انواع سررسید های فانتزی آشنا شوید + چه تاثیری در تبلیغات خواهند داشت؟

انواع سررسید فانتزی

سررسیدهای متنوع تبلیغاتی

تبلیغات امروزه با شکل‌ ها و روش ‌های مختلفی انجام می ‌گیرد. کالاها و محصولات تبلیغاتی با دیگر کالاهای مرسوم تفاوت دارند و مورد توجه قرار می ‌گیرند و حتی با استفاده از آنها برند هم پیشرفت می‌ کند. خرید انواع سررسید فانتزی و دیگر سررسید ها از روش ‌هایی است که می ‌تواند در تبلیغات برند شما با دیگر برند ها تفاوت ایجاد کند. از این روش می توان توجه مشتریان و مخاطبین بیشتری را به خود و نام تجاری خود جلب کرد. انواع سررسید های فانتزی از نوع بهترین و می توان گفت تاثیرگذارترین هدایای تبلیغاتی به شمار می ‌آیند که در سال جدید بسیار طرفدار پیدا کرده و فروش روز افزونی را تجربه کرده اند.

 

سررسید فانتزی چیست؟

سالنامه ها یا انواع سررسیدهای فانتزی به دفترچه و یا کتاب ‌هایی می‌گویند که اتفاق ‌ها و یا رخداد های مهم که در طول مدت یک سال ایجاد می ‌شوند را نشان می ‌دهد. این سررسیدها در عرصه تبلیغات هم جایگاه ویژه‌ای را پیدا کرده اند. هر فردی یا شرکتی که می‌خواهد کسب و کار یا نام برند خود را ارتقا دهد، از این نوع هدایای تبلیغاتی استفاده می ‌کند.

این سررسیدها را می ‌توان به دو روش چاپی و روش دستی تولید کرد. با تهیه انواع سررسید فانتزی می ‌توان تمامی برنامه‌ ریزی ‌ها و حوادث روزانه را یادداشت کرده و در به یاد ماندن آن در ذهن کمک کرد. این سررسید ها برای همه سنین مناسب بوده و یک هدیه زیبا محسوب می ‌شوند. نوعی از سررسید فانتزی، سررسیدهایی با داشتن طرح‌ های کودکانه و تصویری از شخصیت ‌های کارتونی و … هستند و نوع دیگری از انواع سررسید فانتزی فقط دارای کاغذهای فانتزی هستند که به عنوان سررسید فانتزی نامیده می ‌شوند. به دلیل همین تشابه در اسم با سررسیدهایی که دارای مدل و چاپ فانتزی هستند، اشتباه گرفته می ‌شوند.

 

کاربرد سررسیدهای فانتزی

انواع سررسید فانتزی از جمله وسایل کاربردی و خلاق هستند که در بیشتر قسمت ‌های زندگی انسان استفاده می ‌شوند. با تهیه و خرید این نوع از سر رسیدها می‌توان یک تجربه جذاب و ویژه‌ای از یادداشت برداری را تجربه کرد. یک وسیله و محل مناسبی است تا افراد بتوانند اتفاقات روزانه، افکار، و تجربه ‌های خود را در آن یادداشت کنند.

با داشتن سررسید فانتزی افراد می ‌توانند به هدف ‌ها و وظایف روزانه و برنامه‌ های خود که توسط نمودارهایی برنامه‌ریزی شده دسترسی پیدا کرده و درست برنامه‌ ریزی کنند. همین طور بتوانند در آن طراحی ‌های نقاشی و خلاقانه‌ ای را ایجاد کرده و به راحتی تحصیل خود را در انواع سررسید فانتزی بگنجانند. افراد در این سررسیدها می توانند افکار، احساس، جمله‌ های زیبا، کلمات و هنر را جای دهند. سررسید فانتزی ابزار آرامش بخش و مناسب تفریح است و موجب کم شدن استرس روزانه فرد می ‌شود. یک وسیله منحصر به فرد برای کسانی است که می‌ خواهند بیان خود را ابراز کنند.

 

استفاده از سررسید فانتزی در تبلیغات

انواع سررسید فانتزی بر اساس نامی که دارند، دارای مدل ‌ها و طرح‌ های زیبا و خاص هستند. دارای تصویرهای چاپی و یا انواع نقاشی ‌ها روی جلد یا برگه ‌های داخل سررسید هستند که جلوه و زیبایی خاصی به این سررسیدها می‌دهند. بر اساس ویژگی‌ هایی که این سررسیدها دارند، انتخاب انواع مدل‌های سررسید فانتزی گزینه مناسبی برای تبلیغات است و برای معرفی کالاهای برند یا نام تجاری و هر گزینه خاص دیگری می ‌تواند بهترین انتخاب به شمار بیاید.

این سررسیدهای فانتزی که از زیبایی ظاهری برخوردار هستند در آگاهی و معرفی کالاهای مخصوص به روش ‌های هدفمند می ‌توانند نتیجه مطلوب و خوبی برای مورد توجه قرار دادن مشتری و مخاطب باشند. این محصول در سه مدل متنوع فنری، کلاسوری و دوختی تولید و به مشتریان ارائه می ‌شود و بیشتر از همه مورد توجه جوانان قرار می ‌گیرد. زیرا اولین چیزی که در زمان خرید هر محصول مورد توجه قرار می ‌گیرد، ظاهر محصول است که در مورد خرید انواع سررسید فانتزی هم این موضوع صدق می ‌کند.

این سررسیدها در دنیای پر از تنوع رقابت و تبلیغات جای ویژه ‌ای برای خود باز کرده اند. اگر فردی می ‌خواهد از سررسید به عنوان تبلیغات استفاده کند، سررسیدهای فانتزی می ‌توانند یک انتخاب مناسب با ماندگاری عالی در ذهن مشتری باشند و موجب بهتر دیده شدن و معرفی محصول و حتی کسب و کار شوند.

 

سررسید فانتزی

 

انواع سررسید فانتزی

با توجه به تنوع انواع مدل ‌های سررسید می ‌توان سررسید با قطع های متنوع و انواع سررسیدهای دیگر تولید کرد. از جمله این سررسیدها شامل موارد زیر می شوند:

 

سررسید فانتزی با قطع رقعی

یکی از زیباترین نوع سررسیدهای چاپ شده است که یک سررسید خاص و نفیس بوده که دارای انواع طراحی سررسید به صورت ‌مینیمال است و گزینه بسیار مناسب برای هدایای تبلیغاتی است. جلد این سررسید بسیار مقاوم بوده و دارای طراحی ‌های بسیار زیبایی است. می ‌توان آن را با انواع رنگ ‌ها با میز کار خود آن را هماهنگ کرد. ماندگاری خوبی دارد و تا آخر سال می ‌تواند شما را همراهی کند و تاریخ ‌ها و یادداشت ‌ها را به شما نشان دهد. دارای چهار رنگ ویژه شامل: فیروزه‌ای، نارنجی، قرمز و سبز است.

 

سررسید فانتزی اروپایی

انواع سررسید اروپایی در سایز بزرگ یک اندازه خوب و معمولی هستند که بسیار پرطرفدار بوده و مناسب انواع سررسید فانتزی است. سایز اروپایی می ‌تواند یک انتخاب مناسب و کاربردی برای سررسید فانتزی باشد که به دلیل ویژگی قابل حمل و جابجایی و وزن سبکی که دارد، در هر موقعیت و مکانی قابل حمل و استفاده است.

 

سررسید فانتزی دو رنگ

با ترکیب پارچه‌ ها در ایجاد جلد سررسید می ‌توان یک کالای نابی را تولید کرد. برای تولید انواع سررسید فانتزی با ترکیب دو جنس چرم با طرح موج و چرم معمولی یا چرم با طرح جین می ‌توان یک کالای بی ‌همتا و شیکی به دست آورد.

 

تقویم رومیزی تاینی فانتزی

این تقویم‌ ها امروزه بسیار کاربردی هستند. از این تقویم ‌ها می توان در اداره ‌ها و یا برای یک محیط و مکان خاص استفاده کرد. برای تبلیغ شرکت هم می ‌توان از این تقویم‌ رومیزی فانتزی سفارش داده و از آنها برای عنوان تبلیغات استفاده کرد.

 

کلام آخر

انواع سررسید فانتزی را می ‌توان با طرح ‌های اختصاصی نسبت به سلیقه افراد متمایز تولید کرد. هر فردی می ‌تواند این نوع تقویم ‌ها را با رنگ دلخواه سفارشی سازی کرد. حتی برای نمایش روزهای تعطیل در تقویم می توان از رنگ ‌های متفاوت استفاده کرد. همچنین می توان از انواع صحافی در تولید سررسید های فانتزی خود نیز استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *