اهمیت سررسید تبلیغاتی در بازاریابی

سررسید ارگانایزر 1400
از گذشته تا به حال در حوزه بازاریابی و تبلیغات اهمیت برند شدن، در کنار سایر اهداف و یا حتی به تنهایی هدفی غیرقابل انکار بوده است; که یکی از بهترین روش های بازاریابی جهت تبلیغات پربازده استفاده از سررسید تبلیغاتی است.
یک  سررسید اختصاصی برای معرفی  شرکت و یا برند شماست که نشان تجاری و اسم کمپانی بر روی آن حک شده است. این یک روش بازاریابی هوشمندانه و نسبت به سایر روش ها کم هزینه تر بوده و به نوعی برای جهت دهی مشتریان است که شرکت های بزرگ جهانی و بین المللی نیز از این روش بازاریابی به درستی استفاده میکنند. مفهوم “ترجیح آشنا” در حوزه روانشناسی و روانشناسی صنعتی بیان میکند که اکثریت مردم بخاطر هدیه تبلیغاتی ای که از طرف یک برند و یا یک کمپانی خاص دریافت کرده اند، آن شرکت را نسبت به  سایر شرکت ها و برندهایی  که اسم آن ها را نشنیده اند و یا هدیه ای از جانب آن ها دریافت نکرده اند ترجیح داده و دست کم تا یک سال پس از استفاده از محصول اسم برند مورد نظر را به یاد آورده اند، خصوصا اگر از محصول تبلیغاتی ای که دریافت کرده اند راضی بوده باشند و برایشان کاربردی بوده باشد. این نکته مهم، اهمیت تبلیغات تاثیر گذار را در حوزه بازاریابی و شناسایی برند بیان می دارد. شرکت های بزرگ و کوچک اهمیت این موضوع را در کسب و کار خود می دانند و ازین راه تعداد رقبای تجاری خود را تشخیص می دهند.

اهمیت کیفیت سررسید

در مطالب قبل گفتیم که هرچه میزان رضایت افراد از هدایای تبلیغاتی ای که دریافت کرده اند بالاتر باشد، احتمالا بعدها نام آن شرکت و برند مورد نظر را بهتر به خاطر خواهند آورد. طراحی سررسید نکته بعدی حائز اهمیت است زیرا جلوه های بصری مانند استفاده از کاغذ تحریر کرم ، استفاده از لوگوی برند مورد نظر در صفحات ، رنگ مناسب با سازمان و برند مورد نظر و جنس جلد که میتواند چرم مصنوعی درجه یک، جیر، ترمو ، گالینگور و… باشد و طرح روی جلد سررسید ، نقش مهمی در جلب توجه افراد دارد . علاوه بر این اگر بخواهیم که سررسید مورد نظر مدت زمان بیشتری دوام داشته باشد تا بیشتر مورد استفاده قرار بگیرد و بیشتر در معرض دید باشد دقت در انتخاب تولید کننده سررسید که این تضمین کیفیت را به شما بدهد اهمیت بیشتری پیدا میکند.

اهمیت انتخاب تولید کننده مناسب

در حوزه تولید سررسید و سایر هدایای تبلیغاتی رقابت چشمگیر است و شخصی که سر رسید دریافت میکند احتمالا از سایر برندها نیز چنین محصولاتی دریافت کرده است ; بنابراین نکته حائز اهمیت انتخاب یک تیم حرفه ای است که درقیاس با سایر محصولات حرفی برای گفتن داشته باشد! که یکی ازبرترین تولید کننده های حرفه ای شرکت جوپنزا با سابقه بالای ۱۸سال در حوزه تولید سررسید است که از تمام جهات کیفیت جنس، رنگ، طراحی خلاقانه و…به شما برای  انتخاب یک سررسید متفاوت  اطمینان می دهد.

مقرون به صرفه و تاثیر گذار

یک ترفند بازاریابی که در تولید سررسید تبلیغاتی گنجانده شده این است که سعی شده از آیتم های روزمره که افراد درطول روز با آن ها سرو کار دارند مانند سررسید ، تقویم رومیزی ،خودکار و … استفاده شود و ازین طریق در طول روز مورد استفاده باشند , در مقایسه با تراکت ها و سایر روش های تبلیغات بیشتر در معرض دید قرار بگیرند. به عنوان مثال سررسید خود را در نظر بگیرید; در طول روز قرارها و رویداد های مهم را در آن ثبت میکنید، یادداشت هایتان را به ترتیب روزهای تقویم در سررسید مینویسید و… به این ترتیب تمام روز با آن سروکار دارید. شرکت های کوچک بعضا ً تمام تمرکز خود را روی تبلیغات پرهزینه مانند بیلبورد ها و آگهی های تلویزیونی میگذارند درصورتی که میشود با هدایای تبلیغاتی ارزان و کم هزینه تر به اهداف خود دست پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *