بهترین زمان برای سفارش سررسید اختصاصی 1400

سررسید اختصاصی 1400

همانطور که در مقالات قبل هم گفتیم، چون دو ماه مانده به شروع سال نو تعداد سفارشات افزایش پیدا میکند و شرکت های تبلیغاتی حسابی سرشان شلوغ میشود و در دو ماه آخر سال به خوبی نمیتوانند روی سررسید اختصاصی شما کار کنند و شاید آن سررسیدی که شما میخواستید به شما تحویل داده نشود؛ برای همین اگر میخواهید سررسید اختصاصی 1400 را سفارش دهید و انتظار شما برآورده شود، بهترین زمان برای سفارش سررسید اختصاصی 1400 ماه آذر میباشد یعنی اکنون باید برای سفارش سررسید اختصاصی ۱۴۰۰ اقدام کنید تا آژانس تبلیغاتی جوپنزا بهترین و باکیفیت ترین سررسید اختصاصی ۱۴۰۰ را به شما تحویل دهند، دقیقا همان طور که میخواهید. در ادامه مقاله به بررسی انواع سررسید اختصاصی ۱۴۰۰ میپردازیم.

سررسید اختصاصی

انواع سررسید اختصاصی 1400

معرفی سررسید اختصاصی وزیری ۱۴۰۰

سررسید وزیری ۱۴۰۰ یکی از قطع های رایج سررسید است که ابعاد حدودی آن ۱۷ در ۲۴ سانتی متر می باشد.

این ابعاد بیشتر برای شغل هایی مورد استفاده قرار میگیرد که دفتر کار ثابت دارند و بیشتر زمان خود را در دفتر سپری می کنند زیرا سایز وزیری بزرگترین سایز در میان سررسیدها است و حمل آن کمی دشوار است برای همین اگر سررسید را برای هدیه سال ۱۴۰۰ انتخاب کرده اید بهتر است با توجه به توضیحاتی که گفتیم، اگر مشتریان شما از این دسته هستند این سایز را به عنوان هدیه انتخاب کنید و سفارش دهید.

معرفی سررسید اختصاصی اروپایی ۱۴۰۰

سایز سررسید اروپایی 1400 حدود ۱۲/۵ در ۲۱ می باشد. این نوع سررسید بیشتر برای شغل هایی که افراد جوان در آن کار فعالیت میکنند و یا شغل هایی که زمان بیشتری را خارج از دفتر کار میگذرانند؛ به دلیل حمل آسان، مناسب تر است.

برخی از این مشاغل، املاک، ویزیتور ها، شرکت های ساختمانی و غیره را میتوان نام برد. نکته مهم دیگر در انتخاب سررسید اروپایی ۱۴۰۰ قیمت به صرفه تر آن نسبت به دیگر سایز های سررسید است که با توجه به همه ی توضیحاتی که دادیم باعث محبوبیت زیاد این سایز در بین سفارش دهندگان شده است، طوری که می توانیم این سایز را پر مصرف ترین سایز سررسید بدانیم.

معرفی سررسید اختصاصی رقعی ۱۴۰۰ و ویژگی های آن

سررسید رقعی سایزی نزدیک به سایز سررسید اروپایی دارد با اختلاف چند سانتیمتر. سایز سررسید رقعی ۱۴ در ۲۲ است.

جای نوشتن در این نوع سررسید بیشتر است و سایزی در بین سایز وزیری و اروپایی دارد، که از نظر قیمت هم قطعا قیمتی بین این دو نوع سررسید دارد.

معرفی سررسید اختصاصی پالتویی ۱۴۰۰ و خصوصیات آن

این سایز از سررسید دارای ابعادی است که شرکت های مختلف در سایز های متفاوتی نسبت به تولید آن اقدام می کنند، که باید دقت کنید و بدانید. از ابعاد مختلف این سایز، ۱۷ در ۱۲، ۱۴ در ۱۱ ، ۱۴ در ۹ و غیره میباشند.

البته سایز های دیگری نیز به عنوان این قطع تولید می شود.

این قطع بیشتر برای خانم ها مورد استفاده قرار می گیرد زیرا به راحتی در کیف دستی جا میشود و وزن کمتری نسبت به دیگر سایزهای سررسید دارد.

برای همین اگر مشتریان شما بیشتر بانوان هستند انتخاب این سایز به شدت پیشنهاد می شود.

حال که با انواع سررسید اختصاصی ۱۴۰۰ آشنا شدیم در ادامه میخواهیم با نوع صحافی و بررسی صفحات داخلی سررسید بپردازیم.

انواع سررسید اختصاصی ۱۴۰۰ براساس صفحات داخله

۱. سررسید اختصاصی روزانه ۱۴۰۰

کلمه روزانه برای سررسید یعنی هر روز در یک صفحه قرار گرفته است.

انتخاب سررسید روزانه بستگی به نوع انتخاب مشتری شما دارد. بسیاری از شغل ها به صورت روزانه یادداشت ندارند و دوست دارند تعداد برگ صفحات یادداشت سررسید بیشتر باشد به جای این که همه ی صفحات تاریخ شمار داشته باشند.

انتخاب این نوع سررسید روزانه بستگی به نوع مشتریان شما دارد. سررسید ۱۴۰۰ روزانه پر مصرف ترین نوع سررسید میباشد.

سررسید روزانه به دو حالت تولید می شود سررسید روزانه جمعه جدا و سررسید روزانه پنجشنبه و جمعه با هم، که اگر در شغل شما جمعه ها جزو روزهای کاری نیست بهتر است به لحاظ هزینه سررسید ۱۴۰۰ پنجشنبه و جمعه با هم سفارش دهید و اگر جمعه ها نیز جزو روزهای کاری شما است پیشنهاد میکنیم از سررسید ۱۴۰۰ جمعه جدا استفاده کنید.

۲. سررسید اختصاصی هفتگی ۱۴۰۰

این نوع سررسید ها بیشتر به دو صورت تولید می شوند. یک مدل سررسید هفتگی به صورت هفته در صفحه آخر، طراحی و تولید می شود که این مدل ۷ روز هفته در یک صفحه قرار می گیرد.

مدل دیگر هفته در دو صفحه است که در این نوع سررسید ۳ روز یعنی شنبه تا دوشنبه در یک صفحه و ۴ روز دیگر یعنی سه شنبه تا جمعه در صفحه روبرو قرار می گیرد. در هر دو مدل تعدادی برگه بعد از سررسید به عنوان یادداشت قرار می گیرد که این مدل سررسید ها هم طرفداران خاص خودشان را دارند. این نوع سررسید از طرفداران زیادی برخوردار است.

سررسید هفته در سه صفحه هم یکی دیگر از انواع سررسید است که توسط بسیاری از شرکت های تبلیغاتی تولید می شود.

در سررسید 1400 هفته در ۳ صفحه شامل دو روز و صفحه سوم که شامل جمعه هم می شود ۳ روزه می باشد.

۳. سررسید اختصاصی ماهانه ۱۴۰۰

این مدل سررسید بیشتر برای مجموعه هایی مناسب است که به صفحات یادداشت بیشتری نسبت به تقویم نیاز دارند.

در این مدل سررسید هم دو حالت وجود دارد ماه در یک صفحه و یا ماه در دو صفحه روبروی هم و دیگر صفحات سررسید شامل برگه های یادداشت می باشد. که کاملا سلیقه است و می تواند یادداشت ساده، شطرنجی و یا نقطه ای باشد.

این سه نوع داخله سررسید های ۱۴۰۰ هستند که به آنها اشاره شد.

و رایج ترین نوع داخله ها هستند اما انواع دیگری نیز جود دارد که چیدمان صفحات به همین حالت توضیح داده شده است اما محتوای صفحات و نوع صفحه بندی آنها متفاوت است؛

مثل سررسید مذهبی، سررسید شهدا، سررسید پزشکی، سررسید مهندسی و غیره که در ادامه هر کدام را بررسی میکنیم.

انواع سررسید اختصاصی براساس محتوا و صفحه بندی

معرفی سررسید اختصاصی مذهبی 1400

در این نوع سررسید ها اطلاعات مذهبی شامل دعاهای روزهای مختلف، جملاتی از نهج البلاغه، حدیث امامان و اطلاعات مذهبی دیگر به سلیقه تولید کننده به صفحات اضافه می شود.

معرفی سررسید اختصاصی شهدا ۱۴۰۰

در این نوع سررسید ها اسامی و عکس هایی از شهدا به همراه جملات و یا خدمات، علت و تاریخ شهادت چاپ می شود.

معرفی سررسید اختصاصی پزشکی ۱۴۰۰

این نوع سررسید ها اکثرا از قطع های بزرگ تر سررسید تولید می شوند و چیدمان داخلی صفحات به صورتی است که پزشکان بتوانند تاریخ وقت بیماران را در آنها یادداشت کنند و همین طور قسمت هایی برای حساب و یادداشا به صورت هفتگی و یا ماهانه در آنها وجود دارد.

سررسید پزشکی بیشتر به صورت روزانه جمعه جدا تولید می شود.

معرفی سررسید اختصاصی مهندسی ۱۴۰۰

این مدل سررسید مانند سررسید های معمولی است با این تفاوت که در انتهای سررسید ۱۶ تا ۳۲ صفحه اطلاعات مورد نیاز مهندسان طراحی شده است.

انواع صحافی سررسید کدامند

انواع صحافی سررسید صحافی چسبو دوخت، سیمی، چسب گرم و کلاسوری است که بیشترین استفاده از صحافی چسب، دوخت و سیمی میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − چهارده =