دفتر تلفن تبلیغاتی چگونه در معرفی یک کسب و کار موثر است؟

تاثیر دفتر تلفن تبلیغاتی در برندینگ

معرفی یکی از هدایای تبلیغاتی موثر در کسب و کار

تبلیغات معمولا به نوعی مکمل فروش به شمار می ‌آیند و این فرصت را ایجاد می ‌کنند که بتوان محصول و کالاهای خود را به روش وسوسه انگیز و جذاب به دیگران معرفی کرد. امروزه یکی از نکات موفقیت فردی در کسب و کار و فروش بیشتر، انجام تبلیغات ویژه و خاص است که روی مشتریان تاثیر زیادی بگذارد و صاحب مشاغل را به هدف و سود بیشتر برساند. از تبلیغات موثر هدایای تبلیغاتی و نمونه ‌ای از آن دفتر تلفن ‌ها هستند که در این مقاله تاثیر دفتر تلفن تبلیغاتی در برندینگ را مورد بررسی قرار می ‌دهیم.

 

دفتر تلفن‌ های تبلیغاتی

از راه و روش ‌های مختلف و متنوعی که در تبلیغات و بازاریابی ‌ها وجود دارد و موجب بیشتر شدن مشتری و فروش بیشتر می ‌شود و توسط مدیران سازمان و شرکت ‌ها انتخاب می ‌شود، هدایای تبلیغاتی است. نمونه ‌ای از آن دفتر تلفن ‌های تبلیغاتی بوده که دارای انواع مختلفی هستند. روی این دفترها می ‌توان بیشتر اطلاعات مربوط به شرکت ‌ها و حتی برند را درج کرد تا مخاطب به سادگی بتواند با مسئول و مدیر سازمان ارتباط برقرار کند.

این دفتر تلفن ‌ها دارای طرح‌ های متنوعی هستند و مشتری می ‌تواند هر نوع طرحی که در نظر دارد را روی این دفترها چاپ کند و در سایز و اندازه‌ های بزرگ و کوچک قابل تولید است. ورق ‌های استفاده شده در این دفتر تلفن ‌ها بسیار مرغوب بوده و به سادگی پاره یا کنده نمی ‌شوند و به راحتی می ‌توان مطالب ضروری و شماره تلفن ‌های مهم را در آن یادداشت کرد. جلدهای این دفترها بسیار متنوع هستند و کالاهایی که از جلد چرم تولید می ‌شوند، کیفیت بهتری دارند. به دلیل تنوع و ویژگی ‌هایی که دارند می ‌توان تاثیر دفتر تلفن تبلیغاتی در برندینگ را طبق سوابق استفاده از آن مشاهده کرده و مورد بررسی قرار داد.

 

کاربرد دفتر تلفن در برندینگ کسب و کار

برای اینکه بتوانید یک تبلیغات حرفه‌ ای و پیشرفته ‌ای را برای کسب و کارهای خود داشته باشید، می ‌توانید با استفاده از چاپ ‌های رنگی و با کیفیت بالا، نام برند و کالای خود را روی دفتر تلفن ‌ها چاپ کنید. زیرا این دفترها ابزارهای بسیار مناسبی هستند و برخلاف تبلیغات مجله ‌ها و روزنامه‌ ها که بعد از خواندن به دور انداخته می ‌شوند، این دفترها در بیشتر مواقع برای همیشه در کنار کاربر می ‌ماند و سال ‌ها از آن استفاده می ‌شود. دفتر تلفن تبلیغاتی حتی در قیاس با تقویم‌ ها و سررسید ها از ماندگاری بیشتری برخوردار هستند و بیشتر نزد مخاطب می ‌مانند و می ‌توان تاثیر دفتر تلفن تبلیغاتی در برندینگ را با استفاده از آن متوجه شد.

از کاربردهایی که دفتر تلفن ‌ها دارند، استفاده در تبلیغات و بازاریابی ‌های کسب و کارها است. در زمان احتیاج به کمک های اضطراری هم می ‌توان به فهرست این دفترها مراجعه کرده و شماره ‌های مفیدی که در آن قرار دارد را به راحتی پیدا کرد. زیرا ممکن است به گوشی ‌های هوشمند دسترسی نداشته و یا اطلاعات مربوطه را در گوشی نداشته باشید. پس دفتر تلفن می ‌تواند بسیار مفید واقع شود.

 

تاثیر دفتر تلفن تبلیغاتی در برندینگ

با ارائه محصولات و کالاهای تبلیغاتی باعث می ‌شوید تا در ذهن‌ها باقی ماند. بیشتر افرادی که این هدایای تبلیغاتی را دریافت می ‌کنند تا یک سال برند و نام شرکت مورد نظر را به خاطر دارند و آن را می بینند؛ بنابراین این هدایا توانایی ماندگاری زیادی را دارا است. بیشتر از نیمی از افراد معمولا محصولات و کالاهای تبلیغاتی جدید را برای چندین ماه در کنار خود نگهداری می ‌کنند. یکی از این هدایای تبلیغاتی دفترهای تلفن است که از یک تا چند سال در کنار فرد می ‌ماند و همین تاثیر دفتر تلفن تبلیغاتی در برندینگ را بیشتر می ‌کند.

در برخی از مواقع با ارائه کردن کالاهای تبلیغاتی به افراد این احتمال وجود دارد که کار بیزینسی با شما ایجاد شود. این روش تبلیغاتی در قیاس با تبلیغات در فیسبوک که فقط برای یک مرتبه دیده شده و بعد پاک می ‌شود، موثرتر و ماندگارتر است. دادن هدیه می ‌تواند حس زیبا و خوشایندی را در مشتری و مخاطب به وجود بیاورد.

 

تاثیر دفتر تلفن تبلیغاتی در تبلیغات

 

ویژگی‌ های دفتر تلفن تبلیغاتی

با داشتن یک دفتر تلفن می ‌توان تمامی شماره ‌های مهم را همراه داشته و در مواقع لازم ازآن ‌ها استفاده کرد و حتی یادداشت ‌های مهم را در آن نوشت. پس برای اینکه یک دفتر تلفن تبلیغاتی خوب را طراحی و تهیه کرد، این دفترها باید دارای ویژگی ‌های خاصی باشند که عبارت اند از:

 

دارای صحافی خوب

نوع صحافی ‌هایی که در دفتر تلفن ‌های تبلیغاتی انجام می ‌شود، در کیفیت دفترها موثر است. جلد هم از مهم‌ ترین نکات مورد توجه در طراحی دفترها است و باید طوری باشد که با باز و بسته شدن زیاد پاره نشود.

 

جلد مناسب

در جلد این دفترها باید از متریالی استفاده شود که با مصرف مداوم مشکلی برای آن پیش نیاید و بتواند ظاهر زیبای خود را حفظ کند. جلد زیبا در واقع دکور دفتر تلفن است و باید زیبا و محکم باشد تا بیشتر مصرف شود. تاثیر دفتر تلفن تبلیغاتی در برندینگ با این گونه دفترها بیشتر می ‌شود. زیرا با کیفیت بوده و همیشه جلوی دید قرار دارند.

 

کاغذ مرغوب و با کیفیت

نوع و جنس کاغذ مورد استفاده در این دفترها بسیار مهم است؛ زیرا برای استفاده مداوم و طولانی باید از کاغذ های ضخیم استفاده شود. می ‌توان از گلاسه هم که دارای گرماژ بالا هستند، هم استفاده کرد که به استحکام و زیبایی دفتر تلفن ‌ها اضافه می کند.

 

تکمیل بودن موضوع و اطلاعات دفتر تلفن تبلیغاتی

از ویژگی ‌های یک دفتر تلفن خوب این است که از آیتم‌ بندی مناسبی برخوردار باشد و فضایی هم برای نوشتن اطلاعات مهم داشته باشد. اطلاعاتی مانند: نام و نام خانوادگی، تلفن، ثابت و موبایل، ایمیل و حتی کد پستی را دارا باشد و حروف زیادی در یک صفحه قرار نگیرد.

 

فنرهای مرغوب و بزرگ

در طراحی و صحافی دفتر تلفن ‌های تبلیغاتی بهترین مدل، صحافی فنری است که از فنرهای تکی و بزرگ استفاده می ‌شود تا زمان ورق زدن کاغذ دفتر به همدیگر گیر نکنند و خراب نشوند. فنرهای این دفتر می ‌تواند تک یا دوبل باشد و نوع روکش ‌دار آن بهتر است. با استفاده از متریال های باکیفیت تاثیر دفتر تلفن تبلیغاتی در برندینگ نیز بیشتر می شود.

 

کلام پایانی

در زمان شروع کسب و کار و یا معرفی کسب و کار خود به دیگران اولین قدمی که باید برداشت، این است که ابزار های متنوع تبلیغات را شناخت. هر شرکت و سازمانی برای اینکه بازاریابی کند و تبلیغات انجام دهد، باید تمامی اطلاعات مربوط به شغل خود را در نوعی از تبلیغات یعنی هدایای تبلیغاتی که یکی از نمونه‌ های معروف آن دفتر تلفن ‌ها است، بگنجاند. زیرا تاثیر دفتر تلفن تبلیغاتی در برندینگ کسب و کار و معرفی محصولات برای فروش بسیار زیاد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *