مزایای تقویم زیردستی مدیریتی نسبت به دیگر مدل های زیر دستی تقویم دار چیست ؟

تقویم زیر دستی مدیریتی

انواع مدل های تقویم رومیزی از پرکاربردترین و بهترین روش‌های تبلیغاتی به شمار می روند. می‌توان با خرید یکی از مدل‌های تقویم های رومیزی مانند تقویم زیردستی مدیریتی به عنوان یک کالای تبلیغاتی، برند و کسب‌وکار خود را به مدت یک سال در جلوی دید مخاطبین قرار داد. انتخاب تقویم های رومیزی مثل دیگر هدایای تبلیغاتی بستگی به نوع کسب و کار و هدف آن دارد. بیشتر صنف ها هم می‌توانند از این تقویم رومیزی برای کالاهای تبلیغاتی خود استفاده کنند. بیشترین کارایی آن برای مشاغلی است که میز کار یا جایی برای قرار دادن این تقویم ها دارند. برای آشنایی بیشتر با این مدل تقویم ها با سررسید جوپنزا همراه باشید.

 

تقویم زیردستی مدیریتی چیست؟

محصولات و ابزارهای تبلیغات، زمانی موثر خواهند بود که نقش مهمی در زندگی مخاطب داشته و مفید واقع شوند. تقویم ها و سالنامه ها از جمله هدایای تبلیغاتی محسوب می شوند که هرگز قدیمی نشده و هر ساله انواع جدیدی از آن‌ها تولید می شود. یکی از این تقویم ها، تقویم زیردستی مدیریتی مخصوص مدیران است که اکثر اوقات در دسترس فرد بوده و بسیار در تبلیغات موثر است. این تقویم مخصوص مدیران و کارمندان رده بالا به شمار می رود و معمولا با کاغذ تحریر ۷۰ گرمی سفید خارجی تولید می‌شود. از محبوب‌ترین و کاربردی ترین نوع تقویم ها به حساب می آید.

برای مخاطبینی که بیشتر ساعات روز را پشت میز هستند و نیاز به یادداشت کردن دارند، این تقویم رومیزی بهترین انتخاب است. این نوع تقویم روی میز مدیریت و زیر دست قرار می‌گیرد که برای مدیریت کردن زمان و برنامه ریزی کمک زیادی می‌کند و موجب راحت تر شدن کار افراد هم می‌شود. به دلیل برگه های یادداشت بزرگی که نسبت به دیگر تقویم‌ها دارد، به تقویم منشی هم مشهور است.

 

انواع تقویم های زیر دستی مدیریتی

تقویم زیردستی مدیریتی دارای مدل و طرح های متنوعی است که انتخاب آن بستگی به نوع سلیقه و نیاز فرد دارد. از مدل پرطرف‌دار زیر دستی های مدیریتی مدل چوبی بوده که دارای زیبایی و استحکام بالایی است. باید در انتخاب آن دقت کرد و یک جنس با کیفیت را در نظر گرفت که سریع کثیف و خراب نشود. این تقویم ها نسبت به سلیقه افراد دارای مدل های ساده یا حتی مدل‌های کم‌جا تر نیز هستند. بعضی از این تقویم های مدیریتی، فضایی هم برای نگهداری روان نویس و خودکار دارند.

در بعضی از نمونه های زیردستی می‌توان به تقویم ها هم دسترسی داشت. حتی بعضی از مدل‌های دیگر این نوع تقویم دارای ماشین حساب هم هستند که هر زمان نیاز بود، فرد به سرعت محاسباتی را انجام دهد. از مدل‌های دیگر تقویم زیردستی مدیریتی که در بازار وجود دارد، مدلی است که دارای پایه‌های نگهدارنده در قسمت پشت تقویم بوده و می‌تواند به سادگی سطحی شیب دار شده و برای نوشتن و خواندن راحت تر شود. تقویم های رومیزی دارای انواع مختلفی هستند که به صورت فانتزی، اداری، چوبی، مدیریتی و پانچی تولید می‌شوند که حتی افراد می توانند آن ها را به صورت اختصاصی هم سفارش دهند. در واقع این تقویم بیشتر برای تبلیغات استفاده می‌شود و هر فردی با طراحی‌کردن لوگوی موردنظر و عکس مورد نظر می تواند از آن جهت تبلیغات استفاده کند.

 

مزایای تقویم زیردستی مدیریتی

این تقویم ها با انواع مختلفی که دارند به عنوان هدایای تبلیغاتی مخصوصا در ایام عید مورد استفاده قرار می‌گیرند. بیشتر شرکت ها و مالکان کسب و کارها و مشاغل برای تبلیغات خود از آن استفاده می‌کنند. این تقویم بسیار کارایی دارد و در مدیریت زمان ها و برنامه ریزی برای آن از اهمیت زیادی برخوردار است. از این تقویم ها در اداره ها، دفاتر شرکتی، سازمان ها و… استفاده های زیادی می شود. به دلیل اینکه همیشه روی میز قرار دارد و جلوی دید همگان قرار می‌گیرد، اثربخشی زیادی در تبلیغات دارد.

امروزه این مدل تقویم مدیریتی در طرح و مدل‌های متنوع و جالب طراحی می شود. اگر مایل به ارائه یک محصول با کیفیت به مخاطبین خود هستید و می خواهید نام و برند شما ماندگار شود، باید از طرح هایی که کیفیت بالا و استاندارد هستند، استفاده کنید. از این مدل تقویم ها منشی ها بیشترین استفاده را می برند و تمامی قراردادها، جلسات، مقالات و … را در آن یادداشت می‌کنند.

 

 

مزیت تقویم زیردستی مدیریتی نسبت به زیر دستی تقویم دار

مزیت این تقویم نسبت به دیگر زیر دستی تقویم دار این است که دارای جنس مستحکم تر و حتی زیبایی بیشتری است و زمانی که روی میز مدیر قرار می گیرد، پرستیژ مدیریت را حفظ کرده و افزایش می دهد. جنس این تقویم زیردستی مدیریتی معمولا از چرم مرغوب، ترمو و حتی گالینگور خارجی است و فضای هم برای خودکار یا حتی ساعت از جنس فلز دارد.

طراحی این تقویم ها هم معمولا به روش هفتگی است؛ یعنی ۵۲ برگ دارد که در هر برگ آن یک هفته از ماه‌های سال را طراحی کرده‌اند. البته مدل ماهیانه آن هم تولید می‌شود که دارای ۱۲ برگ است و هر برگ برای یکی از ماه‌های سال طراحی می شود. این نوع دوم تقویم ماهیانه کاربرد زیادی ندارد و مدیران و کارمندان در آن یادداشت های روزانه و دیگر موارد را ثبت می کنند.

 

چه زمانی به زیر دستی مدیریتی احتیاج است؟

اگر فردی تمایل دارد مدیری منظم باشد، باید ابزار و وسایلی با کیفیت و مرغوب استفاده کند و اگر میز مدیریتی شیکی می‌خواهد اقدام به تهیه تقویم زیردستی مدیریتی کند. اگر قرار است به عنوان مدیر ساعت‌ها پشت میز قرار بگیرد، باید برای خود فضای مناسب و راحتی ایجاد کند و از لوازم مهم اداری هم برای این منظور استفاده کند. هم چنین از انواع ست هدیه مدیریتی رومیزی هم می توان بهره برد.

یکی از موارد مهم میز و صندلی استاندارد است. بسیار اهمیت دارد که روی میز مدیر شلوغ نباشد و فرد دچار سردرگمی نشده و تصویر جالبی هم برای مخاطبین ایجاد شود. پس باید به سراغ لوازم و ابزار اداری مخصوصا تقویم معرفی شده رفت که کیفیت آن می تواند امکانات ضروری و خوبی را برای فرد داشته باشد و به راحتی امور اداری را با نظم و اصول اجرا کند.

 

کلام آخر

مهم‌ترین ویژگی تقویم های رومیزی به خصوص تقویم زیردستی مدیریتی رومیزی که باعث شده بسیار پرطرف‌دار و پرفروش شود، قابلیت دیده شدن راحت در هر زمان و مکان است. این تقویم های رومیزی معمولا روی میز قرار گرفته و در زمان های ضروری می‌توان از آن استفاده کرده و روزهای غیر تعطیل و تعطیل روزانه را به راحتی مشاهده کرد. این تقویم از هدایای تبلیغاتی پر مصرف محسوب می شود. امید است این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *