خرید سررسید تاریخ گذشته با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت

خرید سررسید تاریخ گذشته

هر ساله تعداد زیادی سررسید تولید و چاپ می شوند و به دست مشتریان می رسند . اما تعدادی از این سررسید ها خریداری نشده و از تاریخ ان ها با گذشت یک سال می گذرد چرا که هر سر رسید با توجه به تاریخی که دارد تنها برای یک سال سمشی طراحی شده . ایا سر رسید های تاریخ گذشت مورد استفاده قرار می گیرد ؟ چه کسانی ان ها را خریداری می کنند ؟ از سر رسید های تاریخ گذشته در چه مواردی استفاده می شود ؟ در موقع خرید سررسید تاریخ گذشته به چه نکاتی باید توجه کرد ؟

سررسید های تاریخ گذشته بسیار مفید هستند و مورد استفاده تعداد زیادی از مردم قرار می گیرند مانند : دانشجویان برای نوشتن جزواتشان ، افراد شاغل برای برسی مقدار دخل و خرج و یا دانش اموزان برای چک نویس درس هایشان می توانند از سر رسید های تاریخ گذشته استفاده کنند . معمولا افراد خرید سررسید های تاریخ گذشته را به خرید دفتر ترجیح می دهند چرا که قیمت بسیار مناسب تری از دفتر دارند با توجه به این که سررسیدها هم مانند دفترها از فضای زیادی برای نوشتن برخوردار هستند . درست است که سررسید های تاریخ گذشته قیمت کمی دارند اما عواملی هم وجود دارد که روی قیمت آن ها هم تاثیر می گذارد مانند : جنس جلد ، نوع کاغذ ، کیفیت چاپ و . .  . اما با این حال قیمت سررسید های تاریخ گذشته بسیار کم تر از مقدار واقعی ان است .

این سالنامه ها را نمی توان برای بررسی تاریخ و رویداد های مربوطه استفاده کرد و به اصطلاح کارایی خود را از دست می دهد و صرفا می توان فقط از ان برای یادداشت استفاده کرد . در خرید سررسیدهای تاریخ گذشته باید به این نکته توجه داشته باشید که بعضی سررسید ها روز شمارند یعنی تعداد روز های هفته در برگ های جدا از هم طراحی شده اند و نمونه دیگر دو روز شمار هستند یعنی روز های پنج شنبه و جمعه در یک برگ از برگ های سر رسید قرار گرفته اند . اگر می خواهید خرید سر رسید تاریخ گذشته انجام دهید پیشنهاد می کنیم تقویم رومیزی اختصاصی یا سررسیدی خریداری کنید که روز شمار باشد چراکه فضای بیشتری برای یادداشت دارد .

 

پیشنهادی : انواع ست مدیریتی

 

جنس سررسید تاریخ گذشته

همانطور که پیش تر گفتیم جنس جلد ، کاغذ ، نوع صحافی سر رسید و . . . روی قیمت سر رسید تاثیر گذار است حتی اگر سر سید تاریخ گذشته باشد اما سر رسید های تاریخ گدشته قیمت پایین تری نسبت به سررسید مدرن و جدید دارد و شما می توانید با پرداخت هزینه ای ناچیز صاحب جنس اعلایی از سررسید شوید . تنها یک مدل است که می توان با توجه به نوع صحافی اش برگه های داخل ان را تغییر داد ، سررسید ارگانایزر اصولا فقط برگه های تاریخ گذشته داخلش را تغییر می دهند .

انواع سررسید تاریخ گذشته

1 ) بعضی از سر ررسید ها که از ان ها به عنوان وسیله ی برای تبلیغات ، شرکت ها و کارخانه ها استفاده می شود و نام و برند مخصوص به ان شرکت عا روی سر رسید طزراحی و حک می شوند .

2 ) نوعی از سر رسید ها وجود دارند که تبلیغاتی نیستند و صرفا برای استفاده عموم مردم چاپ می شوند و به صورت ازاد در کتاب فروشی ها و یا فروشگاه های لوازم تحریر فروخته می شوند .

تفاوت قیمت انواع سررسیدهای تاریخ گذشته

سررسید های تاریخ گذشته تبلیغاتی باشند و ارم مخصوصی روی ان ها چاپ شده باشد  ،  ارزان تر از سر رسیدی است که با سفارش شرکت خاصی چاپ نشده است . در اصل سر رسید های تبلیغاتی سال گذشته دیگر جنبه تبلیغاتی ندارند و برای تبلیغ مورد استفاده قرار نمی گیرند یا به عبارتی دیگر ( کارایی خاصی ندارند ) باید به این نکته توجه داشته باشید که سر رسید های تاریخ گذشته تبلیغاتی نیز قیمت های متفاوتی دارند و بر اساس اندازه و ابعادی که چاپ شده اند قیمت گذاری می شوند .

برای این که قیمت سررسید رقعی برای شما مقرون به صرفه تر از هر زمانی باشد می توانید سررسید های تاریخ گذشته را به صورت عمده خریداری کنید . ( اما بخاطر قیمت ، کیفیت سر رسید را فراموش نکنید ) اگر سر رسید تاریخ گذشته ای که خریداری کرده اید کیفیت مناسب و خوبی نداشته باشد ، کاربردی برایتان ندارد و نمی توانید از ان ها در هر مکانی استفاده کنید . این نوع سررسید های تاریخ گذشته که از کیفیت خوبی برخوردار نیستند چه از لحاظ جنس کاغذ یا جنس جلد و یا نوع صحافی ان و کسی این سر رسید ها را خریداری نمی کند به صورت خمیر در می اورند و از ان ها برای تولید دوباره کاغذ استفاده می کنند این نکته وجود دارد که کاغذ های بازیافتی نیز از کیفیت بالایی برخوردار نیستند . این کاغذ ها به کاغذ های کاهی معروف هستند و بیشتر از ان ها به عنوان چک نویس استفاده می شود .

 

همچنین دیدن کنید از : انواع تقویم تبلیغاتی

 

با پیشرفت روز افزون فروشگاه های مجازی شما می توانید برای خرید سر رسید تاریخ گذشته به سایت ها مراجعه کنید و سر رسیدمورد نظرتان را با هر مدل و ابعادی که می خواهید سفارش دهید . سر رسید های تاریخ گذشته مانند سر رسید های مدرن و جدید دارای طرح ها و رنگ های متفاوتی هستند و شما می توانید با هر سلیقه و نوع کاربردی که می خواهید سر رسیدتان را سفارش دهید .

اگر صاحب فروشگاه انلاین هستید پیشنهاد می کنیم برای فروش سررسید تاریخ گذشته از سالنامه هایی استفاده کنید که  از کیفیت مناسبی برخوردار باشند تا مشتریان رضایت زیادی از فروشگاه شما داشته و هر زمان که نیاز به ابزاری دارند از فروشگاه شما دیدن کنند . با سفارش عمده سر رسید های تاریخ گذشته در کوتاه ترین زمان ممکن محصول به دست شما می رسد .

می تواند برای خرید سر رسید های تاریخ گذشته به صورت حضوری نیز به فروشگاه بروید و برای خرید اقدام کنید . سر رسید ها در انواع گوناگونی تولید می شوند که تمامی انواع ان را می توانید به صورت تاریخ گذشته نیز خریداری کنید . مانند : سررسید های ارگانایزر ، سررسید وزیری ، پالتویی ، خشتی ، رحلی ، جیبی و . . . قیمت هر کدام از این سر رسید های تاریخ گذشته با هم متفاوت هستند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *