برای سفارش سررسید اختصاصی 1402 کی اقدام کنیم؟

زمان سفارش سررسید اختصاصی 1402

این روز ها دقیقا زمان سفارش سررسید اختصاصی 1402 است. کسب و کار هایی که برای تبلیغات نیاز به سفارش سررسید دارند لازم است از همین روز های ابتدایی پاییز اقدام به سفارش نمایند. سررسید یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی محسوب از این رو عموما کمپانی ها و موسسات از آن در جهت تهیه هدایای تبلیغاتی استفاده میکنند. هدایای تبلیغاتی تاثیر بسیار زیادی در تبلیغ و معرفی کسب و کار شما عزیزان دارد. شاید در ابتدا این روش را یک روش ساده و پیش پا افتاده و کم اثر تبلیغاتی بدانید. اما اصلا اینگونه نیست. اگر چه هدایای تبلیغاتی یک روش ساده به نظر میرسد ولی در واقعیت میتواند تاثیر ماندگاری در تبلیغ برند شما داشته باشد. یک هدیه تبلیغاتی به قدری قدرتمند است که سبب میشود مشتریان شما سالها به شما و کسب و کارتان وفادار خواهند ماند.

زمان سفارش سررسید اختصاصی 1402 چه موقع است؟

 

دلایل مختلفی تعیین کننده زمان سفارش و خرید این سررسید هستند. این عوامل تعیین میکنند که بهتر است شما از چه زمانی اقدام به تهیه این سررسید ها نمایید. از این رو ما در این بخش به برخی از این عوامل میپردازیم:

  • نزدیک شدن به سال جدید

هر چه قدر به سال جدید نزدیک میشویم بازار تهیه هدایای تبلیغاتی نظیر سررسید داغ تر میشود. علت این امر آن است که سررسید نه تنها فضایی برای نوشتن است بلکه به نوعی تقویم رومیزی نیز محسوب میشود. از طرفی عموما مردم دوست دارند تقویم سال جدید را زودتر دریافت کنند تا از ساعت و روز سال تحویل و مناسبت های مختلف سال بعد مطلع شوند. پس انتخاب این هدیه تبلیغاتی کاری بس هوشمندانه است.

  • صرفه اقتصادی

با توجه به اوضاع تورم کشورمان و بی توجهی مسئولین به این قضیه همه ما بر این امر واقفیم که اگر امروز چیزی را خریداری کنیم یک-هیچ از کسانی که فردا خرید میکنند جلوتریم. پس اگر شما از همین ماه های پایانی سال یعنی پاییز و زمستان سفارشات خود را ثبت کنید، در هزینه ها صرفه جویی کرده اید. قطعا هزینه ای که امروز میپردازید نصف هزینه ای است که در روز های پایانی سال پرداخت خواهید کرد.

  • شلوغ بودن چاپخانه ها

اکثر مردم در روزهای پایانی سال به فکر خرید و چاپ هدایای تبلیغاتی مانند ست مدیریتی زنانه می افتند. از این رو در اواخر سال میزان سفراشات تا حد سرسام آوری بالا میرود و ممکن است سفارشات به موقع حاظر نشوند. به طوری که گاها برخی کسب و کار ها موفق نمیشوند قبل از سال نو از سررسیدهای سال جدید به کارمندان و مشتریان خود هدیه دهند. اینجاست که لازم است سریعا دست به کار شوید.

 

سررسید 1402 بهترین هدیه تبلیغاتی

 

حال که از زمان سفارش سررسید اختصاصی 1402 صحبت کردیم لازم است علت اهمیت این هدیه تبلیغاتی را بازگو کنیم. درواقع سررسید یک محصول به شدت کاربردی محسوب میشود. به طوری که تمامی افراد جامعه از زن و مرد، دانش آموز و دانشجو، مدیر و معلم، مدیر عامل و کارمند و غیره به طور روزانه به نوشتن احتیاج دارند. حال آنکه اگر محصولی مانند سررسید اختصاصی حاوی تاریخ هم باشد میتواند در برنامه ریزی های روزانه ما نقش موثری هم داشته باشد. از این رو سالنامه یکی از هدایای تبلیغاتی محبوب است که بیزینس های مختلف از آن در جهت بازاریابی و تبلیغات استفاده میکنند. این محصول میتواند به طور روزانه مورد استفاده افرادقرار بگیرد و به نوعی یک تبلیغ متحرک برای کسب و کار ما باشد. پس نباید از اهمیت این هدیه تبلیغاتی غافل شویم. از طرفی قیمت مناسب این محصول هم میتواند برای ما صرفه اقتصادی داشته باشد و بودجه کمتری را نسبت به سایر روش های تبلیغاتی به خود اختصاص دهد.

 

ویژگی هدایای تبلیغاتی چیست؟

 

حال که با تمامی ویژگی های زمان سفارش سررسید اختصاصی 1402 آشنا شدیم در این بخش به ویژگی کلی هدایای تبلیغاتی میپردازیم.

 

  • به صرفه بودن

هدایای تبلیغاتی جز به صرفه ترین روش های تبلیغاتی محسوب میشود. بنابراین حتی کسب و کارهای نوپا نیز میتوانند از این روش برای گسترش کسب و کار خود بهره ببرند.

  • در دسترس بودن

این روش تبلیغایت جز در دسترس ترین روش های تبلیغاتی محسوب میشود. به طوری که میتوان به راحتی با مراجعه به یک چاپخانه سفارشات خود را ثبت کنید.

  • تاثیر گذاری بالا

هدایا میتواند تاثیر بسیار زیادی در فکر و ذهن افراد داشته باشند و نام و یاد شما را برای همیشه در ذهن مشتری ثبت کنند.

 

همانطور که میبنید هدایای تبلیغاتی بر خلاف ساده بودنشان میتوانند تاثیرات ماندگاری داشته باشند. از این رو بازاریابان میتوانند از این روش تبلیغاتی برای پیشرفت هر چه بیشتر کسب و کار استفاده نمایند.

 

 

عملکرد هدایای تبلیغاتی چگونه است؟

حال که میخواهیم به زمان سفارش سررسید اختصاصی 1402 بپردازیم بهتر است ابتدا بدانیم دقیقا عملکرد هدایای تبلیغاتی چگونه است؟! هدایای تبلیغاتی این امکان را به ما میدهند که روی آنها لوگو یا نام تجاری موسسه خود را برروی آن ها حک کنیم. از این رو اگر شما هدایای تبلیغاتی خود را به مشتریانتان هدیه دهید یعنی یک المان تبلیغاتی را راهی خانه مشتریانتان کرده اید. از لحاظ روانشناسی وقتی یک لوگو مرتبا در جلوی دید افراد باشد میتواند روی ناخودآگاه آن ها تاثیر گذاشته و اعتماد مشتریان را به شما جلب کند. در طی این فرآیند لوگوی تبلیغاتی دقیقا در جلوی دید مشتری و خانواده مشتری شما قرار میگیرد. همین امر به راحتی سبب وفادار بودن مشتریان و حتی جذب مشتری جدید میشود. هدایای تبلیغاتی از سری روش های تبلیغاتی مرسوم در تمامی کمپانی های سرتاسر جهان است. پس استفاده نکردن از هدایای تبلیغاتی، به نوعی کم لطفی در حق این روش تبلیغاتی است.

خرید اینترنتی سررسید تبلیغاتی

همان طور که میدانید در دنیای امروز،خرید اینترنتی تمامی محصولات تبلیغاتی از جمله سررسید تبلیغاتی 1402 امکان پذیر می باشد.با توجه به این موضوع پیشنهاد می کنیم،یک فروشگاه اینترنتی معتبر انتخاب کنید که دارای محصولاتی باکیفیت باشد و بدون هیچ نگرانی و استرسی به سفارش محصول موردنظر خود بپردازید.در این حالت اطمینان حاصل می کنید که سفارش شما به موقع ارسال خواهد شد.هم چنین امکان انتخاب رسیدهای مختلف 1402 هم وجود دارد.فراموش کنید در زمان خرید آنلاین از کمک کارشناسان مجموعه هم میتوانید استفاده کنید و درخواست چاپ لوگوی خود را به آنها بدهید.باسفارش اینترنتی سررسید تبلیغاتی 1402 به تبلیغ نام تجاری خود بپردازید.

قیمت سررسید اختصاصی

محاسبه دقیق هزینه سررسیدهای اختصاصی با توجه به قیمتی که توسط تولیدکنندگان ارائه می شود،برآورد نمی شود.زیرا شما باید نمونه سررسید مورد نظر یا مشخصات کامل خود را برای محاسبه قیمت به تولیدکنندگان بدهید.فراموش نکنید که تولید این سالنامه فقط برای سفارشات با تیراژ بالا به صرفه می باشد.در نتیجه هنگامی که سفارش شما در تیراژ پایین می باشد،سررسید موردنظر خود را انتخاب کنید و آن را سفارش سازی نمایید.

 

حرف آخر

برای تهیه هدایای تبلیغاتی و چاپ سررسید میتوانید به چاپخانه های معتبر در سرتاسر کشور مراجعه نمایید. محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و با ارائه لوگو و نوع فونت و سایز آن ثبت سفارش را انجام دهید.

 

همچنین از انواع ست هدیه مدیریتی دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *