سررسيد تبليغاتی , معرف برند شماست

سررسید 99

بهتر است معرفی برند با سررسید تبلیغاتی خود را با بهترین کیفیت و ایده های جدید چاپ کنید , چرا که مشتریان , سررسید های با کیفیت را برای انجام امور مالی و حتی کاری خود انتخاب می کنند و هر روز لوگوی شرکت و عکس محصولات ، خدمات و توضیحات شرکت شما را مطالعه می کنند.
حال شاید به نظر ساده برسد اما برای مخاطبان شما ، کیفیت سررسید دارای اهمیت است
به این گونه که اگر در چاپ سررسید شرکتتان طراحی خاص , کیفیت بالا و ایده پردازی داشته باشید , مشتری هایتان برای انجام کار های خاص به سراغ شما می آیند.

چند راهکار مهم برای انتخاب بهترین نوع سررسید 1402

سررسید خوش طعم انتخاب کنید !!!!

شاید برایتان پیش آمده باشد که جعبه ی شکلات شیک با ظاهری بسیار زیبا به عنوان هدیه دریافت کنید که طعم شکلات هایش بسیار بد بوده باشد , این هدیه در حالی که می توانسته بهترین هدیه عمرتان شود اما بدترین هدیه تان شده است و خاطره بدی را در ذهنتان ایجاد کرده است. برای همین در انتخاب نوع کاغذ , طراحی و متن های آن بسیار دقت کنید.

کاغذ مناسب انتخاب کنید

در زمینه انتخاب کاغذ برای چاپ سر رسید دقت کنید , امروزه انواع زیادی کاغذ در بازار وجود دارد که شما با انتخاب بهترین نوع آن می توانید ست مدیریتی خاص و چشم نوازی به مشتریان هدیه نمایید.

هماهنگی محتوای سررسید

میان جلد , نوع کاغذ و توضیحات موجود در سررسید باید هماهنگی وجود داشته باشد , همچنین این هماهنگی باید میان متن , محتوا و کاغذ سررسید نیز وجود داشته باشد .

استفاده از رنگ سازمانی

استفاده از رنگ سازمانی در نگاه مخاطب تاثیر بالایی دارد , بهتر است در انتخاب رنگ و تم سررسید دقت کنید که میان رنگ آرم شرکت و عناوین ومتون صفحات هماهنگی لازم وجود داشته باشد.

اندازه مناسب چاپ آرم روی سررسید

به این نکته توجه داشته باشید که سایز لوگو روی سررسید تبلیغاتی 1402 از اهمیت ویژه ای برخوردار است , مخاطبان سررسیدی را می پسندند که روی جلد آن لوگو به اندازه ی مناسب چاپ شده باشد به طوری که وجودش روی ذهن مخاطب دغدغه ی عدم زیبا بودن آن بوجود نیاید.

عدم استفاده از سررسید تکراری

شاید در انتخاب طرح سررسید به مشکلاتی برخورید , از جمله تکراری نبودن آن , به همین دلیل پیشنهاد می شود در طرح و سبک سررسید از خلاقیت و ایده های جدید استفاده کنید و آن را به هدیه ای منحصر به فرد برای مخاطب تبدیل کنید.

درج چند صفحه از اطلاعات شرکت

از نکات قابل توجه در طراحی سررسید می توان به توضیحات صفحات ابتدایی سررسید اشاره نمود, شما باید در انتخاب متن و توضیحاتی که قرار است در چند صفحه ی ابتدایی چاپ شوند دقت کنید, شما می توانید علاوه بر درج توضیحات , تصاویر محصولات و خدمات را نیز در چند صفحه ابتدایی سررسید چاپ کنید.
بهتر است این چند صفحه دارای قالبی خاص و چشم نواز و در عین حال هماهنگ با طرحای دیگر سررسید باشد, چرا که می تواند در معرفی برند شما به سایر مخاطبینی که تا کنون با شما آشنا نشده اند کمک بسیاری نماید.

طراحی سررسید با کیفیت بالا

از مهمترین مواردی که در رابطه با انتخاب سالنامه میتوان در مورد آن بحث نمود , بالا بودن طراحی سررسید است, علاوه بر بالا بودن کیفیت طراحی , بهتر است در این زمینه نیز خلاقیت و نوآوری هایی وجود داشته باشد که سررسید شما را از سایرین متمایز کند.

برند شرکت را در ترام صفحات استفاده نکنید

اگر به برخی سررسید های قدیمی نگاه کنید میبینید که طرح کمرنگی از لوگو یا برند شرکت درپس زمینه صفحات وجود دارد, که به آن ترام می گویند.
این کار کاملا اشتباه است, مشتری ها بدنبال سررسید هایی که صفحات آنها پر از مزاحم باشد نیستند, بهتر است لوگو و برندتان را به صورت طرحی کوچک اما خوانا در گوشه ای از صفحات درج کنید.
برای همین است که به شما پیشنهاد می شود که کار را به کاردان بسپارید.

کیفیت صحافی سررسید

در زمینه صحافی سررسید کافی است چند لحظه خودتان را جای مخاطب استفاده کننده قرار دهید تا اهمیت بالای این موضوع را بهتر درک کنید , مطمئنا دلتان نمی خواهد حین استفاده از سررسید شاهد جداشدن جلد و یا برگ برگ شدن صفحات آن شوید , پس بهتر است صحافی سررسید در بالاترین کیفیت و دقت انجام شود.

بسته بندی نهایی سررسید

همه ما تا کنون به دوستان و اطرافیانمان هدیه داده ایم و همینطور هدیه دریافت کرده ایم, انتخاب نوع کاغذ کادو و یا جعبه یا پاکت برایمان بی اهمیت نیست, از این رو بهتر است برای جلب توجه بیشتر در چشم مخاطب از بسته بندی , پاکت و یا هر نوع دیگر بسته بندی دقت لازم را داشته باشیم.

انتخاب پیمانکار

مشتریان شما به احتمال زیاد از سوی شرکت های دیگر نیز هدیه دریافت می کنند , پس باید در انتخاب نوع آن و شرکتی که کار طراحی و چاپ سررسیدتان را به آن می سپارید دقت کنید.و حتما بعد از اتمام طراحی , از نتیجه نهایی دیدن و طرح نهایی سررسید را پیش از چاپ آن تایید کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *