برای روز مهندس کدام نوع سررسید را هدیه دهیم؟

سررسید برای روز مهندس

انواع سررسیدهای مهندسی

طراحی و اجرای انواع مختلف سازه‌ ها، ماشین ‌ها، ابزارها و سیستم ‌ها طبق علوم‌ های پایه مانند: فیزیک، شیمی، ریاضی و … که دارای هدف ‌های تعیین شده هستند، انجام می شود که به آن مهندسی می گویند. مهندسی یعنی نوآوری ‌های خلاقانه که برای هر مشکل و چالشی راه حل‌ های مناسب و درستی را انتخاب می کند. پس برای تقدیر و تشکر از این همه زحمت این افراد مفید در جامعه می ‌توان با ارائه بهترین هدایای تبلیغاتی قدردان آنها بود. این هدایای جذاب وکاربردی می ‌تواند انواع سررسید برای روز مهندس باشد که یک هدیه کاربردی و مفید خواهد بود.

سالنامه ‌ها و سررسیدها

از کاربردی ‌ترین و پرطرفدارترین ابزارهایی که بیشتر مهندسان و معماران به آن احتیاج دارند، سررسید ها هستند؛ زیرا برخی از این سررسیدها در برگه‌ های پایانی خود اطلاعات مخصوص مهندسی هستند که به آن ها سرسید مهندسی هم گفته می شود. امروزه سررسیدهایی وجود دارد که به عنوان دستیار مهندس نام گذاری شده اند. همانطور که می دانید سررسید های مهندسی برای مطلع شدن از زمان، تاریخ و حتی یادداشت کاربرد دارند.

این سررسیدها می ‌توانند از خلاقانه ‌ترین و بهترین نوع سررسید برای روز مهندس باشند. از آنجایی که روز پنجم اسفند که آخرین ماه سال است روز مهندس در تقویم ‌ها نام گذاری شده است، بهترین زمان اهدای هدیه تبلیغاتی است. زیرا مهندسان با دریافت سررسید در روزهای پایانی سال می ‌توانند برنامه ریزی ‌های جدیدی را برای سال آینده خود داشته باشند.

سررسیدهای مهندسی

با توجه به اینکه سالنامه و یا سررسیدها دارای تنوع زیادی هستند، از معروف ‌ترین و بهترین نوع آن می‌توان به سررسید های مهندسی اشاره کرد که کاربرد زیادی داشته و از جمله بهترین سررسیدها برای روز مهندس محسوب می شوند و می ‌توان در این روز برای قدردانی به عنوان هدیه تبلیغاتی به آنها اهدا کرد. زیرا دارای اطلاعات مهندسی و فنی بوده، بسیار کاربردی هستند و همین موضوع موجب می ‌شود تا آخر سال مهندسان از این سررسیدها نگهداری کنند.

این سررسیدها در ابعاد مختلف مانند: سررسید مهندسی رقعی، سررسید مهندسی وزیری و یا اروپایی و … طراحی و تولید می شوند که در صورت طراحی و چاپ با کیفیت و دقت مناسب می ‌تواند از بهترین هدایای تبلیغاتی مناسب افراد خاص باشد. برگه ‌های ابتدایی این وسیله کمکی و کاربردی برای مهندسان مانند دیگر سررسیدها با نکاتی در مورد زمان تحویل سال، اطلاعات دارنده سررسید و در نهایت صفحات روز شمار و یا ماه شمار تا آخر سال طراحی شده است. همان طور که گفته شد انتهای سررسید هم معمولا دارای اطلاعات مهندسی و فنی در زمینه رشته عمران، محاسبه سازه ‌ها، جدول اجرایی، راهنمای اتصالات سازه و سایر اطلاعاتی است که در سررسید برای روز مهندس جای گرفته است. البته طبق نوع سفارش برای این نوع سررسیدها، اطلاعات فنی که در مورد رشته ‌های معماری و برق وجود دارد هم در سررسید مهندسی دستیار قرار می گیرد.

سررسید مهندسی

انواع سررسید دستیار مهندس

این سررسیدها در انواع مختلف تولید شده و چند سالی است که از چرم و جیر در تولید این سررسیدها استفاده می شود. همچنین طراحی و کیفیت آن‌ها پیشرفت کرده است. برای تولید سررسید روز مهندس و سررسیدهای دستیار مهندسی از روکش ‌های بسیار متنوع و جلدهای با کیفیت و مقاوم استفاده می ‌شود. از انواع سررسید های دستیار مهندس می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سررسید دستیار مهندسی جلد سلفونی
  • سررسید مهندسی جلد گالینگور
  • سر رسید مهندسی جلد جیر
  • سررسیدهای دستیار مهندسی جلد ترمو

این سررسیدهای دستیار مهندسی هدیه تبلیغاتی بسیار مناسب و عالی بوده و از جمله سررسید برای روز مهندس محسوب می ‌شوند. اگر بخواهید این سررسیدها را اختصاصی کنید، می ‌توانید پلاک ‌های فلزی را روی این سررسیدها حک کنید.

با توجه به اطلاعات مفیدی که در این سررسیدها وجود دارد، نسبت به دیگر سررسیدها می ‌تواند مدت زمان بیشتری از یک سال در اختیار و کنار فرد قرار بگیرد، از آن نگهداری شود و در نهایت تبلیغ برند مورد نظر شما هم بیشتر انجام می شود.

تقویم‌ های رومیزی

از جمله سررسیدها و تقویم‌ هایی که می ‌توان برای مناسبت ‌ها در نظر گرفت، تقویم ‌های رومیزی هستند که یکی از وسایل کاربردی روی میز کار هستند و انواع مختلفی دارند. می ‌توان نسبت به نیاز و بودجه ‌ای که در نظر گرفته می ‌شود یکی از تقویم‌ ها و سررسیدهای روز مهندس را انتخاب کرد. هر کدام از انواع این تقویم ‌ها دارای کیفیت و ویژگی ‌های خاصی هستند و تقویم رومیزی چوبی از با کیفیت ‌ترین و با دوام ‌ترین نوع تقویم رومیزی است که از مد نمی ‌افتد و با خیالی آسوده می ‌توان امور روزانه و فعالیت ‌های تجاری خود را در آن درج و ساماندهی کرد.

تقویم ‌های رومیزی بسیار پرکاربرد بوده و از جمله هدایای ارزشمند تبلیغاتی محسوب می‌شوند که در مناسبت ‌های مختلف به مخاطبان اهدا می شود. مانند استفاده از سررسید برای روز مهندس که یکی از انتخاب ‌های بی نظیر و هدیه تبلیغاتی مقرون به صرفه برای این روز با ارزش است. امروزه این هدایا بسیار متنوع و پرکاربرد شده اند و طرفداران زیادی در بین افراد جامعه دارند.

کلام پایانی

در انتخاب سررسید علاوه بر موارد کاربردی که مورد توجه است، باید به نکات مهمی مانند: جنس کاغذ، نوع درج لوگو و برند، نوع صحافی، سفارشی سازی این سالنامه ‌ها و سررسید ها هم توجه کرد. زیرا این ابزار را می‌ توان به عنوان هدایای تبلیغاتی یا سازمانی در انواع کسب و کارها به کار گرفت. در واقع هنگام خرید سررسید برای روز مهندس، بهتر است به جلوه ‌های هنری و زیبایی آن هم توجه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *