برای سفارش سررسید تبلیغاتی 1402 اقدام کنید

سفارش سررسید تبلیغاتی ۱۴۰۱

برای داشتن یک تبلیغات عالی ما سفارش سررسید را به شما پیشنهاد میدهیم. یکی از بهترین گزینه ها از بین سررسید ها سررسید اختصاصی است .سررسید اختصاصی سر رسیدی است که با ویژگی ها، مشخصات و طراحی مورد نظر شما تولید می شود.و اگر مدل خاصی به عنوان نمونه در اختیار دارید و می خواهید که سررسید خود را مطابق آن تولید کنید، برخی از تولید کنندگان می توانند آن را به عنوان سفارش سررسید تبلیغاتی 1402 برای شما آماده کنند.یکی از دلایل مهمی که سررسید را در جایگاه یک هدیه تبلیغاتی مناسب قرار می دهد، استفاده از آن در طول یکسال است؛ همین نکته باعث می شود که شرکت ها با اختصاصی کردن سررسید از این تبلیغات موثر استفاده کرده و نام خود را در ذهن مشتری ماندگار کنند. امروزه با افزایش قیمت هدایای تبلیغاتی همچنان میتوان سررسید اختصاصی قیمت مناسبی دارد و میتوان روی آن به عنوان یک هدیه مقرون به صرفه حساب باز کرد.

 سررسید اختصاصی چیست؟

سررسید اختصاصی دفترچه یادداشتی است که  تقویم روز و تاریخ را دارا می باشد و شامل مناسبت هایی است که طبق تصمیمات گرفته شده یاد و خاطره حوادث، اتفاقات مهم و دستاوردهای ویژه زنده نگه داشته شود.در صفحات و یا انتهای سررسید می توان اطلاعات مهم و کاربردی را اضافه نمود که هر شرکت یا مجموعه با توجه به نیاز مشتریان خود و هدفی که دارد این اطلاعات را چاپ می نماید. جدول های  مهندسی، احادیث مذهبی، اطلاعات کشاورزی، نکته های مهم و شماره تماس های ضروری و عناوین دیگر از جمله این اطلاعات هستند. عناوین مختلفی از سررسید اختصاصی در طی سالیان اخیر به چاپ رسیده است که می توان به سررسید های مهندسی، سررسید های مدیران، سررسید های دستیار، سررسید های آموزشی، سررسید های پزشکی، سررسید های تعیین وقت بیمار، سررسید های ورزشی و… را نام برد.شرکت های تولیدی سررسید همیشه اقدام به تولید دو مدل سررسید میکنند ، یکی عمومی و دیگری اختصاصی که معمولا سررسید عمومی در تعداد های بالا چاپ گردیده و آماده می باشد.

تولید سررسید سفارشی

هدف از تهیه و تولید سررسید سفارشی و چاپ سررسید اختصاصی، ارائه آن به مشتریان، همکاران و افراد دیگر به عنوان یک هدیه تبلیغاتی است. و ضروری است تا لوگو، نام و یا سایر اطلاعات شرکت سفارش دهنده در روی سررسید و یا داخل آن درج شود تا کاربر سررسید در حین استفاده با مشاهده این اطلاعات، به دفعات نام شرکت هدیه دهنده را به خاطر آورده و از این طریق، آگاهی مخاطبان نسبت به برند شرکت افزایش یابد.راه های زیادی برای سفارشی سازی یا اختصاصی کردن سررسید وجود دارد اما یکی دیگر از راه های درج لوگو و سفارشی سازی، روبان سررسید است. برخی شرکت ها با درج لوگوی خود روی روبان سررسید از این فضا برای تبلیغات در سررسید سفارشی خود استفاده می کنند. مشتریان در سفارش سررسید خود سعی می کنند سر رسیدی مفید برای مخاطبان خود هدیه دهند که در ذهن مخاطب خود ماندگار بمانند .

 

بیشتر بخوانید : کاربرد تقویم رومیزی

 

سررسید یا دفترچه یادداشت روزانه ، دفتری است که میتوان در هر صفحه ی آن تاریخ و مناسبت روز را دید و همچنین میتوانیم برنامه های شخصی روزانه خود را در آن یادداشت کنیم زیرا سررسید از اهمیتی  برخوردار است چرا که میتواند کاربردهای متفاوتی داشته باشد .سررسید اختصاصی یکی از کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی است که در سال های اخیر استفاده بیشتری برای تبلیغات و برند تجاری شده است. سررسید یکی از انواع هدایای تبلیغاتی است که هیچ زمان اهمیت، کاربرد و طرفداران خود را از دست نخواهد داد. نسبتا تمام شرکت ها و سازمان‌ های بزرگ و حتی کسب و کارهای کوچک سررسید اختصاصی و سررسید تبلیغاتی را برای ابتدای سال تهیه می‌کنند و این را بهترین فرصت برای معرفی برند و محصولات خود به مشتریان، مخاطبان و همکاران خود میدانند.

سررسید بهترین هدیه تبلیغاتی

اگر کسی تصمیم به اهدای هدیه به مشتریان خود در سال 1402 دارد، سفارش سررسید تبلیغاتی  1402 گزینه‌ ای خوب و عالی برای هدیه دادن است؛ به طوری که سررسید تنها هدیه ‌ای است که یک سال به همراه مشتری می ‌ماند و محصول و خدمات آن را در ذهن او ماندگار می ‌کند.پس سفارش این محصول را باید از اکنون آغاز کرد که می ‌تواند بهترین گزینه از نظر هزینه و ماندگاری بعد تبلیغاتی باشد .این تولیدکننده سررسید چاپ را در انواع گوناگون سررسید وزیری، سررسید اروپایی، سررسید رقعی و… انجام می ‌دهد ، در واقع سالنامه تبلیغاتی را می ‌توان برحسب جنس جلد، نوع صفحه و چاپ آن، قطع چاپ و نوع صحافی دسته ‌بندی کرد.برای مدیران و مسئولان در طرح های لوکس و شکیل می تواند منحصر به فرد بودن یک مجموعه را نمایش دهد.

ویژگی سررسید

از طرف دیگر برای سررسید در تعداد و تیراژ بالا، زمانی که نظر مخاطب در نظر گرفته می شود، یک سررسید با ویژگی‌ های استاندارد، بهترین انتخاب است؛ اما منظور از سررسید استاندارد، مدل های تکراری و بدون خلاقیت در طراحی سررسید و سالنامه نیست بلکه ظاهر این سالنامه بنابر نوع انتخاب می تواند از جذابیت زیادی برخوردار باشد و به عنوان یک سررسید خاص جلوه کند؛ اما از نظر نوع کاغذ و جنس جلد و ویژگی هایی انتخاب می‌شود که هزینه سررسید در تعداد بالا مناسب باشد .سررسید ، دفتر مورد علاقه ی افراد زیادی هست کسانی که عادت به نوشتن برنامه های روزانه خود دارند و افرادی که علاقه مند هستند تا کارهای روزانه شان را بر طبق برنامه انجام دهند محسوب می شود علاوه بر این سفارش سررسید تبلیغاتی 1402 استفاده ی تجاری و تبلیغاتی داشته و شرکت ها و موسسات  برای  رسیدن به اهداف تجاری یا معرفی خود یا محصولات شان به سفارش و چاپ آن میپردازند.

سررسید یکی از بهترین ابزار در تبلیغات کاغذی محسوب می شود و به همین دلیل مورد قبول و مورد پسند جمع بیشتری  از علاقه مندان واقع میگردد.از بهترین های هدایای تبلیغاتی می توان به سررسید اشاره کرد، زیرا دارای تقویم سالانه، محل یادداشت و همچنین معرفی بیوگرافی شرکت و معرفی محصولات می باشد. اگر یک سررسید به شکلی مناسب و با کیفیت طراحی و چاپ شود، تاثیر زیادی بر مخاطب می گذارد. از دیگر مزایای سررسید های تبلیغاتی می توان به آسان تر کردن برنامه ریزی های روزانه اشاره کرد. این موضوع سبب می شود علاوه بر اینکه نام شرکت شما هر روز به مخاطبان خود یاد آوری شود، به افرادی که برای شما کار میکنند نیز کمک خواهید کرد که برنامه کاری و جلسات خود را به خوبی زمان بندی کنند.

اختصاصی کردن سررسید 1402

استفاده از لوگو در صفحات داخلی سررسید یکی از موثر ترین روش های چاپ سررسید سفارشی از دیدگاه کاربرد تبلیغاتی است که باعث تکرار نام شما و برند محصولات شما در ذهن مخاطب خواهد شد. هدف چاپ یادآوری همیشگی برند شما به مخاطبان تان است.سفارش سررسید اختصاصی و تبلیغاتی جدید بیشتر توسط مشتریانی صورت می گیرد که تعداد سفارش سررسید آنها بالاست .

 

هم چنین جدیدترین انواع ست مدیریتی جوپنزا را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *