چرا استفاده از سررسید ضروری است؟

ضرورت استفاده از سررسید

تمامی افراد در هر برهه ای از زمان زندگی خود نیازمند دفتری برای یادداشت برداری روزانه خود می باشند. این افراد می توانند از دفتر های یادداشت، دفترچه های یادداشت و یا سررسید ها استفاده کنند. در رابطه با ضرورت استفاده از سررسید های تبلیغاتی و یا غیر تبلیغاتی به موارد زیادی مربوط می شود، اما اگر بخواهیم به صورت کلی این موضوع را دسته بندی کنیم، می توانیم این کار را به دو بخش تقسیم بندی خواهیم کرد. ضرورت استفاده از سررسید ها به طور کل به دو دسته تبلیغات کسب و کار ها و کارکرد آن تقسیم می شود. برای اطلاع از این موارد و موضوعات ما را تا پایان این مطلب همراهی نمایید.

ضرورت استفاده از سررسید در تبلیغات کسب و کار ها:

سررسید های تبلیغاتی یکی از مهم ترین و با ارزش ترین هدایای تبلیغاتی در مبحث بازاریابی کسب و کار ها محسوب می شود، چرا که تمامی سررسید ها می توانند به هدیه ای شیک و لاکچری و یا به کادوی تبلیغاتی ارزان قیمت و مقرون به صرفه تبدیل شوند. به همین دلیل تمامی کسب و کار ها می توانند با توجه به بودجه ی در دسترس، نوع کسب و کار و همچنین سلایق مخاطبان عام خود سررسیدی کاربردی و زیبا طراحی کنند.

فقط توجه داشته باشید که طراحی هر سررسید با توجه به کارکرد و دلیلی که قرار است تولید شود، متفاوت می باشد.

استفاده از سررسید در رابطه با کارکرد آن:

سررسید ها به دلایل مختلف تولید شده و یا کارکرد های متفاوتی دارند. . یا حتی هر فردی با هر طرز و فکر و مشغله زندگی که دارد، به نوع متفاوتی از سررسید استفاده می کند. در ادامه با تعدادی از ضرورت استفاده از سررسید در زندگی های روزمره امروزی آشنا خواهید شد، با ما همراه باشید.

 1. سررسید شما می تواند به دفتری برای ایده های روزانه و یا کلی شما بدل شود: هر فرد با توجه به شغل و حیطه های کاری خود، می تواند ایده های متفاوتی برای کار و یا زندگی خود داشته باشد. انواع سالنامه ها مانند سررسید ارگانایزر می تواند مکانی مناسب برای یادداشت ایده ها و نظر های شما باشد.
 2. برای یادداشت کار های روزانه می توانید از سررسید استفاده نمایید : تمامی افراد، مخصوصاً آن هایی که مشغله های کاری زیادی دارند، دفتر هایی برای یادداشت کار های روزانه خود دارند. سررسید ها به خاطر داشتن تاریخ، می تواند همان دفتر مناسب برای این افراد باشد.
 3. سررسید ها مکانی امن برای یادداشت خاطرات شما هستند: یکی از جذاب ترین و زیبا ترین کار هایی که افراد می توانند در حق خود انجام دهند، نوشتن یادداشت های روزانه و یا اتفاق قشنگی در طر روز اتفاق می افتد، می باشد. سررسید ها می توانند بستری مناسب برای یادداشت خاطرات باشند.
 4. سررسید ها دفتری مناسب برای یادداشت و حساب کتاب های مالی می باشند: همه ی افراد، با هر کسب و کاری که باشند، باید تمامی خرج و در آمد روزانه ی خود را یادداشت کرده تا در پایان ماه به تمامی آن ها رسیدگی کنند. این افراد تمامی حساب رسی های مالی خود را می توانند با سررسید ها به راحتی انجام دهند.
 5. به راحتی در سررسید هایتان برنامه ریزی کنید: برنامه ریزی کوتاه مدت و یا حتی بلند مدت یکی از مهم ترین راه ها برای کسب موفقیت می باشد. برای برنامه ریزی دقیق و اصولی می توانید از انواع سررسید مانند سالنامه اختصاصی استفاده کنید، و در هر صفحه و هر روز برنامه ریزی مختص آن را یادداشت نمایید.
 6. هر سررسید می تواند دفتری برای یادگیری باشد: اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که تمامی مواردی که در کلاس آموزش می بینید را در همان تایم یادداشت و نکته برداری می کنید، سررسیدها یکی از مناسب ترین دفتر ها برای یادداشت مطالب یادگرفته روزانه شما می باشند.
 7. در هر سررسیدی قسمتی برای یادداشت شماره های تلفن تعبیه شده است: در پایان هر سررسیدی صفاتی مخصوص برای یادداشت شماره های تلفن ثابت و همراه طراحی و قرار داده شده است.
 8. به کمک اکثر سررسید ها می توانید شماره های ضروری و اضطراری را پیدا کنید: در تعدادی زیادی از سررسید های تبلیغاتی، چند صفحه برای شماره های اضطراری هر کشور وجود دارد. اگر شما در کشوری نیاز به شماره های اضطراری آن داشتید، کافی است به سررسید های تبلیغاتی آن کشور مراجه نمایید.
 9. دانش آموزان و محصل ها می توانند تکالیف روزانه و یا هفتگی خود را در سررسید ها یادداشت نمایند: تمامی دانش آموزان در پایان هر روز تعدادی تکلیف برای فردا و یا هفته ی بعد خواهند داشت. به همین دلیل دانش آموزان می توانند به کمک سررسید ها تمامی تکالیف را در روز و ساعت معیین ارائه دهند.
 10. تعدادی از کسب و کار ها نیاز به یادداشت کردن روند کار و یا آزمایش در روز دارند: تعدادی از کسب و کار ها همانند دانشمندان، پزشکان، محققان، زیست شناسان و …، که با آزمایش کردن و آزمون و خطا کردن به تنیجه دلخواه خود می رسند، به تقویم رومیزی یا دفتری نیاز دارند که روند پیشرفت هر آزمایش را در روز یادداشت نمایند، و چی بهتر از یک سررسید تبلیغاتی برای این کار.
 11. سررسیدها می توانند تبدیل به چک لیستی حرفه ای برای شما شوند: سررسید ها با توجه کاربرد و قابلیت های بالایی که دارد، می تواند چک لیستی حرفه ای مناسب برای انواع کار ها و حرفه ها باشد.
 12. هر سررسید می تواند بستری مناسب برای یادداشت برداری اولیه هر داستان و یا دل نوشته ای باشد: بسیاری از داستان نویسان و نویسندگان، آن هایی با قلم و کاغذ ایده پردازی می کنند، ایده ها و دست نوشته های اولیه و روزانه داستان های خود را درون سررسید ها یادداشت کرده و یا حتی کل داستان را با همین روش به پایان می رسانند.
 13. طراحان لباس و یا خیاطان می توانند طراح های خود را سررسید یادداشت کرده و طراحی نمایید: طراحان لباس و خیاط ها به دلیل اینکه در هر تایمی مشغول ایده پردازی برای لباس ها هستند، نیاز به دفتری برای این کار هستند. سررسید ها به دلیل اندازه مناسب و تعداد صفحات بالا بستری مناسب برای یادداشت و طراحی این افراد می باشند.

 

سخن پایانی:

نوشتن و یادداشت برداری برای هر انسانی از موارد مهم زندگی آن فرد محسوب می شود. افراد می توانند برای یادداشت های روزانه و یا موارد دیگر می توانند از محصولات مختلفی استفاده کنند، یکی از آن محصولات، سررسید ها می باشند. هم چنین شما می توانید انواع سررسید را به عنوان یک آیتم در ست هدیه مدیریتی قرار دهید و یک پک جذاب هدیه دهید. ضرورت استفاده از سررسید ها موارد زیادی می باشند که ما تعدادی از آن ها را برای شما در این مقاله بازگو کردیم. شما برای یادداشت چه مواردی از سررسید ها استفاده می کنید؟ نظرات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *