مزایای استفاده از تقویم یادداشتی در تحصیل و آموزش + تفاوت آن با پلنر

مزایای استفاده از تقویم یادداشتی در آموزش

در این  مقاله قصد داریم به مزایای استفاده از تقویم یادداشتی در آموزش بپردازیم. شاید برایتان سوال باشد که چطور ممکن است تقویم رومیزی یادداشتی در آموزش و تحصیل موثر باشد؟ ما در این مقاله به طور کلی به توضیح این مسئله میپردازیم. همچنین در پایان این مقاله از تاثیر تقویم های یاداشتی در جذب مشتری و تبلیغات نیز صحبت خواهیم کرد. پس چنانچه دانشجو و یا دانش آموز هستید و یا فرزند دانشجو و دانش آموز دارید و یا اینکه کافرما هستید و میخواهید یک هدیه تبلیغاتی مطمعن و کاربردی کسب کنید این مطالب را تا انتها مطالعه نمایید. پس با ما باشید:

 

تقویم یادداشتی چیست؟

در ادامه مطالب به مزایای استفاده از تقویم یادداشتی در آموزش میپردازیم. اما پیش از آن لازم است با خود تقویم یادداشتی آشنا شویم. احتمالا تاکنون سررسید و یا تقویمی داشته اید که در آن فضای کافی برای نوشتن و یادداشت برداری وجود داشته باشد. این تقویم ها در میان افراد مختلف بسیار محبوب و پر طرفدار هستند. چرا که نه تنها تاریخ روزشمار دارند و شما میتوانید به طور دقیق از تعطیلات، مناسبت ها و روزهای مختلف مطلع شوید بلکه فضای کافی برای نوشتن یک سری یادداشت ها و نکته برداری ها در صفحات آن وجود دارد. از این رو افراد علاقه مند هستند یکی از این سررسید ها را در طول سال با خود به همراه داشته باشند و از مزایای آن استفاده نمایند. تقویم های یادداشتی دارای کاربرد های زیادی هستند که سعی میکنیم در این مقاله به ارائه برخی از آن ها بپردازیم. پس چنانچه مایل هستید تا انتهای مطالب با ما باشید‌.

 

کاربردهای استفاده از تقویم های یادداشتی در آموزش

جالب است بدانید تقویم های یادداشتی دارای مزایای بسیار زیادی هستند که در این بخش بدان پرداخته میشود:

  • مزایای استفاده از تقویم یادداشتی در آموزش یکی از ده ها مزیت این محصول است که در ادامه به طور مفصل بدان پرداخته میشود.
  • تقویم های یادداشتی دارای تنوع بسیار بالایی هستند‌. پس همه افراد با هر سلیقه ای میتوانند یک کدام از آن ها را برای استفاده روزانه خود تهیه نمایند.
  • تقویم های یادداشتی دارای تاریخ دقیق روزهای سال هستند. افراد میتوانند به کمک این تقویم ها برنامه منظمی را برای خود ترتیب دهند.
  • تقویم های یادداشتی از کیفیت بسیار بالاتری نسبت به دفترچه یادداشت معمولی دارند. این تقویم ها از جنس بسیار مرغوب تهیه شده اند.
  • تقویم های یادداشتی در سایز ها و مدل های بسیار متفاوتی تولید و به دست مشتریان میرسند.

 

مزایای استفاده از تقویم یادداشتی در آموزش

در این بخش از مقاله به مزایای استفاده از تقویم یادداشتی در آموزش میپردازیم. همانطور که گفته شد تقویم های یادداشتی دارای فضای کافی جهت یادداشت برداری و و تاریخ برای برنامه ریزی روزانه هستند. بنابراین افراد میتوانند به کمک این محصول برای تمامی روزهای سال خود یک برنامه ریزی درست و منطقی جهت آموزش دیدن و تحصیل داشته باشند. یعنی میتوان از تقویم 1403 با عنوان یک پلنر استفاده کرد و از آن برای نظم بخشیدن به برنامه های درسی استفاده نمود. از این رو شما شاهد این هستید که اکثر دانشجویان و دانش آموزان دبیرستانی از تقویم های یادداشتی برای نکته برداری و برنامه ریزی روزانه خود استفاده میکنند. اما شاید برایتان سوال باشد که تقویم ها چه تفاوتی با پلنرهای اماده دارند؟ در بخش بعدی به این موضوع پرداخته میشود‌

 

مزایای استفاده از تقویم یادداشتی

 

تفاوت تقویم های یادداشتی با پلنرها

شاید با خود بگویید که به جای  مزایای استفاده از تقویم یادداشتی در آموزش میتوانیم از پلنرهای اماده در شهر کتاب و لوازم تحریری ها استفاده کنیم. اما لازم است بدانید که اگر چه پلنرها دارای یک تقسیم بندی و فضای مناسب جهت برنامه ریزی هستند. اما از قیمت بسیار بالایی نیز برخوردار هستند. یعنی شما باید یک هزینه بسیار زیادی را برای خرید پلنر بپردازید صرفا به جهت آنکه دارای یک تقسیم بندی داخلی است. این در حالیست که میتوان با یک قیمت بسیار پایین تر تقویم یادداشتی تهیه کرد. از طرفی پلنر ها صرفا برای برنامه ریزی روزانه هستند و کاربرد دیگری ندارند. اما تقویم های یادداشتی دارای فضای کافی جهت یادداشت برای روزانه و حتی جزوه نویسی هستند. همچنین پلنر ها دارای تقویم روزشمار نیستند و شما خودتان باید روزانه تاریخ را به آن وارد کنید. این در حالیست که تقویم ها دارای تاریخ دقیق روز و ماه و سال هستند. همچنین تمامی تعطیلات و مناسب ها به طور دقیق در آن ثبت شده اند.

 

کاربرد استفاده از تقویم های یادداشتی در تبلیغات

حال که با مزایای استفاده از تقویم یادداشتی در آموزش آشنا شدیم در این بخش از مقاله به کاربرد این محصول در تبلیغات میپردازیم. همه ما میدانیم که هدایای تبلیغاتی باید بسیار کاربردی باشند. یعنی مخاطب بتواند از آن محصول به طور روزمره استفاده کند و تنها با این شرایط میتوان گفت هدیه تبلیغاتی میتواند در جذب مشتری موثر باشد. حال تصور کنید مشتریان شما بیشتر قشر جوان و دانشجویان هستند. در چنین شرایطی سررسید ها و تقویم های یادداشتی میتوانند یک هدیه کاملا هوشمندانه محسوب شوند. یک تقویم یادداشتی میتواند همواره و به طور مستمر با مخاطب و یا مشتری شما همراه باشد. حال هدیه شما به یک ابزار تبلیغاتی سیار تبدیل شده است که با مشتری شما به همه جا میرود و حتی میتواند خود را به افراد دیگر نیز معرفی نماید. دوستان و آشنایان فرد همگی تحت تاثیر این شی تبلیغاتی سیار قرار میگیرند و تعداد مشتریان شما افزایش میابد.

 

سخن آخر

امیدواریم تا اینجا با طور کامل به مزایای استفاده از تقویم یادداشتی در آموزش و تبلیغات آشنا شده باشید. زیرا با این آگاهی و شناخت خواهید توانست به بهترین شکل در مسیر کسب و کار خود پیشرفت داشته باشید و مشتریان بسیار زیادی را به خود جذب کنید. هدایا بسیار شگفت انگیز هستند و شگفت انگیز عمل میکنند. یک هدیه میتواند به راحتی دل مخاطب را به دست آورد و برای همیشه باعث ایجاد یک حس اعتماد و اطمینان قوی در وی شود. پس هیچ گاه از این مزیت و از این ابزار قدرتمند تبلیغاتی غافل نشوید و از آن در مسیر رسیدن به اهدافتان استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *