مزایای استفاده از تقویم دیواری سفارشی برای برندینگ کسب و کار !

مزایای تقویم دیواری سفارشی

مزایای تقویم دیواری سفارشی مخصوصا برای کسب و کارها از اهمیت بسیاری برخوردار است. امروزه افراد بر این تصور هستند که به دلیل استفاده از تقویم های موبایلی، تقاضا برای نوع کاغذی کاهش یافته است. با این حال یک تقویم دیواری سفارشی به دلیل در معرض دید بودن به برندینگ و تبلیغات کمک شایان توجهی خواهد کرد. در ادامه این مطلب با وبسایت سررسید جوپنزا همراه بمانید تا بررسی کنیم که چرا باید از تقویم دیواری استفاده کرد و همچنین بهترین راه برای چاپ با کیفیت آن کدام است.

 

مزایای تقویم دیواری سفارشی برای کسب و کارهای نوپا و باتجربه

یکی از موثرترین راه ها برای تبلیغات یک برند استفاده از هدایای تبلیغاتی سفارشی سازی شده با لوگو و شعار کسب و کار مربوطه است. انواع مختلف این هدایا موجود هستند که تقویم دیواری نیز در این میان قرار می گیرد. اهمیت استفاده از تقویم در زندگی روزمره هر فرد برای اطلاع از تاریخ و مناسبت های روز از درجه بالایی برخوردار است. به همین دلیل است که مزایای سفارش تقویم دیواری بیشتر از بقیه هدایا مورد توجه قرار می گیرد. برای آشنایی بیشتر و گرفتن یک تصمیم عالی برای انجام این کار، این فواید را در ادامه بررسی می کنیم.

 

تقویت احساسات مثبت مشتری

از اولین مزایای تقویم سفارشی این است که شما می توانید حس مثبت ارتباط موثر را با مشتری خود تقویت کنید. این موضوع هم برای مشتری جدید و هم قدیمی صدق می کند. مشتریان قدیمی وفادارتر به برند شما خواهند شد و افراد جدید نیز تمایل بیشتری به ارتباط با برند شما پیدا خواهند کرد.

 

افزایش آگاهی از برند

دومین مورد مزایای تقویم دیواری سفارشی افزایش آگاهی از برند برای مشتریان است. این امکان وجود دارد که در تقویم ها از تصاویر مرتبط با کسب و کار و هم چنین معرفی محصولات یا حتی پرسنل خود استفاده کنید. مشتری هر روز ناخودآگاه به این تقویم نگاه می کند. این روش از تبلیغ باعث توجه بیشتر به برند شده و شما را بهتر در ذهن مشتری ثبت خواهد کرد. در واقع پیام کسب و کار به صورت غیر مستقیم به مشتری منتقل خواهد شد.

 

مزایای تقویم دیواری 1403

 

امکان سفارش انواع گوناگون تقویم دیواری

انواع مختلفی از تقویم های دیواری مانند چوبی، فانتزی، دیجیتالی و اختصاصی وجود دارند. تعدد این گزینه ها به مدیران کسب و کار اجازه می دهد تا از بین آن ها بهترین را برای خود انتخاب کنند. البته عموما تقویم های مقوایی یا فانتزی به دلیل قیمت مقرون به صرفه و طراحی بهتر در نظر گرفته می شوند.

 

ماندگاری بیشتر اثر تبلیغات

از دیگر مزایای تقویم دیواری سفارشی افزایش ماندگاری تبلیغات برند یک کسب و کار است. عموما انواع دیگر تبلیغات مانند بنرها و تبلیغات آنلاین، رادیو و تلویزیونی، زمان ماندگاری کمتری دارند. اما با انتخاب یک تقویم دیواری سفارشی برند خود را یک سال به طور مداوم در معرض دید مشتری قرار خواهید داد. پس ماندگاری بیشتری در ذهن مخاطب برای این نوع از هدیه تبلیغاتی در نظر گرفته می شود.

 

چاپ تقویم دیواری به چه صورت است؟

بعد از آشنایی با مزایای تقویم دیواری سفارشی بهتر است بدانیم که چاپ تقویم دیواری به چه صورت است. به طور معمول بیشترین تقاضا برای چاپ به صورت تک برگی سایز بزرگ است. تمام روز ها، هفته ها و مناسبت ها به صورت کلی روی یک برگه بزرگ چاپ می شوند که می توان پس زمینه یا حاشیه را از عکس های کسب و کار مربوطه یا لوگو استفاده کرد. معمولا برای تقویم های دیواری تک برگ از کاغذ معمولی یا گلاسه استفاده می شود.

همچنین می توان تقویم دیواری شیرازه دار را نیز در نظر گرفت. برای این نوع، هر فصل یک صفحه جداگانه دارد که درون شیرازه پلاستیکی قرار می گیرد. این تقویم ها نیز به راحتی به دیوار متصل خواهند شد. امکان تبلیغات در تقویم های شیرازه ای بیشتر است. زیرا تعداد صفحات بالاتر بوده و این امکان فراهم می شود تا برای هر صفحه طراحی جدا از محصولات، خدمات یا حتی پرسنل شرکت انجام شود.

 

بهترین راه برای سفارش تقویم دیواری

مزایای تقویم دیواری سفارشی برای کسب و کارها بسیار ارزشمند بوده و باعث هر چه بهتر دیده شدن برند و ایجاد یک جایگاه عالی در میان رقیبان خواهد شد. بعد از اینکه درباره انواع تقویم های دیواری دانستیم مهم ترین موضوع که در اینجا باید به آن اشاره کنیم، بهترین راه برای سفارش این نوع از تقویم ها است. شرکت تبلیغاتی جوپنزا در این زمینه می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. این شرکت با در اختیار داشتن ماشین آلات پیشرفته چاپ، همچنین استفاده از بهترین متریال و ایده ها برای چاپ تقویم دیواری سفارشی می تواند یک هدیه تبلیغاتی منحصر به فرد و با کیفیت را برای شما ایجاد کند.

 

مزایای تقویم 1403

 

نتیجه گیری

آگاهی از مزایای تقویم دیواری سفارشی چه برای کسب و کارهای جدید و چه قدیمی، یکی از مهمترین ارکان تبلیغات محیطی است. این نوع از تقویم ها بسیار در معرض دید قرار می گیرند. بنابراین به راحتی می توانند پیام تبلیغاتی مورد نظر کسب و کار شما را به مخاطبان منتقل کنند. با این حال باید از نوع مناسب تقویم و همچنین بهترین شرکت چاپ برای ایجاد آن ها استفاده کنید. در این صورت این امکان برای شما وجود دارد که به بهترین شکل مزایا استفاده از این تقویم ها را در اختیار داشته باشید.

 

سوالات متداول

 

  1. کدام کسب و کارها می توانند از مزایای تقویم دیواری سفارشی استفاده کنند؟

تقریبا تمامی کسب و کارها چه فروش محصولات و چه انجام خدمات می توانند از تقویم های دیواری سفارشی و مزایای آن استفاده کنند.

 

  1. مهم ترین مزیت تقویم دیواری سفارشی چیست؟

شاید بتوان گفت مهمترین مزیت تقویم ۱۴۰۳ دیواری سفارشی افزایش آگاهی از برند و همچنین ماندگاری بالای تبلیغات خواهد بود.

 

  1. بهترین نوع چاپ برای تقویم دیواری سفارشی کدام است؟

تقویم دیواری سفارشی به صورت تک برگ یا شیرازه ای چاپ می شود که بهتر است بر اساس نیاز نوع آن انتخاب شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *