با مزایای تقویم ۱۴۰۳ به عنوان هدیه نوروزی برای شرکت ها آشنا شوید

مزایای تقویم ۱۴۰۳

تقویم ها هدایای تبلیغاتی

با وجود گزینه ‌های زیادی که برای انتخاب به عنوان هدایای تبلیغاتی وجود دارد، تقویم‌ ها از جمله بهترین و مقرون به صرفه‌ ترین گزینه محسوب می ‌شوند. دارای انواع مختلفی از جنس، رنگ، مدل هستند، مانند تقویم‌ های دیواری، جیبی، رومیزی که می ‌توان به صورت ماهانه، هفتگی یا فصلی آن را طراحی و چاپ کرد و به عنوان بهترین هدایای تبلیغاتی استفاده کرد. در این مطلب با مزایای تقویم ۱۴۰۳ آشنا می ‌شویم و برای تهیه آن اقدام می ‌کنیم.

 

تقویم‌ ها و سررسید های تبلیغاتی ۱۴۰۳

سالنامه یا سررسید نوعی دفترچه یادداشت محسوب می ‌شود که طبق نیاز افراد با کیفیت ‌های متفاوت و در اندازه ‌های متنوع تولید می ‌شود و دارای تقویم‌ های روزانه است. افراد می ‌توانند برنامه ‌های خود را در آن طبق تاریخ و روز ثبت کنند. سررسیدهای تبلیغاتی هم مانند سالنامه ‌ها کاربردی هستند و تنها تفاوتی که دارند، این است که مشخصات و متن‌ های تبلیغاتی سازمان ‌ها و شرکت ‌هایی که این نوع سررسید و تقویم ‌ها را سفارش می ‌دهند، روی آن درج می‌ شود تا به عنوان هدایای تبلیغاتی ارائه شود و بتوانند برای مدت زمان زیاد فرصت دیده شدن پیدا کنند.

با استفاده از این دفترچه‌ ها از مزایای تقویم ۱۴۰۳ هم برخوردار می ‌شوید؛ زیرا دارای مزایای بسیار زیادی برای استفاده هستند. بیشتر تقویم ‌های تبلیغاتی که در دست افراد برای استفاده قرار دارند، سررسیدها هستند که پرطرفدارترین گزینه برای تبلیغات در بین مصرف کنندگان شمار می ‌آیند. به این دلیل محبوبیت پیدا کردند که با هزینه مقرون به صرفه و کاملا اقتصادی می ‌توانند برای مدت طولانی مورد دید قرار بگیرند. زیرا بیشتر مردم این تقویم‌ ها را تا یک سال و شاید هم بیشتر در نزد خود نگهداری می ‌کنند. همیشه در جلوی دید بوده و قابل لمس است و وسیله مناسب برای برنامه‌ریزی ‌ها و یادداشت ‌های مهم است.

 

دلیل پرکاربرد بودن سررسید هدیه تبلیغاتی

به دلایل بسیار زیاد می ‌توان گفت تهیه و خرید سررسید و تقویم اختصاصی می ‌تواند از جمله ابزار مفید برای هدایای تبلیغاتی محسوب شود. مهم‌ ترین مورد آن کاربردی بودن این نوع تقویم‌ ها است و از مزایای تقویم ۱۴۰۳ هم کاربردی بودن آن است. مالکان کسب و کارها، کارمندان، مدیران از این تقویم ‌ها برای مشاهده تاریخ روز و مناسبت ‌ها استفاده نمی ‌کنند، بلکه از این تقویم ‌ها برای برنامه‌ ریزی کاری، سمینارها، یادداشت برداری، یادآوری ‌های مهم و مسائل دیگر استفاده می ‌کنند. بیشتر مدیران از این تقویم ‌ها در آرشیو کردن اطلاعات برای سال ‌های طولانی استفاده می ‌کنند تا در زمان نیاز به اطلاعات آن در سال ‌های بعد دسترسی پیدا کنند.

از دیگر دلایل پرکاربرد بودن این تقویم ‌ها این است که با طرح‌ های ویژه و زیبا در با جلد های چرمی به صورت سالنامه چاپ می شوند تا به عنوان هدایای تبلیغاتی در شرکت ‌ها مورد استفاده قرار بگیرند و به اعضای هیئت مدیره، رئیس ‌ها و افرادی که مقام خاصی دارند، ارائه شوند. اگر به صورت عمده تهیه شوند، بسیار مقرون به صرفه خواهند بود و به راحتی با هزینه کمتر برند خود را به نحو درست تبلیغ خواهید کرد. از کاربردها و مزایای تقویم ۱۴۰۳ این است که می ‌توان با این تقویم‌ ها شرکت یا سازمان ‌ها را معرفی کرده و محصولات و اطلاعات و خدمات آنها را چاپ کرد. برای یادداشت ‌های روزانه و خاطرات مناسب خواهند بود و حتی می ‌توان در مورد موضوع‌ های اجتماعی، سیاسی و اقتصادی هم اطلاع رسانی کرد.

 

کاربرد تقویم ۱۴۰۳

 

مزایای تقویم ۱۴۰۳ به عنوان هدیه تبلیغاتی

تمامی شرکت ‌ها و سازمان ‌های بزرگ و دیگر مشاغل بزرگ و کوچک هدفی که از تبلیغات دارند، شناخته شدن، معرفی برند و آگاهی دادن از خدمات به مخاطبین است و با تمام رقابتی که امروزه در روش ‌های تبلیغاتی وجود دارد، هدایای تبلیغاتی و مزایای تقویم ۱۴۰۳ برای هیچ فردی پوشیده نیست. از مزایایی استفاده از تقویم‌ های ۱۴۰۳ شامل موارد زیر است:

 

تبلیغات مقرون به صرفه و ارزان با تقویم ۱۴۰۳

بیشتر شرکت ‌ها و مشاغل نوپا در شروع کار نمی ‌توانند بودجه زیادی برای تبلیغات صرف کنند و دیگر تبلیغات هم دارای هزینه‌ های زیادی هستند و تاثیرگذاری کمتری دارند. با استفاده از هدایای تبلیغاتی مانند تقویم‌ ها با یک بار هزینه می ‌توان تا یک سال و شاید هم بیشتر برند خود را مورد دید مخاطب قرار داده و به آنها معرفی کرد که از مزایای تقویم ۱۴۰۳ بوده و بسیار مهم است.

 

تقویم ۱۴۰۳ کاربردی و مفید است

برای تبلیغات می ‌توان از انواع مختلف هدایای تبلیغاتی استفاده کرد؛ ولی همه آنها مفید و کاربردی نیستند. تقویم‌ ها و سررسیدها از جمله هدایای کاربردی بوده و هر فردی حداقل یک عدد از انواع آن را دارد. با مشاهده هر روز، آن برند مورد نظر قابل دید بوده و روش مناسبی برای دیده شدن برند و ماندگاری است؛ زیرا تا مدت ‌ها کنار مخاطب می ‌ماند و یک ارتباط دو طرفه برقرار می ‌شود.

 

تقویم ۱۴۰۳ با مخاطبین ارتباط برقرار می کند

یکی از مزایای تقویم ۱۴۰۳ یا سررسیدهای دیگر برای استفاده به عنوان هدیه نوروزی این است که می ‌تواند با مخاطب خود ارتباط بگیرد. کسب و کارهای مختلف به هر روشی می ‌توانند پیام تبلیغاتی خود را انتقال دهند و با مخاطب ارتباط کاملی داشته باشند. شرکت ‌ها و کمپانی ‌ها می ‌توانند با استفاده از این سررسیدها و تقویم‌ ها از نقل قول ‌ها، اطلاعات مربوط به تجارت، شکل ‌های حیوانات بامزه و طنزهای خنده‌ دار هم استفاده کنند و حتی می ‌توانند این سررسید ها را شخصی‌سازی کرده و به مخاطبین خاص خود ارائه کنند. این امر موجب ارتباط بین برند، مصرف کننده و مشتریان می ‌شود.

 

تقویم ۱۴۰۳ فضای مناسبی برای تبلیغات به سفارش دهنده ارائه می ‌کند

در بخش ‌های مختلفی از این سررسیدها و تقویم‌ ها می ‌توان در مورد برند، کالا و خدمات خود توضیحاتی ارائه کرد و در یک سال کامل در تمامی صفحه ‌های تقویم برند خود را به مخاطب نشان داده و معرفی کرد. بازاریابی یعنی ارتباط مصرف کننده و برند که از مزایای تقویم ۱۴۰۳ رسیدن به این اهداف است. انتخاب شرکت ‌ها و دیگر کسب و کارها از این تقویم‌ ها به عنوان هدایای نوروزی، آنها می ‌توانند پیام تبلیغاتی خود را با هزینه‌ های کمتر به افراد بیشتری ارائه کنند. بهترین زمان برای ارائه این سررسیدها و تقویم‌ ها نزدیک سال جدید است که معمولا دو ماه زودتر این سفارشات انجام می ‌شود.

 

انواع تقویم 1403

 

کلام پایانی

تقویم‌ ها و انواع سررسید اختصاصی پیش نیازی با اهمیت برای برنامه‌ ریزی ها و مدیریت کارهای هفتگی، روزانه و حتی برای برنامه‌ های بلند مدت و کوتاه مدت افراد در طول یک سال است. از مزایای تقویم ۱۴۰۳ این است که مدام مورد استفاده قرار می ‌گیرد؛ پس بهتر است دارای طرح‌ های زیبا و جذاب باشد تا برای مخاطب تکراری نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *