نکات مهم و طلایی خرید اینترنتی سررسید که باید بدانید !

نکات خرید اینترنتی سررسید

جهت خرید یک سررسید مناسب همواره باید نکات مهمی را در نظر داشته باشیم. در این مقاله از وب‌سایت جوپنزا نکات مهم و طلایی خرید اینترنتی سررسید که باید بدانید! را مورد بررسی قرار می‌دهیم. امروزه سررسیدهای به عنوان ابزاری کاربردی در امور روزمره افراد مبدل شده‌اند. همان‌طور که می‌دانید سررسید در بازاریابی شرکت‌ها نقش بسزایی دارد و  در اواخر هرسال از این ابزار کاربردی در هدایای تبلیغاتی بسیار استفاده می‌شود. اما نکته مهم اینجاست که بداید با نکات خرید اینترنتی سررسید آشنایی لازم را داشته باشیم.

در واقع برای خرید اینترنتی سررسید باید قیمت نهایی آن را مورد بررسی قرار دهیم. علاوه بر این معتبر بودن وب‌سایت فروش هم از دیگر نکات حائز اهمیت است که باید بدان توجه داشت تا بهترین و با کیفیت‌ترین سررسید را انتحاب نماییم. اکقر شرکت‌ها جهت معرفی خدمات یا محصولات خودشان از سررسیدها تخت عنوان هدایای تبلیغاتی بهره می‌برند. در ادامه این مقاله به برسی نکات مهم در خرید اینترنتی سررسید می‌پردازیم.

 

بیشتر بخوانید : جدیدترین مدل های سررسید اختصاصی

 

فهرست مطالب در این مقاله

 • سررسید چیست؟
 • انواع سررسیدها
 • نکات مهم در خرید اینترنتی سررسید
 • نتیجه گیری

 

خرید آنلاین سررسید

 

سررسید چیست؟

پیش از پرداختن به موضوع اصلی این مقاله، به صورت اجمالی به ماهیت کاربردی سررسید می‌پردازیم. همان‌طور که می‌دانید سررسید یا همان سالنامه در واقع نوعی دفتر یادداشت تاریخ دار به شمار می‌رود که حاوی روزهای تاریخی و مهم از گذشته تا حال جوامع است. چاپ سررسید در حوزه تبلیغات و بازاریابی توسط اکثریت شرکت‌ها و نهادها همواره در اواخر هر سال صورت می‌پذیرد. با توجه به ماهیت کسب‌وکار یک شرکت، می‌توان اطلاعات عمومی، آماری یا موضوعات تخصصی را در صفحات سررسید درج نمود. چاپ سررسیدهای دستیار، ورزشی، مهندسی و دیگر انواع در سراسر جهان امروزه امری مرسوم است.

 

انواع سررسیدها

به طور کلی طراحی سررسید در بازار از تنوع بالایی برخوردار است و با توجه به اهداف چاپ آن، می‌توان سررسیدها را از نظر کیفیت، محتوا و شکل ظاهری دسته‌بندی نمود. در این بخش از مقاله فقط به معرفی انواع سررسیدها بسنده می‌کنیم.

 • سررسیدها بر اساس اندازه شامل ابعاد وزیری، رقعی، رحلی، جیبی، سررسید پالتویی و خشتی است.
 • انواع سررسیدها بر اساس جنس جلد به چرم مصنوعی و طبیعی، سلفون و گالینگور دسته‌بتدی می‌شوند.
 • طراحی و چاپ سر رسید بر اساس داخله که سررسیدهای روزانه، 2 روزه، هفتکی، ماهانه و دستیار دسته‌بندی می‌شوند.

 

نکات خرید آنلاین سررسید

 

نکات مهم در خرید اینترنتی سررسید

به طور کلی در خرید آنلاین سررسید از یک سایت پیش از هراقدام باید نکات مهمی را در نظر گرفت که در ادامه مقاله به معرفی و بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

 

 • فیمت تمام شده سررسید

قبل از اقدام به خرید انواع سررسیدها باید ابتدا قیمت آن‌ها را در سایت‌های مختلف مورد بررسی قرار دهیم. در واقع هزینه خرید سررسیدها به فاکتورهای زیادی بستگی دارد. نوع جلد، تعداد صفحات و مدل آن به عنوان تاثرگذارترین عوامل قیمت‌ سررسیدها هستند. ما می‌توانیم سررسیدهای ارزان و ساده را با قیمتی مناسب و در تعدادی بالا سفارش دهیم. اما چنانچه می‌خواهیم سررسیدها را به عنوان هدایای تبلیغاتی ارائه نماییم به دلیل حجم بالا نمونه‌های ارزان قیمت سررسید مقرون به صرفه‌تر است. البته باید به این نکته مهم توجه داشت که در سفارش انواع سررسیدهای تبلیغاتی کاربردی بودن آن بسیار مهم است. البته برخی از سررسیدهای خاص و سفارشی در بازار وجود دارند که با قیمت بالاتری عرضه می‌شوند.

 

 • مدل سررسید انتخابی

یکی دیگر از فاکتورهای بسیار مهم در زمان خرید اینترنتی سررسید که باید به آن توجه داشت، در واقع مدل آن‌هاست. امروز در بازار مدل‌های متفاوتی از سررسیدها عرضه می‌شوند که هر کدامشان از مزایای خاص خود برخوردار هستند. هرساله مدل‌های جدید و متنوعی از سررسیدها عرضه می‌شوند که هر کدام از آن‌ها قیمتی متفاوت باهم دارند. چنانچه قصد داریم تا سررسیدهای خاص را به مخاطبان خود ارائه نماییم، می‌توانیم نمونه‌های جدید و متنوع را انتخاب کنیم. در واقع هر کدام از مدل‌‌های متفاوت سررسیدها ویژگی‌‌ها و مزایای خاصی خود را دارند. به همین جهت لازم است تا هر کدام از ویژگی‌‌ها و مشخصات سررسید را طبق نیازی سازمانی که داریم، مورد بررسی قرار دهید. توجه به سررسیدها از لحاظ مدل و کارایی بودنشان یکی از مهم‌ترین فاکتورها در انتخاب آن‌ها محسوب می‌شود.

 

 • توجه به نوع جلد سررسید

از نکات خرید اینترنتی سررسید که بسیار حائز اهمیت اهمیت است، در واقع بررسی کیفیت جلد آن‌هاست. به طور کلی جلد روی کدام از انواع سررسیدها با هم تفاوت دارد. امروزه هر جلد سررسید با متریال‌های متفاوتی تولید می‌شوند. برخی از شرکت‌ها جلد سررسیدها را بیشتر با چرم طبیعی تولید می‌نمایند که قیمت آن‌ها تا حدودی بالاتر از دیگر سررسیدها است. ولی در این بین برخی دیگر از شرکت‌ها، انواع جلد سررسید با چرم مصنوعی هم تولید می‌نمایند. البته متریال‌های دیگری مثل ترمو برای جلد سررسیدها هم مورد استفاده قرار می‌گیرند. در حقیقت جلد انواع سررسیدها را لحاظ کیفیت و مقاومتی باید به درستی مورد بررسی قرار گیرند تا بتوانیم یهترین آن‌ها را انتخاب نماییم.

 

 • تعداد تیراژ سررسید

از نکات خرید اینترنتی سررسید که باید به آن توجه داشت تعداد تیراژ این ابزارهای کاربردی است. چنانچه می‌خواهیم سررسید را تخت عنوان هدایای تبلیغاتی خریداری نماییم، پس مجبوریم تعداد بالایی از آن‌ها را انتخاب نماییم. ه موجب این امر باید تعداد هرکدام از تولید کنندگان را به درستی مورد بررسی قرار دهیم. در این صورت متوجه خواهیم شد که تولیدکنندگان تا چه تیراژی و در چه قیمتی سررسیدها را تولید و عرضه می‌نمایند. در این بین برخی از تولیدکنندگان هم تیراژ بالایی از سررسیدها را در قیمتی مناسب ارائه می‌نمایند. به همین جهت ما می‌توانیم سررسیدهای ساده‌ای را در قیمتی مناسب و تیراژ بالا برای مخاطبان خود سفارش دهیم. در این صورت تعداد مخاطبان بیشتری از این هدایای تبلیغاتی ما بهره‌مند خواهند شد.

 

نتیجه گیری

امروزه سررسید تبلیغاتی ابزاری بسیاری کاربردی در امور بازاریابی به شمار می‌روند. هم اکنون اکثر شرکت‌ها در پایان سال به مخاطبان خود این هدایای تبلیغاتی را عرضه می‌کنند. لذا نکات مهم و طلایی خرید اینترنتی سررسید که باید بدانید! نقش بسزایی در اهداف بازاریابی کسب‌وکار ما دارد. در این مقاله از جوپنزا به بررسی نکات خرید اینترنتی سررسید پرداختیم. امید است مقاله نکات خرید اینترنتی سررسید برای شما مخاطبین محترم مفید بوده باشد. لطفاً پس از مطالعه کامل این مقاله نظرات و تجارب شخصی خود را در زمینه استفاده از سررسید به عنوان هدایای تبلیغاتی با ما به در وب‌سایت جوپنزا به اشترک گذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *