چاپ آرم روی تقویم تبلیغاتی

چاپ آرم روی تقویم تبلیغاتی

تقویم رومیزی یکی از وسایلی است که به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی برای تبریک به مشتری ها و کارمندان داده می شود مانند چاپ آرم روی تقویم تبلیغاتی که انواع مختلفی دارند معمولا تقویم های رومیزی با طراحی خاص برای مدیران می باشد و تقویم های ساده تر برای ارباب رجوع و کارمندان می باشد.تقویم های رومیزی ارزان از برگ های کمتری تشکیل شده اند به طور معمول این صفحات از برگ های کوچک A3می باشند به همین دلیل اکثرا قیمت بسیار پایین تری نسبت به سایر تقویم ها دارند.در اوایل سال معمولا تقویم های رومیزی به عنوان رسانه های تبلیغاتی مطرح می شوند و کاربرد های بیشتری را نسبت به بقیه روزهای سال پیدا می کنند .

نحوه چاپ تقویم رومیزی یک راه ارتباطی ارزان قیمت محسوب می شوند ، که می توانید به وسیله آن ها به آسانی مطالب آموزشی، فرهنگی و تبلیغی خود را انتشار دهید و نیاز به استفاده از بنرهای بزرگ و گران قیمت برای انتشار اطلاعات تبلیغاتی شما نمی باشد.بهترین تقویم رومیزی را میتوان از نحوه چاپ آرم روی تقویم تبلیغاتی تشخیص داد .بهترین تقویم رومیزی که بتوانند مخاطب شما را تا حدود زیادی قانع کنند که فعالیت و محصولات شما در میان رقیب های دیگر نمونه می باشد.برای این کار نیاز دارید که ابتدا یک طراحی گرافیکی زیبا از محصولات و کارهای خود را در یک تقویم ها نمایش دهید.

ویژگی تقویم رومیزی

برای چاپ آرم روی تقویم تبلیغاتی باید از روش های خلاقانه زیادی استفاده کنید از آنجا که اکثر شرکت ها از تقویم رومیزی استفاده می کنند بیشتر طرح ها تا کنون استفاده شده است .به همین دلیل برای ایجاد یک طرح جدید تقویم رومیزی نیاز است که زمان زیادی را فکر کنید تا بتوانید یک ایده ترکیبی و خلاقانه را ایجاد کنید.تقویم رومیزی را در انواع مختلف سررسید وزیری، سررسید اروپایی، سررسید رقعی و… انجام می ‌دهد؛ در واقع سالنامه تبلیغاتی را می ‌توان برحسب جنس جلد، نوع صفحات، نوع چاپ، قطع چاپ و نوع صحافی دسته ‌بندی کرد.

تقویم رومیزی برای مدیران و مسئولان در طرح های لوکس و شکیل می تواند منحصر به فرد بودن یک مجموعه را به نمایش بگذارد.از طرف دیگر برای تقویم رومیزی در مقیاس و تیراژ بالا، زمانی که وسعت مخاطب در نظر گرفته می شود، یک تقویم رومیزی با ویژگی‌ های استاندارد، بهترین انتخاب است؛ اما منظور از تقویم رومیزی استاندارد، مدل های تکراری و بدون خلاقیت در طراحی سررسید و سالنامه نیست بلکه  ظاهر این سالنامه بنابر نوع انتخاب می تواند از جذابیت فوق العاده ای برخوردار باشد و به عنوان یک سررسید خاص جلوه کند؛ اما از نظر نوع کاغذ و جنس جلد، متریالی انتخاب می‌شود که هزینه سررسید را در تیراژ بالای چاپ به حداقل برساند.

تقویم دیواری

نوع دیگری از تقویم ها دیواری هستند و برای نصب به دیوار ساخته شده اند و معمولا نسبت به انواع تقویم رومیزی ها که میبینید تقویم دیواری قیمت پایین تری دارند .تقویم دیواری معمولا به دو صورت چاپ می شوند تقویم های دیواری حصیری و  تقویم های دیواری مقوایی .قیمت این تقویم ها معمولا نسبت به کاغذها و کارهای گرافیکی که بر روی آن ها انجام می شود در نظر می گیرند زیرا معمولا این تقویم ها نیاز به استفاده از دوخت یا جلد خاص که بر روی آن تزئیناتی انجام شود را ندارند.این تقویم یکی از اولین تقویم هایی است که به صورت وسیع توسط شرکت های کوچک و بزرگ و کسب و کارهایی با مخاطب عام استفاده میگردد.  در این تقویم فضای بالای صفحه را معمولا برای تبلیغات برند ها یا لوگو شرکت و سازمان در نظر میگیرند.یکی از مدل های پر کاربرد تقویم دیواری ، تقویم تک برگ است .

برخی مزایای تقویم دیواری

در این تقویم روزهای خاص و وقایع مهم ثبت می‌ گردد و بسته به نیاز مشتری در اندازه های مختلف مانند سررسید ارزان چاپ می‌شود.

و این نوع تقویم لازم است بیشتر در مکان های پر رفت‌ و آمد نصب ‌شود که تنها لازم است با یک نگاه به صورت سریع به تاریخ های موجود در تقویم دسترسی پیدا کنیم.

در این نوع تقویم میتوانیم بسته به نیاز و محل قرار گیری در سایز های گوناگون طراحی کنیم. این نوع تقویم و چاپ آرم روی تقویم تبلیغاتی به دلیل ساده بودن نوع تولید و مواد مصرفی ، قیمت مناسبی دارد که خود یکی از دلایل استقبال مشتریان است.

با توجه به سفارشات اکثرا بر روی مواد مصرفی ساده چاپ می‌شود .

یکی دیگر از مزایای چاپ تقویم دیواری که همزمان میتواند دو و یا حتی چند کاربری مختلف داشته باشد ، این است که سفارش دهنده می تواند این محصول را در چند صفحه ، سفارش داده و بر روی هر صفحه ،  عکس هایی از شرکت یا ارگان ، محصول یا خدمات ارائه شده توسط آنها  نوشته هایی راجع به محصول و یا هر چیزی که بتواند محصول یا برند را معرفی کند را به چاپ برساند .

از این رو تقویم دیواری میتواند صاحب  کاربری های بسیار هوشمندانه ایی نیز باشد.

از این تقویم ، میتوان به عنوان کاتالوگی برای معرفی محصولات نیز استفاده کرد؛ یکی دیگر از مزایای این روش که از بخش بسیار هوشمند این روش به حساب می آید این است که این کاتالوگ همیشه در دسترس مشتری است .

او هر زمان که بخواهد آن را خواهد دید ،چاپ تقویم دیواری هم مانند چاپ آرم روی تقویم رومیزی اختصاصی ، یک روش تبلیغاتی موثر است که در عین ساده بودن بسیار کاربردی است .

امروزه تقویم ها از حالت چاپی فراتر رفته اند و به صورت های مختلفی مانند تقویم های آنلاین و دیجیتالی هستند .

 

ببینید : بهرتین ست مدیریتی در جوپنزا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *