چاپ سالنامه اروپایی تبلیغاتی جدید

چاپ سالنامه اروپایی تبلیغاتی جدید

سالنامه همانطور که از نامش پیدا است ترکیب سال که با تاریخ روز شمار آن همراه است، به علاوه نامه که از نوشتن و یاد داشت کردن می آید نشات گرفته و امروزه کار برد زیادی در بین مردم دارد. و هم چنین یک هدیه ارزشمند معنوی و اقتصادی به حساب می آید، حدود یک قرن شاید هم بیشتر که با چاپ سررسید یا همان سالنامه استفاده دیگری نیز از آن می شود، که این کاربرد دیگر سالنامه، چاپ برند ها و معرفی محصول ها بر روی جلد این سالنامه ها و گاه با چاپ برگه های اضافی رنگی در بین صفحات این کار صورت می گیرد. چاپ سالنامه اروپایی تبلیغاتی جدید یکی از پر فروش ترین و پر کاربرد ترین و پر تنوع ترین  نوع سررسید است.

چاپ سالنامه اروپایی تبلیغاتی جدید از آن جهت یکی از پر طرفدار ترین نوع سررسید ها است که علاوه بر دارا بودن تمام خصوصیات دیگر سالنامه ها از ویژگی های منحصر به فردی بر خور دار است.

 

بیشتر بخوانید : انواع ست مدیریتی لاکچری

 

ویژگی های سررسید اروپایی

یکی از این ویژگی ها ابعاد این قطع از سالنامه است. که عرض آن حدود ۱۳ سانتی متر و طول ان حدود ۲۲ سانتی متر است.

و اینکه جز سررسید های پالتویی و جیبی دسته بندی می شود، و اینکه این سررسید بخاطر ابعاد خاص خود بسیار خوش دست است.

چاپ سالنامه اروپایی تبلیغاتی جدید که حدود یک دهه است در ایران رونق گرفته است، این سررسید همان طور که از اسمش پیدا است، طبق سررسید های میلادی در اروپا نشات گرفته است.

و چاپ سالنامه اروپایی تبلیغاتی جدید همانند دیگر سالنامه ها از تاریخ روز شمار شمسی یا همان خورشیدی و کنار آن تقویم عربی یا همان قمری نیز چاپ می شود،

و چاپ سالنامه اروپایی تبلیغاتی جدید، یکی از بهترین نوع سررسید جهت یادداشت برنامه های روزانه اشخاص می باشد، که در خارج از منزل فعالیت دارند،

و ما با چاپ سالنامه اروپایی تبلیغاتی جدید توانسته ایم که یک هدیه ارزشمند و پر کاربرد تبلیغاتی برای مخاطب خود خلق کنیم.

انواع سررسید های ۱۴۰۱ که می توان بسته به سفارش شما برای گونه های خاص طراحی شود، برای مثال: سالنامه بارداری، سالنامه دانش آموزی، سالنامه ورزشی، سالنامه کارمندی، سالنامه  مدیریتی، سالنامه وزارت بهداشت، و خلاصه مطابق با کار و فعالیت و حرفه شما قابل چاپ است .

 چاپ سررسید 1402

با چاپ سررسید  ما سال اول قرن جدید را آغاز می نماییم، وبا استفاده از چاپ سررسید ۱۴۰۱ می توان خاطرات خوش و اتفاق های شیرین زندگی رو در تقویم قرن جدید یادداشت کرده و برای خود خاطرات جدیدی را رقم بزنیم.

سررسید ۱۴۰۱ که امروزه یکی از واجب ترین نوع تقویم است ،البته با وجود تقویم و امکان یادداشت در گوشی های همراه. باز هم نیاز به انواع سررسید ها برای ما الزامی است، از آن جهت که مردم برای نوشتن در برگه و کاغذ و دفتر و دفترچه رغبت بیشتری دارند تا تایپ در گوشی و تبلت و لپ تاب و سیستم های دیگر، ما با نوشتن خودکار و کاغذ حس بهتری داریم و همیشه برای ما الهاماتی را به همراه داشته است،

چاپ سالنامه اروپایی تبلیغاتی جدید خود یکی از شایسته ترین سررسید های ۱۴۰۱ می باشد و می تواند هدیه تبلیغاتی ارزنده ای برای مخاطب و افراد خاصی چون دانش آموزان و دانشجویان و کارمندان باشد،

 سررسید اروپایی

چاپ سالنامه اروپایی تبلیغاتی جدید خود یک ایده بسیار مناسب برای سررسید ۱۴۰۱ است . که از انواع مختلفی برخوردار است.

از قبیل، تنوع در طرح و رنگ و جنس سررسید اروپایی و اندازه ی آن که میتواند قابل تغییر باشد اما با فاصله خیلی نزدیک،

و میتوان همراه داشتن کش ست جلد سررسید اروپایی خاص و شیک تری را ارائه داد.

سررسید اروپایی که باریک تر از سایر سررسید ها است ، و همین ویژگی سررسید را ممتاز نموده است.

سررسید اروپایی یک همراه خوب و زیبا برای مخاطبین خود است، از آن منظور که به راحتی در جیب کت یا پالتو و مانتوی شما جای می گیرد.

 شما با چاپ سالنامه اروپایی تبلیغاتی جدید، می توانید هر گونه طرح و لوگو را بر روی جلد سررسید  اروپایی پیاده کرده وبا

باز خورد عالی برای تبلیغ کار و محصول و برند خود آن را انتخاب نمایید.

باز خورد عالی له جهت اینکه این نوع تبلیغ که به صورت آفلاین  است، تا زمانی که این سررسید سالم باشد  و قابل استفاده هم چنان تبلیغ شما دیده خواهد شد.

شما با هدیه دادن یک سررسید  اروپایی ، فقط با پرداخت یک هزینه مناسب مدتها در معرض دیده شدن هستید، و مخاطب حد اقل به مدت یک سال تبلیغ برند شما را همراه خود دارد و از آن استفاده می نماید.

چاپ سررسید اروپایی

و این که اگر شما چاپ سررسید اروپایی را اختصاصی انجام دهید، عمر و دوام آن بیشتر خواهد شد، از این جهت که سررسید حکم یک دفتر یادداشت روزانه را برای افراد دارا است ، بسته به نوع یاد داشت فرد، که اگر خاطرات روزانه را در سررسید  اروپایی یادداشت کند، این سالنامه را نگه خواهد داشت، و به این صورت برند یا لوگوی  شما در ذهن مخاطب هک خواهد شد.

شما می توانید برای سفارش و چاپ سالنامه اروپایی تبلیغاتی به سایت ما مراجعه فرمایید و برای انتخاب طرح، رنگ ،و از همه مهمتر جنس جلد سررسید که باید  با انتخاب نوع چاپ و داغکوب شما باشد باید با متخصصین ما یک مشاوره داشته باشید، و این که با دانلود کاتالوگ ما و مقایسه طرح ها و نمونه های سررسید با دیگر شرکت ها انتخابی راحت تر را داشته باشید.

شرکت ما بیش از چند دهه فعالیت و خدمت به شما دارای اعتباری روز افزون است.

رضایت  و اعتماد شما برگ ارزنده ای در کارنامه ی شرکت ما به حساب می آید.

چاپ سالنامه اروپایی از نظر پرداخت  هزینه یکی از مناسب ترین نوع، از انواع سررسید ها است،

و یک گزینه ی مناسب برای سفارش سررسید سال ۱۴۰۱ است که ما به شما آن را پیشنهاد می کنیم.

انتخاب شما و سفارش چاپ سالنامه اروپایی جدید، افتخاری تست برای شرکت ما، از حسن انتخاب شما متشکریم.

 

بخوانید : انواع چاپ تقویم تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *