کاربرد ست سررسید کادویی چیست؟ + مزایای آن

ست سررسید کادویی

امروزه به دلیل توسعه و پیشرفت انواع کسب‌وکارهای جدید و رقابتی که بین این مشاغل وجود دارد، تبلیغات توسط رسانه و ابزاری به نام کاغذ انجام می‌شود. انواع ست‌ مدیریتی و هدایای تبلیغاتی یک ابزار بسیار مهم بوده و نقش موثری در تبلیغات، فروش کالاها، خدمات و حتی شناخته‌شدن برندینگ‌ها دارند. از پرطرف‌دارترین هدایای تبلیغاتی ست سررسید کادویی است که در چند سال اخیر بین شرکت‌ها، موسسه‌ها و مخاطبین زیادی موردتوجه قرار گرفته است. بیشتر مشاغل برای تبلیغ برند و شرکت خود هر ساله از این ابزار و محصولات استفاده می‌کنند.

 

ست سررسید کادویی چیست؟

بیشتر افراد فکر می‌کنند که با وجود انواع مختلفی از هدایای تبلیغاتی مانند: پاوربانک، فلش مموری، اسپیکر و… دیگر هیچ کسب‌وکاری از ست سررسید کادویی برای تبلیغات استفاده نمی‌کند. اما این فکر اشتباهی است؛ زیرا بیشتر شرکت‌های بزرگ و معروف هنوز هم از سررسید به‌عنوان یک هدیه شیک و خاص برای مخاطبین خود استفاده می‌کنند.

این ست‌ های سررسید به دلیل اینکه دارای دو یا چندتکه اقلام لوکس هستند، بین بیشتر افراد محبوبیت دارند. اقلام سررسید ها می‌تواند شامل: جاکارتی، کتاب نفیس، قلم، جاسوئیچی و… باشند که طبق سلیقه و بودجه آن شرکت طراحی و خریداری می‌شوند.

 

مزایای هدیه‌دادن ست سررسید کادویی

ست سررسید کادویی از جمله هدایای ارزشمند و شیکی است که می‌توان به دوستان و همکاران خود ارائه کرد. انتخاب سالنامه و یا سررسیدها یک انتخاب هوشمندانه است. زیرا افراد در طول سال با این سررسیدها سروکار دارند و همیشه نام برند شما در جلوی دید آنها قرار می‌گیرد. از مزیت‌های هدیه‌دادن سررسید می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سررسیدها یکی از هدایای کاربردی در تبلیغات و مصرف شخصی افراد به شمار می‌روند و کمترکسی را می‌توان پیدا کرد که با هدیه گرفتن یک سررسید خوشحال نشود.
  • سررسیدها نسبت به دیگر هدایای تبلیغاتی هزینه مقرون‌به‌صرفه‌تری دارند که البته باتوجه‌به ماندگاری، ظاهری زیبا و کاربردی‌بودن آن از جمله هدایای اقتصادی محسوب می‌شود.
  • این ست‌های سررسید کادویی امروزه دارای جلدهای نفیس و طرح‌های زیبایی هستند و از تنوع بسیار بالایی در بازار برخوردار هستند.
  • می‌توان این سررسیدها را طبق سلیقه و اختصاصی سفارش داد و تصویر، شعر، لوگوی موردنظر را روی آن چاپ کرده و به‌عنوان یک کادوی مناسب تهیه کرده و به مشتریان ارائه کرد.

 

چه نوع سررسیدی برای کادو دادن مناسب است؟

طبق تنوع بسیار زیادی که این سررسیدها دارند، قبل از اینکه اقدام به خرید یکی از انواع ست سررسید کادویی کنید، بهتر است با انواع مختلف سررسیدها آشنایی پیدا کنید. زیرا می‌توان بیشترین سررسیدهای کادویی را دربسته بندی‌های زیبا همراه دفترچه، جاکلیدی، خودنویس و… تهیه کرد. سررسیدهایی مانند: سررسید رحلی، وزیری، پالتوی، خشتی، جلد چرم و جلد نفیس از مرسوم‌ترین سررسیدهایی هستند که به‌عنوان هدیه و کادو انتخاب می‌شوند.

بعد از انتخاب و خرید این کالاها بهتر است سلیقه افراد موردنظر و حتی موقعیت شغلی که دارند را هم موردتوجه قرار دهید. به طور مثال سر رسیدی که می‌خواهید به مدیران خود ارائه دهید با سررسیدهایی که به دوستان خود هدیه می‌دهید، تفاوت دارد. پس قبل از خرید حتما با این سررسید ها آشنایی داشته باشید.

 

ست سررسید کادویی

 

مزایا و کاربرد ست سررسید کادویی در تبلیغات

سررسیدها ابزار بسیار مهمی در تبلیغ تجاری و کارهای هنری افراد محسوب می‌شوند حتی اگر برای فروش و یا هدیه‌دادن از آنها استفاده شود. از مزایای استفاده از سررسیدها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

سررسیدها به مدیریت زمان کمک خواهند کرد

با استفاده‌ از ست سررسید کادویی می‌توان هر ملاقات، مناسبت، جلسه و وظایف مهمی را که دارید برنامه‌ریزی کنید. برای همه این موارد می‌توان روز مشخصی را قرارداد تا به آنها رسیدگی شود و با این برنامه‌ریزی موجب بهره‌وری بهتر کارها شده و برای انجام فعالیت‌های بعدی راغب‌تر شوید.

 

سررسیدها استرس را کم می‌کنند

بعضی از افراد به دلیل برنامه‌های زیاد و شلوغ‌کاری که دارند، دچار استرس‌های زیادی می‌شوند. اما اگر بتوانند و بدانند که برای هر چیز وقت مشخصی دارند، می‌توانند به ترتیب به سراغ مسئولیت‌های خود بروند. بدون اینکه نگران به تاخیر افتادن چیزی باشند و از استرس و فشار کاری خود هم کم می‌کنند.

 

ست سررسید کادویی، تبلیغی مفید است

سررسیدها کاربرد و مزایای زیادی در تبلیغات دارند. زیرا در طول سال مورداستفاده قرار می‌گیرند و به طور ناخودآگاه یا نامنظم نام برند و لوگوی شرکت موردنظر جلوی دید قرار می‌گیرد. هر زمان که برای یادداشت‌کردن و برنامه‌ریزی فعالیت‌های جدید یا تعطیلات از آن استفاده می‌شود تصویر برند و نام تجاری قابل‌مشاهده است.

 

با استفاده از ست سررسید کادویی زمان زیادی برای انجام کارهای متفرقه وجود دارد

اگر طبق یک برنامه‌ریزی درست پیش بروید، موجب می‌شوید در زمان هم مدیریت شود و همیشه وقت و زمان کافی و مناسب برای شما باقی بماند تا بتوانید به انجام کارهای اضافی خود که همیشه به تعویق می‌افتاد، بپردازید.

 

با استفاده از سررسید یک لیست از کارهای انجام شده دارید

می‌توان در این سررسیدها تمامی کارهای مختلفی که انجام شده و زمان آن‌ها را یادداشت کرد. به طور مثال قرار ملاقات و جلسه‌هایی که در زمان‌های مشخص انجام شده و حتی گزیده‌ای از نتیجه جلسات را می‌توان یادداشت کرد. دانشجویان و دانش‌آموزان هم برای نت‌برداری در کلاس از این سررسیدها استفاده می‌کنند.

 

ست سررسید تبلیغاتی تاثیر ماندگار دارد

زمانی که یک ست سررسید کادویی به‌صورت خلاقانه طراحی می‌شود و لوگو و برند شرکت روی آن قرار می‌گیرد، تاثیر بسیار ماندگار و طولانی روی افراد می‌گذارد. هدف از این کار اجرای یک تکنیک و ایجاد ارتباط عالی و مناسب و حتی نشان‌دادن نام تجاری و تبلیغات است.

 

ارتباط بهتر با مخاطبین توسط سررسید تبلیغاتی

نکته مهمی که در مورد سررسید تبلیغاتی نسبت به دیگر هدایای تبلیغاتی وجود دارد، این است که تبلیغات چاپی مانند: بروشورها را می‌توان دور انداخت و یا تبلیغ در تلویزیون را هم نادیده گرفت. اما از این سررسیدها برای نوشتن خاطرات و دیگر چیزها استفاده کرد، یک ابزار مفید و کاربردی است که می‌تواند نام تجاری و شرکت را هم با آن تبلیغ کرد.

 

سررسید ابزاری موثر در تبلیغات

در دنیای کسب‌وکارهای امروزی سررسیدها و تقویم‌ ۱۴۰۳ از ابزاری مهم برای تبلیغات محسوب می‌شوند و یک نقش مهم در نشان‌دادن یک برند دارند. ست سررسید کادویی در انواع مختلف می‌تواند به‌عنوان هدیه تبلیغاتی برای مخاطبین و افراد، بسیار شگفت‌انگیز و جذاب باشد. حتی می‌توان طوری آن را طراحی کرد که برای افراد محبوبیتی نداشته باشد.

پس باید در طراحی سررسید ها جعبه این نوع سررسید ها هم که حاوی اقلام ست سررسید کادویی است، توجه کرد که حالتی رسمی به خود بگیرد. اگر این سررسیدها را به‌عنوان هدیه انتخاب می‌کنید، حتما آن را در یک جعبه باارزش و شیک ارائه کنید. این جعبه‌ها هم از لحاظ مدل و مواد ساخته شده دارای انواع مختلفی هستند.

 

کلام آخر

در زمان تهیه ست سررسید کادویی و اقلامی که در آن وجود دارد باید به یاد داشته باشید که روی تمامی اقلام اسم یا لوگوی برند خود را چاپ کنید. زیرا حک شدن اسم یا لوگو روی جعبه فایده‌ای ندارد. هدیه گیرنده امکان دارد جعبه را دور بیندازد. اگر روی اقلام ست کادویی نام برند تجاری حک نشود در بین هدایای زیاد اسم و برنده شما فراموش می‌شود. امیدواریم این مطالب از جوپنزا به درد شما خورده باشد و اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار داده باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *