انواع تقویم رومیزی و اختصاصی کردن آن

تقویم رومیزی یادداشت دار , تقویم یادداشتی , تقویم با یادداشت

تقویم رومیزی یکی دیگر از انواع سررسید می باشد که با ظاهری زیبا و کاربردی، در اکثر میزها، خصوصا میزهای مدیریتی یافت می شود. در این میان شما می توانید با کمی هوشمندی در انتخاب سایز مناسب و طراحی زیبا، این فرصت را داشته باشید که برند خود را به مدت یکسال جلوی چشم مصرف کننده جای دهید. تقویم رومیزی یکی از کاردبردی ترین روش های موجود برای تبلیغات است و از این رو در تمام شرکت ها و ادارات، یک تقویم رومیزی تبلیغاتی مشاهده خواهید کرد. با نزدیک شدن به سال جدید، زمان سفارش تقویم رومیزی 1402 فرا رسیده است.

انواع تقویم رومیزی

انواع تقویم رومیزی را می توان در قالب سه گروه جای داد:

  • تقویم زیر دستی (با قابلیت دفترچه یادداشت و تقویم)
  • تقویم رومیزی اداری (که به صورت روزشمار بوده و معمولا بر روی پایه های فلزی قرار داده می شوند)
  • تقویم رومیزی پایه دار

اختصاصی کردن تقویم رومیزی

برای اختصاصی کردن تقویم رومیزی نیز می توانید یکی از روش های زیر را انتخاب کنید:

  • اضافه کردن یک برگ تبلیغات اختصاصی به تقویم
  • چاپ اختصاصی برروی کلیه صفحات
  • چاپ لوگو بر روی پایه تقویم رومیزی و یا آستر(کاور)

تقویم رومیزی

چرا تقویم رومیزی هدیه دهیم

با افزایش قیمت تمام هدایای تبلیغاتی، تقویم رومیزی یکی از مقرون به صرفه ترین، کارآمد ترین و مفید ترین هدیه ای است که می توان نام برد. تقویم رومیزی درست مانند سالنامه و سررسید، تقریبا برای تمام افراد قابل استفاده است و می توان گفت، تمام میز کارها یک تقویم رومیزی نیاز دارند. با درج لوگو و طرح تبلیغاتی خود بر روی این آیتم می توانید تبلیغاتی موثر داشته باشید و برند خود را در طی سال در چشم مخاطب نگه دارید.

معرفی انواع پایه تقویم رومیزی

به طور کلی پایه های تقویم رومیزی در دو نوع سخت و غیر سخت دسته بندی می شوند. در تقویم رومیزی با پایه سخت، مقوای جلد سازی یا مقوای سخت در وسط پایه استفاده می شود. برروی آن معمولا کاغذ گلاسه یا گالینگور قرار داده می شود. در نهایت با استفاده از فنر که نوع فنر هم معمولا دوبل است، به کاغذ صفحات متصل می شود. تقویم رومیزی با پایه سخت، مقاومت مناسبی داشته و ایستایی تقویم معمولا بیشتر از پایه غیر سخت خواهد بود.

منظور از پایه غیر سخت تقویم رومیزی، پایه ای از جنس مقوای اینورد بورد است. در این مدل پایه ها از این نوع مقوا با گرماژی بین 300 تا 400 استفاده می شود. در این نوع پایه می توانید طرح دلخواه خود را انتخاب و به چاپ برسانید. از ویژگی های مثبت این نوع پایه تقویم رومیزی میتوان به هزینه کم آن نسبت به پایه سخت و سرعت بالای تولید آن اشاره کرد. اما باید این نکته را مدنظر قرار دهید که این نوع پایه به نسبت پایه سخت، مقاومت بسیار کمتری نیز دارد.

طراحی تقویم رومیزی

انواع تقویم رومیزی

تقویم رومیزی اختصاصی در انواع مختلفی می باشد. تفاوت ها در نوع چیدمان روزهای سال می باشد. همچنین متریال هایی استفاده شده در تقویم مانند گلاسه تقویم، پایه تقویم، فنر تقویم نیز از موارد ایجاد تمایز می باشد. به طور کلی انواع تقویم رومیزی را می توان به سه دسته تقسیم کرد:

  • تقویم رومیزی ماهانه (ماه شمار)
  • تقویم رومیزی هفتگی (هفته شمار)
  • تقویم رومیزی روزانه (یادداشتی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *