استفاده از تقویم تبلیغاتی در فروش و ترویج محصولات

استفاده از تقویم در تبلیغات

تقویم‌های رومیزی از جمله وسایل و ابزار کاربردی هستند که زمان‌شمار بوده و روزهای باارزش زندگی را محاسبه می‌کنند. این ابزار، زمان را مانند یک شی ارزشمند می‌شمارد و مژده آمدن روزهای بعدی و زیبایی را می‌دهد. استفاده از تقویم در تبلیغات یک ابتکار خارق‌العاده است که بر اساس کیهان‌شناسی و تغییرات فصل‌ها ایجاد می‌شود.همه افراد تقریبا با تقویم‌ها آشنایی دارند و کمتر کسی را می‌توان پیدا کرد که تقویم‌ها را نشناسند و کاربرد آن را ندانند. گاهی بدون این ابزار مهم، در زندگی حرفه‌ای یا شخصی دچار مشکل می‌شوید. این ابزار با وجود زیاد بودن، دردسترس‌بودن و اهمیت آن، زیاد به چشم نمی‌آید.

نیاز کسب‌وکارها به تقویم رومیزی تبلیغاتی

این تقویم‌ها از جمله وسایلی هستند که افراد بسیاری در کسب‌وکارهای خود برای معرفی برند و محصولات خود از آن استفاده می‌کنند. در واقع لازمه هر کسب‌وکار روبه‌رشد، استفاده از تقویم تبلیغاتی است. چاپ و طراحی تقویم رومیزی اختصاصی مناسب برای هر کسب‌وکار بسیار مهم است و باید حاوی داده‌هایی باشد که عملکرد تبلیغ را داشته باشد تا کسب‌وکار را به رشد و موفقیت برساند. این تقویم‌ها یک نگاه و دید خاصی در مورد کالاها و خدمات ارائه می‌کنند که موردپسند افراد مختلف هستند و باعث جذب آن‌ها می‌شوند.

پس استفاده از تقویم در تبلیغات می‌تواند یک راه مناسب و عالی برای نظم‌دادن به تلاش‌های بازاریابی باشد که در طول زمان بازخورد مشتری را دریافت می‌کنید. مطمئنا رقبای هر شرکتی از تقویم‌های تبلیغاتی در رشد کسب‌وکار خود استفاده می‌کنند و اگر این روش را نادیده بگیرید، میدانی برای رشد و برتری به آن‌ها می‌دهید. این تقویم جدا از تبلیغاتی که برای فروش انجام می‌دهد، به شما در کسب‌وکارها کمک می‌کند تا در مسیر خود بمانید. یک تقویم رومیزی در ترویج محصولات و خدمات و رشدکردن کسب‌وکار بسیار معجزه می‌کند.

مزایای تقویم رومیزی تبلیغاتی

امروزه بیشتر کسب‌وکارها از انواع این تقویم‌ها در کارهای خود استفاده می‌کنند و دارای کاربردهای زیادی در کسب‌وکارها هستند. از مزایای استفاده از تقویم در تبلیغات می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • آشناشدن با برند مذکور
  • مطمئن شدن از عدم ازبین رفتن فرصت‌های فروش و ترویج محصولات و تبلیغات
  • حفظ بهتر مشتری‌ها
  • رضایت بهتر و زیاد مشتریان از محصولات و خدمات شما
  • یک ساختار بهتر برای ارجاع به یک کسب‌وکار خوب

تقویم رومیزی اختصاصی ۱۴۰۲

امروزه تبلیغات از بهترین قسمت‌ها در کسب‌وکارها محسوب می‌شود که در دنیا از آن استفاده می‌شود. تقویم‌های رومیزی تبلیغاتی یک کالای ارزان و بسیار کاربردی در تبلیغ به شمار می‌روند. برای تبلیغ در فروش، بهترین کار و یکی از ارزان‌ترین کارها سفارش تقویم تبلیغاتی با نام برند و مشخصات شرکت و یا فروشگاه است که به‌صورت اختصاصی می‌توان برای ترویج محصولات خود از صفحه‌های تقویم رومیزی استفاده کرد و محصول را روی آن چاپ کنید و به مشتریان خود به‌عنوان هدیه ارائه کنید که در ذهن مخاطبین ماندگار شود.

با چاپ‌کردن و استفاده از تقویم در تبلیغات چه به‌صورت اختصاصی و عمومی می‌توان کالا و محصولات جدیدی که هرسال به‌عنوان نمونه‌های تازه ‌وارد محصولات خود می‌کنید را در این تقویم‌ها به روش عکس کنار جدول‌های تقویم رومیزی تبلیغاتی قرار دهید. برای بیشتر شرکت‌ها این سوال پیش می‌آید که با چه کالایی می‌توان تبلیغ را شروع کرد و در ذهن‌ها ماندگار شد؟ باید گفت می‌توان محصولاتی را استفاده کرد که مخاطبین در زمان زیاد به آن احتیاج داشته باشند. پس بهتر است یک تقویم تبلیغاتی را همیشه روی میز مشاهده کنید.

 

مقاله پیشنهادی : معرفی سررسید طرح چرم

رونق در فروش و ترویج محصولات با چاپ تقویم رومیزی

زمانی که شرکت‌ها و تولیدکنندگان به فکر فروش و تبلیغ محصولات خود هستند و یا سرگرم برندینگ شرکت و جذب سرمایه‌گذار هستند، استفاده از تقویم زیر دستی در تبلیغات با چاپ ساده هم می‌تواند بسیار تاثیر گذار باشد. در این مطلب شما با چهار روشی که موجب رونق‌گرفتن کسب‌وکار و فروش بیشتر و ترویج محصولات خود آشنا می‌شوید. این روش‌ها شامل موارد زیر می‌شوند:

مانند یک فروشنده ساکت

در سیاست بازاریابی و فروش کالاهای خاص نکته‌ای که اهمیت دارد، این است که همیشه در فکر و ذهن مشتریان یا مخاطبین باشید تا زمانی که قصد خرید کالایی را دارند ،شما و برند را به یاد آورده و خرید و سفارشی را از شرکت شما انجام دهند. روش‌های دیگر تبلیغ که باید زمان و انرژی زیادی برای صحبت‌کردن و قانع‌کردن مشتری برای جذب و خرید بگذارید و بعضی از رقبا و شرکت‌های دیگر در زمان بیشتر و لحظه خرید، مشتریان شما را به دست می‌آورند و موجب هدررفتن وقت و انرژی شما می‌شوند.

پس بهتر است یک فروشنده اختصاصی را برای مشتریان خود ارسال کنید تا اگر به فکر خرید افتادند، شما در دسترس آن‌ها باشید. استفاده از تقویم در تبلیغات مانند یک فروشنده ساکت است که می‌تواند کالاهای شما را بفروشد. روشی کم‌هزینه و خیلی ساده و یک یادآور دائمی است که معمولا روی دیوار یا روی میز مخاطبین قرار می‌گیرد. پس چاپ و استفاده از تقویم تبلیغاتی زیبا و جذاب موجب ماندگاری تقویم شما در کنار مشتریان می‌شود.

جمع‌کننده کمک مالی

می‌توانید با استفاده از تقویم در تبلیغات کمک‌های مردمی را برای نهادها و سازمان‌های خیریه جمع‌آوری کنید که یک حرکت موثر است. زیرا بیشتر مردم علاقه دارند در ازای خرید کالای مفید مانند یک تقویم، کمکی انسانی هم انجام دهند و خرید با نیت خوب را داشته باشند. می‌توان با خرید در تیراژ بالا تخفیف هم بگیرید که هم بتوانید تقویم‌ها را به‌صورت تکی فروخته و در زمان فروش تعدادی را هم هدیه دهید.

فروش عمده می تواند برای بعضی از شرکت‌ها هم جذاب باشد. پس همیشه یک نمونه عالی از تقویم‌های رومیزی را با کاغذهای مرغوب تولید کرده تا فروش آن با هزینه بالا دارای توجیه باشد و بتوانید هزینه بیشتری برای سازمان‌ها جمع‌آوری کنید. با همین روش می‌توانید محصولات خود را ترویج و فروش بیشتری داشته باشید.

ایجاد جامعه‌سازمانی خود

می‌توانید برای ترویج محصولات خود با استفاده از تقویم در تبلیغات کارهای خلاقانه دیگری انجام دهید. می‌توانید کارکنان و کارمندان شرکت خود را در صفحه‌های تقویم‌ها قرار دهید و از لحظاتی مانند سالگردها، پیشرفت‌ها و تولدها از کارمندان خودعکس تهیه کرده و در تقویم‌های دوره‌ای خود چاپ کنید و به کارکنان یا مشتریان خود ارائه دهید.

این کار موجب افزایش صمیمیت و اعتماد می‌شود و حس اعتماد و وفاداری هم موجب بازدهی و کارایی بهتر افراد در شرکت‌ها می‌شود. این روش می‌تواند یک استراتژی و روشی مناسب برای چاپ تقویم و حتی جمع‌آوری کمک‌های مالی باشد. با این کار برند و نام شرکت شما تبلیغ شده و می‌تواند در آینده فروش بیشتری داشته و حتی محصولات خود را هم تبلیغ کنید.

به‌عنوان تبریک و تشکر

چاپ و سفارش تقویم برای هدیه دارای هزینه زیادی نیست و می‌توان به‌صورت سفارشی با قیمت مناسب چاپ کرده و برای تشکر و تقدیر استفاده کرد. با استفاده از تقویم در تبلیغات جهت تشکر از شرکت‌های مورد نظر می‌توان روی تقویم برند یا تصویر و حتی لوگوی آنها را چاپ کرده و به دریافت‌کننده این هدیه حس ارزشمندبودن را بدهید و هر برگ از تقویم را سفارش سازی کنید تا ماندگار شوید و تبلیغ برندینگ مناسبی انجام دهید. چاپ تقویم‌ها مخصوص سال نو نیست و در هرزمانی از سال می تواند باشد. هم چنین می توانید در ست مدیریتی خود از این محصول بهره برید و یک پک هدیه خاص را ارائه دهید.

کلام پایانی

افراد زیادی در تلاش هستند تا بتوانند بهترین روش و موثرترین راه تبلیغ محصولات خود را به کار بگیرند و حتماً به دادن هدایای تبلیغاتی هم فکر کرده‌اند و در گوگل به دنبال موثرترین هدیه تبلیغاتی بوده‌اند. استفاده از تقویم و سفارش سررسید در تبلیغات می تواند بهترین انتخاب برای جذب مشتری و فروش بیشتر و حتی ترویج محصولات و کالاهای شما باشد. زیرا معجزه هدایای تبلیغاتی همان فروش بیشتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *