استفاده از هدایای تبلیغاتی چه مزایایی دارد

ست مدیریتی

استفاده از ست مدیریتی تبلیغاتی با هدف تبلیغات و معرفی برند شرکت به کار برده میشود، و همین طور برای استفاده روی میز اداری و زیبا شدن میز کار خودتان،هدیه دادن به دوستانتان و هدیه دادن به مدیران ارشد خود به کار برده میشود.

پرطرفدار ترین کاربرد ست های مدیریتی تبلیغاتی برای کسانی است که با ست مدیریتی میخواهند تبلیغات انجام دهند و با این کار نام تجاری خود را به مدیران ارشد و شرکت های دیگر معرفی کنند.

ست مدیریتی چیست

مجموعه ای از لوازم کاربردی و همین طور تزئینی که برای مدیران و کارمندان بر روی میزکار، و همین طور برای افراد عادی که دارای آیتم های مختلف میباشد، که میتوانید به سلیقه خودتان از بین انواع مختلف مناسب ترین لوازم را انتخاب کنید. امکان چاپ آرم و نوشته و لوگو شرکت با هر طرح گرافیکی که دوست دارید بر روی ست های مدیریتی وجود دارد.

استفاده از هدایای تبلیغاتی چه مزایایی دارد

با هدیه دادن وسایل کاربردی به مشتریان و مخاطبان نام و لوگو تبلیغاتی خود را در ذهن مشتری حک میکنید. این کار باعث میشود هدایای تبلیغاتی را جایگزین کارت ویزیت کنید. با ارائه هدایای تبلیغاتی به مشتریان و مخاطبان خود شما با هزینه کم بازاریابی قدرتمندی انجام داده اید. شما با کمترین هزینه تبلیغات و بازاریابی فیزیکی انجام داده اید. شما با این کار نشان میدهید به مشتریان خود اهمیت میدهید و در پی خوشحالی آنان هستید و آنها هم به نام تجاری شما اعتماد میکنند.

آیا ست های مدیریتی میتوانند بهترین هدیه به مدیران باشند

ست های مدیریتی با توجه به ارزش بالایی که دارند و ظاهرشان که خیلی شیک و زیبا است میتوانند به راحتی جایگزین هدایای تبلیغاتی گران قیمت و در عین حال غیرکاربردی برای مدیران باشد.

ست مدیریتی بیشتر برای کارمندان و مدیران ارشد مورد استفاده قرار میگیرد و براساس سمت شخص میتوانید جنس و نوع و کارایی آن را انتخاب کنید.جنس ست های مدیریتی میتواند از چرم طبیعی،فلز و یا چرم مصنوعی باشد که یک هدیه تبلیغاتی بسیار مناسب و کاربردی است.

هدف از ارائه هدایای تبلیغاتی چیست

هدف از دادن هدایای تبلیغاتی این است که لوگو شما و یا نام تجاری شرکت شما در ذهن مشتریان و مخاطبان مورد نظر شما حک شود.به همین دلیل ست های مدیریتی با توجه به آیتم های مختلفی که دارند و میتوانید با انتخاب خود آنها را کم و زیاد کنید و بهترین و کاربردی ترین ست ها را به مدیران و مخاطبان مورد نظر ارائه دهید بهترین انتخاب برای هدایای تبلیغاتی هستند.

شما میتوانید با چاپ لوگو شرکت و برند خود بر روی این ست های مدیریتی میتوانید در جهت قدرت بازاریابی نام تجاری شرکت خود قدم بردارید.

چون ست های مدیریتی دارای آیتم های مختلفی هستند که در کنار هم این هدایای مدیریتی را تشکیل داده اند، هدیه دهنده میتواند با انتخاب خود پک هدیه ای که مورد نظرش است را بسازد، این مورد یکی از مهم ترین دلایل خاص بودن ست هدیه مدیریتی میباشد‌.

چه آیتم هایی در ست مدیریتی وجود دارد

ست های هدیه مدیریتی دارای چند آیتم هستند که میتوانید بر روی هر یک از آنها نام و برند شرکت خود را حک و به مخاطبان خود هدیه داد، از این رو مشتریان و مخاطبان خاصی را به سمت کسب و کار خود جذب میکنید.
از جمله ی این آیتم های تبلیغاتی نفیس عبارتند از:پاوربانک تبلیغاتی، سررسید روان نویس تبلیعاتی، کیف پول تبلیعاتی، جاکارتی تبلیغاتی و یا جاکلیدی و … اشاره کرد.
بعضی از مدیران فقط از دو آیتم برای ست مدیریتی در کنار هم استفاده میکنند. با انتخاب سررسید در کنار یک خودکار یا روان نویس یک ست مدیریتی به کارمندان خود هدیه میدهند.

آیا هدیه دادن ست مدیریتی میتواند اعتماد مخاطب را جلب کند

برخی از مدیران کسب و کار با این تصور که هدایای تبلیغاتی نفیس گران قیمت تاثیر بیشتری بر روی ذهن مخاطب میگذارند کاملا در اشتباه هستند، هدیه تبلیعاتی در هر نوعی که باشد،وقتی بر روی ذهن مخاطب تاثیر مثبت میگذارد که با نهایت کیفیت چاپ شود، به همین دلیل انتخاب تولید کننده هدیه تبلیغاتی تقریبا ۸۰ درصد بر روی اعتماد مشتری تاثیر میگذارد.

وقتی که این نکته مهم را در نظر نگیریم و اقدام به چاپ و سفارش هدیه تبلیغاتی کنیم نتیجه اش فقط ضرر های مالی و از بین رفتن اعتماد مشتریان از برند شرکت شما را در پی خواهد داشت.پس برای جلوگیری کردن از این اتفاق باید بدانید که کیفیت هدایای تبلیغاتی یک امر مهم است.

هدایای تبلیغاتی مدیریتی چند دسته هستند

هدایای تبلیغاتی را از نظر زیبایی، کارایی و قیمت به دو دسته هدایای تبلیغاتی ساده و هدایای تبلیغاتی مدیریتی یا همان هدایای تبلیغاتی نفیس تقسیم کنیم، می توانیم به درجه اهمیت مشتریان پی ببریم.

منظور از درجه اهمیت مشتریان این است که شرکت ها و سازمان ها زمانی که اقدام به تهیه هدایای تبلیغاتی می کنند، به طور معمول برای مشتریان ساده و با درجه اهمیت کمتر مانند کارمندان شرکت ها، دوستان و آشنایان هدایای تبلیغاتی ساده تهیه میکنند. و در مقابل برای مشتریان با اهمیت مانند مدیران و معاونین سازمان ها اقدام به تهیه هدایای تبلیغاتی مدیریتی می کنند.

از انواع هدایای تبلیغاتی ساده می توان به خودکار تبلیغاتی یا لیوان و ماگ تبلیغاتی اشاره کرد که به خاطر مبلغ پایین تر نسبت به هدایای تبلیغاتی مدیریتی ، میتوان آن را با تعداد بیشتری تهیه کرد و به مشتریان هدیه داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *