با انواع تقویم رومیزی 1402 بازار جهانی را هدف قرار دهید

انواع تقویم رومیزی 1402

با نزدیک شدن به سال جدید بازار هدایای تبلیغاتی بسیار گرم می شود که در این بین در کنار هدایای با تنوع مختلف، اکثر شرکت ها و موسسات تقویم رومیزی مختلفی را چاپ و به مخاطبان خود تقدیم می کنند. انواع تقویم رومیزی 1402 از بهترین هدایایی می باشند که علاوه بر جنبه هدیه بودن جنبه دیگری نیز دارد و آن هم چاپ تبلیغات مختلف بر روی آنهاست.

با ارائه انواع تقویم رومیزی 1402 حاوی برند و نام خود به مشتریان قدیمی و مخاطبان دیگر و یا کارمندان خود میتواند “بازار جهانی را هدف قرار دهید” به طوری که با هدیه دادن هر تقویم به یک شخص علاوه بر جذب شخص هدیه گیرنده ، دوستان و همکاران و خانواده آن فرد را نیز جذب کرده اید بویژه اگر ظاهر تقویم رومیزی تان شیک باشد هر شخص با هر سلیقه ای با اعتماد به نفس کامل از آن روی میز منزل و یا محل کار خود استفاده میکند و یا حتی ممکن است آن را جزوی از دکوراسیون تزئینی خود بدانند!!!! پس در انتخاب چاپخانه و طراح تقویم رومیزی خود دقت کنید و هدیه ای زیباو با کیفیت را به مخاطبان خود ارائه دهید.

تقویم های رومیزی انواع مختلفی دارند که بر حسب شکل و کاربرد آنها متفاوت می باشند و از نمونه های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 انواع تقویم رومیزی

تقویم رومیزی اداری

این نوع تقویم رومیزی را تقویم رومیزی پانچی نیز می گویند که معمولا در سایز ۸*۱۲ سانتی متر و به صورت روز شمار تولید می شود. این تقویم ها علاوه بر تقویم بودن، می توانند به عنوان دفترچه ای برای یادداشت کارها و نکات ضروری نیز مورد استفاده قرار گیرند.( در بسیاری موارد به این نوع تقویم رومیزی، تقویم رومیزی مدیرتی نیز میگویند.)

این محصول در بین شرکت ها و ارگان های دولتی بر روی میز مدیران و کارمندان محصولی کا آمد و مهم است. قیمت این محصول نسبت به دیگر محصولات تبلیغاتی مورد استفاده شرکت ها قیمتی مقرون به صرفه نسبت به دیگر مدل های تقویم رومیزی مدیریتی دارد.

تقویم رومیزی زیردستی

این تقویم معمولا در سایز های مختلفی تولید و عرضه می شود ولی سایز A3 محبوب ترین سایز در بین سایر تقویم رومیزی زیردستی می باشد. این نوع تقویم به صورت هفته ای چاپ می شود.

تقویم رومیزی پایه دار

این نوع تقویم رومیزی رایج ترین و متداول ترین نوع تقویم رومیزی است که قابلیت تبلیغاتی فراوانی نیز دارد. معمولا دارای ۱۲ تا ۱۳ برگ بوده و کاعذ مورد استفاده در آن گلاسه می باشد. در تقویم رومیزی پایه دار یک طرف از برگه ها برای چاپ تقویم مورد استفاده قرار می گیرد و طرف دیگر آن برای استفاده های تبلیغاتی در نظر گرفته می شود.

علاوه بر این موارد نیز انواع تقویم رومیزی 1402 نیز وجود دارند که بر اساس طرح اختصاصی مشتری و با استفاده از تصاویر و لوگو اختصاصی یک کسب و کار طراحی میشوند که به این نوع تقویم ها، تقویم رومیزی اختصاصی میگویند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *