سررسید هوشمند چیست و چه تفاوتی با سررسید معمولی دارد؟

سررسید هوشمند چیست

سررسید هوشمند چیست؟ در واقع این نوع از سررسید ها یکی از انواع سالنامه‌هایی است که خدمات زیادی را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد. به واسطه بهره‌مندی از این سالنامه دیجیتال شما می‌‌توانید قرار ملاقات‌ خود را ثبت برسانید و برنامه‌ریزی روزمره‌تان به بهترینشکل ممکن مدیریت نمایید.

سررسید هوشمند به ما کمک می‌‌نماید تا برنامه‌های مهم در زندگی روزمره را به یاد داشته باشیم. به طور کلی امروزه تقویم‌ها و سررسیدهای الکترونیکی از جایگاه‌ای ویژخ بین مخاطبان برخوردار هستند. این نوع از سررسیدها را از طریق نرم‌افزارهایی خاصی طراحی می‌نمایند. عموم افراد می‌توانند سررسیدهای هوشمند را بر روی گوشی یا کامپیوترشان نصب کنند. در حقیقت سیستم هوشمند این سررسیدها پاسخگوی تمامی نیازهای اقشار در جامعه است. در این مقاله از وب‌سایت جوپنزا به این موضوع می‌پردازیم که سررسید هوشمند چیست و چه تفاوتی با سررسید معمولی دارد؟

 

فهرست مطالب در این مقاله:

 • سررسید هوشمند چیست؟
 • کاربردهای سررسید هوشمند چیست؟
 • مزایای سررسید هوشمند
 • نتیجه گیری

 

سررسید هوشمند چیست؟

در حال حاضر تقریباً اکثریت افرادی که در خارج از خانه اشتغال دارند باید جهت انجام تمام امور شخصی خود برنامه‌ریزی داشته باشند. به‌طور معمول عموم افراد به برنامه‌ریزی نیازمند هستند تا از تاریخ و مراسمات مختلف در ماه مطلع باشند. سررسید هوشمند یدر اصل کی از انواع سررسیدهایی است که خدماتی بسیار به کاربران ارائه می‌دهد. زمانی که از این سررسید هوشمند استفاده می‌نماییم، می‌توانیم قرارهای ملاقات کاری را به یاد داشته باشیم و برنامه روزانه خودمان را به بهترین شکل مدیریت نماییم.

 

سررسید هوشمند چیست

 

کاربردهای سررسید هوشمند چیست؟

به طور کلی سررسیدهای هوشمند با توجه به ماهیتی که دارند، به عنوان ابزاری کاربردی برای اکثر افراد در امور روزمره به حساب می‌آیند. در این بخش از مقاله بارزترین کاربردهایی که از سررسید هوشمند را با شما مهاطبان محترم مورد بررسی قرار می‌دهیم:

 

 • برنامه‌ریزی هدفمند برای شرکت

منظور از برنامه‌ریزی هدفمند برای شرکت با سررسید هوشمند چیست ؟ امروزه اکثریت شرکت‌ها جهت انتشار رویدادها و وقایع مهم از سالنامه‌های هوشمند بهره می‌رند. در واقع این تقویم‌های هوشمند، به نظم‌دهی در کسب‌وکارها کمکی شایان می‌نمایند. شرکت‌ها می‌توانند به واسطه استفاده از سررسید های هوشمند کلیه پروژه‌‌های مربوط به سمینار، نمایشگاه، سخنرانی و مواردی مشابه را به راحتی برنامه‌ریزی کنند. پرسنل شرکت یک نسخه از سالنامه مذکور را روی کامپیوترشان می‌توانند نصب کنند. در اصل با شروع روز جدید خر رخداد و برنامه مربوط به آن روز در سیستم قابل مشاهده است. با توجه به آنکه سررسید هوشمند ابزاری کاربردی است، بیشتر شرکت‌‌ها جهت بررسی هرکدام از رخدادهای روز و تعیین وقت جلسات یا سخنرانی‌ها از آن‌ها بهره‌مند می‌شوند.

 

بیشتر بخوانید : انتخاب هوشمندانه سررسید تبلیغاتی

 

 • بازاریابی اصولی

از دیگر مزایای سررسید هوشمند می‌توان به زمان‌بندی اصولی برای بازاریابی هدفمند اشاره کرد. عموم بازاریابان جهت اینکه کلیه اطلاعات مربوط به محصولات را برای مشتریان به نمایش گذارند، مجبورند تا حجم زیادی از تصاویر محصولات را همیشه با خودشان حمل نمایند. در واقع اطلاعات کاتالوگ برای مشتریان بسیار حائز اهمیت است. جهت معرفی بهتر هر کدام از محصولات، سررسیدهای هوشمند ابزاری بسیار کاربرد هستند. امکانات این سررسیدها کمک می‌نماید تا بازاریابان به طور روزشمار کلیه رخدادهایی که مربوط به معرفی محصول را مورد بررسی قرار دهند. به واسطه استفاده از تلفن همراه بازاریابان قادرند تا تمامی اطلاعات و عکس‌های محصولات را به مشتریان خود نشان دهند. در این نرم افزار هوشمند و کاربردی هر کدام از اطلاعاتی که مربوط به فرایند بازاریابی را می‌توان به راحتی وارد کرد.

 

 • برنامه‌ریزی جهت آموزش

در حال حاضر دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی از سررسیدهای هوشمند در امر آموزش بهره می‌برند. دانشجویان و دانش‌آموزان به واسطه برنامه‌‌ریزی اصولی برای امتحانات می‌‌توانند خیلی زود تغییرات ضروری را صورت دهند. به موجب این امر هر دانشجو یا دانش‌آموز بهتر است که از سررسیدهای دقیق و منظمی استفاده کنند تا با برنامه‌ریزی موفقیت لازم را کسب نمایند. در واقع بهره‌مندی از سررسیدهای هوشمند به آن‌ها کمک می‌نماید تا تمامی اطلاعات درون سررسید را طبق برنامه‌ریزی درست و اصولی تنظیم نمایند.

 

 • برنامه‌ریزی برای سخنرانی

منظور از این کاربرد سررسید هوشمند چیست ؟ از دیگر کاربردهای سررسید هوشمند می‌توان به برنامه‌ریزی دقیق برای سخنرانان اشاره کرد. در واقع هر شخصی که یک سخنران است، باید اطلاعات دقیقی را همواره به همراه خودش داشته باشد. چراکه در این صورت می‌تواند در هر مکان با مخاطبان خود به راحتی ارتباط بگیرد. در حقیقت سخنران‌های حرفه‌ای نمی‌توانند کلیه متن سخنرانی‌های خودشان را در کتاب‌ها همیشه همراه خود داشته باشند. ولی سررسیدهایی هوشمند، ابزاری بسیار کاربردی برای آن‌ها بوده به عنوان یک بانک اطلاعاتی عملکرد دارد.

 

 • برنامه سررسید هوشمند بانک

در واقع نقش سررسیدهای هوشمند در بانک‌ها بسیار حائز اهمیت است. زیرا فعالیت‌های بانک‌ها به صورت روزانه بوده و این سالنامه‌های هوشمند شرایط مناسبی جهت نظم‌دهی برای برنامه‌ریزی بانک‌ها فراهم می‌سازند. معمولاً اطلاع رسانی هر کدام از خدمات و فعالیت‌های روزانه در بانک‌ها امری دشوار است. ولی چنانچه از اپلیکیشن‌های سررسید هوشمند استفاده شود، در حقیقت اطلاع رسانی در بازه زمانی کمتری صورت خواهد پذیرفت. به واسطه استفاده از سالنامه هوشمند دیگر نیاز نیست تا در بانک‌ها از تابلو های اطلاعاتی استفاده نمایند.

 

سررسید هوشمند

 

از جدیدترین مجموعه‌ی سررسید اختصاصی جوپنزا دیدن نمایید.

 

مزایای این مدل سررسید ها

علاوه به موارد ذکر شده در مطالب بالا استفاده از سررسید هوشمند برای کاربران مزایای زیادی دارد که شامل موارد زیر است:

 • عدم محدودیت در طراحی کاتالوگ و نگرانی‌های مربوطه در حوزه چاپ
 • حذف کلی مراحل مرحله چاپ و کاهش هزینه‌های جانبی مربوط به آن
 • امکان انتخاب رمز عبور و محدود نمودن کاربرانی خاص برای استفاده از سررسید دیجیتال
 • قابلیت انتشار به‌ شکل درایو فلش یا CD
 • امکان ارسال در شبکه‌های اجتماعی
 • پشتیبانی بر روی انواع سیستم‌های الکترونیکی
 • امکان پخش به‌ شکل همزمان متن، عکس، موسیقی یا فیلم
 • قابلیت انتشار نامحدود و رایگان تنها به واسطه بارگذاری در وب‌سایت شرکت‌ها
 • امکان بهره‌مندی از خدمات جانبی سررسید هوشمند در امور بازاریابی
 • استفاده از سررسیدهای هوشمند در بهبود عملکرد تیم فروش، بازاریابی و مارکتینگ نقش بسزایی دارد.

 

نتیجه گیری

امروزه به واسطه پیشرفت در عرصه تکنولوژی ماهیت کاربردی ابزار بسیار تغییر کرده و مطلوب‌تر شده‌اند. به طور کلی سررسیدهای هوشمند از ابزارهای مناسب و کاربردی برای عموم افراد است که در رسیدگی امور روزمره آن‌ها نقش مهمی دارد. در این مقاله از وب‌سایت جوپنزا به این موضوع پرداختیم که سررسید هوشمند چیست؟ در ادامه مزایا و کاربردهای این ابزار را مورد بررسی قرار دادیم.
امید است مقاله سررسید هوشمند چیست و چه تفاوتی با سررسید معمولی دارد؟ برای شما مخاطبین محترم مفید بوده باشد. لطفاً پس از مطالعه کامل این مقاله نظرات و تجارب شخصی خود را در زمینه استفاده از سررسید هوشمند با ما به در وبسایت جوپنزا به اشترک گذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *