فرق سررسید پالتویی و جیبی در چیست ؟ کدامیک بهتر می باشد ؟

فرق سررسید پالتویی و جیبی
فرق سررسید پالتویی و جیبی در چیست؟ آیا ابعاد آنها از یکدیگر متفاوت هستند؟ چه عوامل دیگری این دو سررسید را از یکدیگر متمایز می کند؟ در این مقاله جوپنزا ابتدا هر یکی از سررسید های پالتویی و جیبی را بررسی کرده و سپس تفاوت های موجود میان آنها را بیان خواهیم کرد.

فرق سررسید پالتویی و جیبی چیست؟

سررسید یکی از پرکاربردترین لوازم تحریر است که برای ثبت وقایع روزانه، یادداشت ها، برنامه ریزی ها و غیره استفاده می شود. سررسیدها در انواع مختلفی تولید می شوند که هر کدام دارای ویژگی ها و مزایای خاص خود هستند. سررسیدهای پالتویی و جیبی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و هر کدام ویژگی مخصوص به خود را دارند. با این حال از آنجا که هر دو قابل حمل و کوچک هستند، این سوال ایجاد می شود که فرق سررسید پالتویی و جیبی در چیست؟ تفاوت ابعاد این دو سررسید اولین پاسخی است که می توان به این سوال داد. با این حال، این تنها تفاوت نیست. در ادامه به تفاوت های بیشتری خواهیم پرداخت.

ویژگی های سررسید پالتویی

اشاره کردیم که فرق سررسید پالتویی و جیبی در ابعاد آن است. قطع سررسید پالتویی به طور معمول 12 در 17 سانتی متر است. این سررسیدها به شکل یک کتابچه نسبتا کوچک و مستطیل شکل تولید می شوند و دارای صفحات زیادی برای یادداشت برداری و ثبت وقایع خواهند بود. همچنین جلدی محکم و مقاوم دارند که باعث می شود تا کاربر بتواند بدون نگرانی از آن استفاده کند. انواع سررسید پالتویی شامل: سررسید چرم پالتویی، سلفون و گالینگور می شود. هر یک زیبایی و جذابیت خاص خود را دارند. نوع چرم مصنوعی یکی از محبوب ترین سررسیدها است و به عنوان هدیه تبلیغاتی از آن به وفور استفاده می شود. متخصصان جوپنزا نام و لوگوی شما را بر روی آن حک خواهند کرد تا همواره در معرض دید کاربران قرار گیرید. سررسیدهای پالتویی معمولا گران قیمت تر هستند. ظاهر شیک تری دارند و همین باعث می شود تا به عنوان هدیه ای برای مدیران یا مشتریان وفادار انتخاب شوند.

سررسید جیبی چه ویژگی هایی دارد؟

سررسیدهای جیبی ابعاد کوچک تری دارند و معمولا در قطع های 15 در 10 یا 10.5 در 14.8 سانتی متر تولید می شوند. اغلب دارای برگه های اضافه نیستند و فضای زیادی برای ثبت وقایع طولانی ندارند. این نوع سررسید برای افرادی مناسب است که نمی خواهند سررسید حجم زیادی را اشغال کند و در عین حال اطلاعات مهم خود را در دسترس داشته باشند. سررسیدهای جیبی معمولا دارای جلدی نرم و انعطاف پذیر هستند که باعث می شود تا حمل آنها آسان تر گردد. اغلب حالتی غیررسمی و اسپرت دارند. با این حال شما می توانید طرح دلخواه خود را با متخصصان ما در میان بگذارید، تا به شیوه مد نظر شما چاپ و تولید انجام شود. شما می توانید به این سررسیدهای کوچک یک کیف پول مخفی و خودکار نیز اضافه کنید.
تفاوت سررسید پالتویی و جیبی

تفاوت های سررسید جیبی و پالتویی

سررسید جیبی و سررسید یادداشتی فضای کمتری را اشغال می کنند و جمع و جورتر هستند. البته، هر دو سررسید قابلیت حمل آسانی دارند. با این حال، ممکن است حمل سررسید پالتویی سخت تر باشد، چرا که بدنه ای محکم تر دارد و به راحتی خم نخواهد شد. ابعاد آن برای قرار گرفتن در جیب پالتو یا درون کیف مناسب است و از انواع دیگر سررسید ابعاد کوچکتری دارد. سررسید پالتویی فضایی بیشتر برای یادداشت برداری به کاربر ارائه می دهد. در حالی که در طراحی سررسیدهای جیبی اولویت ابعاد و انعطاف آنها است در نتیجه فضای کمتری برای نوشتن و ثبت وقایع خواهند داشت. از نظر ظاهری سررسید پالتویی شیک و رسمی است. نوع چرم مصنوعی از محبوبیت بالایی برخوردار است و حتی به عنوان هدیه ای برای مدیران نیز انتخاب می شود. در مقابل سررسیدهای جیبی بیشتر حالتی غیررسمی و اسپرت دارند. البته، شما می توانید طراحی خاص و شیکی را برای آنها انتخاب کنید. برای انتخاب طرح یا دریافت راهنمایی بیشتر در این زمینه، با کارشناسان ما در تماس باشید.

سررسید پالتویی بهتر است یا جیبی؟

ویژگی های هر یک از سررسیدهای پالتویی و جیبی را بررسی کردیم. تا به اینجا مشخص است که هر کدام چه تفاوت هایی دارند و برای چه کارکردی مناسب تر هستند. اینکه کدام بر دیگری برتری دارد، مسئله ای است که با توجه به نیاز شما مشخص می شود. اگر شما قصد داشته باشید تا به طور انبوه سررسیدی تبلیغاتی چاپ کنید، به طبع انتخاب نوع جیبی گزینه مناسب تری خواهد بود. در مقال اگر به دنبال سررسیدی محکم، مقاوم و رسمی هستید، سررسیدهای پالتویی با توجه به نیاز شما بهتر هستند.
مقایسه سررسید پالتویی و جیبی

قیمت سررسید پالتویی و جیبی

قیمت و هزینه یکی از مسائل مهم در زمینه انتخاب سررسید اختصاصی است. برای چاپ انبوه سررسید و ارائه آن به عنوان هدیه تبلیغاتی به مشتریان بالقوه، سررسیدهای جیبی گزینه بهتری خواهند بود. این سررسیدها به دلیل ابعاد و نوع بدنه خود هزینه کمتری خواهند داشت. شما می توانید به راحتی آن را سفارشی سازی کرده و لوگو و شعار کسب و کار خودتان را بر روی آن چاپ کنید. فرق سررسید پالتویی و جیبی در قیمت نیز دیده می شود. نوع پالتویی به دلیل تعداد صفحات بیشتر، ابعاد بزرگتر و بدنه ای محکم و مقاوم هزینه بیشتری خواهد داشت. البته، هزینه آن به نسبت قطع های بزرگتر کمتر است و همچنان به عنوان یک هدیه تبلیغاتی محبوب مورد استفاده قرار می گیرد.
سخن پایانی
ویژگی های سررسیدهای پالتویی و جیبی را بررسی کردیم. هر یک دارای جذابیت و زیبایی مخصوص به خود هستند. این نوع سررسیدها را می توان به عنوان هدیه ای تبلیغاتی نیز استفاده کرد. نوع پالتویی ابعاد بزرگتری دارد و شیک و رسمی است و هدیه مناسب برای مدیران و مشتریان وفادار خواهد بود. نوع جیبی کوچک و کاربردی است و فرد می تواند آن را همیشه همراه خود داشته باشد. برای انتخاب سررسید مناسب و اطلاع از قیمت هر یک با کارشناسان جوپنزا در تماس باشید.
سوالات متداول
1. سررسید جیبی را انتخاب کنیم یا پالتویی؟
پاسخ این سوال به نیازها و سلیقه شما بستگی دارد. اگر به فضای زیادی برای ثبت وقایع خود نیاز دارید و ظاهری رسمی و شیک برای شما مهم است، سررسید پالتویی گزینه مناسبی برای شما است. اما اگر به فضای کمی برای ثبت وقایع خود نیاز دارید و ظاهری غیررسمی و اسپرت برای شما مهم است، سررسید جیبی گزینه مناسبی برای شما است.
2. قیمت سررسید پالتویی و جیبی چقدر است؟
سررسید نوع جیبی هزینه کمتری دارد. با این حال برای اطلاع دقیق از قیمت ها با کارشناسان جوپنزا تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *