مزایای استفاده از دفتر تلفن تبلیغاتی

دفتر تلفن تبلیغاتی

دفتر تلفن تبلیغاتی یکی از ابزارهای تبلیغاتی موثر است که میتواند به عنوان یک روش عالی برای بازاریابی انتخاب شود به گونه ای که حتی ممکن است از سررسید نیز سودمند تر و موثر تر جلوه کند . شرکت ها و کسب و کارها میتوانند دفتر تلفن را به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی خود برای هدیه تبلیغاتی سال نو و یا دیگر روزهای سال انتخاب کنند و به مشتری ها و کارمندان خود هدیه دهند تا به نوعی نام و برند خود را به افراد بیشتری معرفی کنند و یا حتی مشتری های قبلی خود را نیز نگهدارند.

معرفی دفتر تلفن تبلیغاتی

دفتر تلفن ها در سایز های و شکل های مختلفی تولید می شوند. در گذشته به این دلیل که کسب و کارها ها اغلب برای تبلیغات خود اقدام به سفارش دفتر تلفن میکردند، شرکت ها چاپ و بسته بندی ایده های زیادی بر روی شکل و شمایل دفاتر تلفن پیاده میکردند. حتی خیلی از شرکت ها پارا فراتر گذاشته و به تولید برگه هایی با اشکال مختلف روی آورده بودند. امروزه نیز دفاتر تلفن دارای چند طرح مختلف هستند که در عکس های پایین مشخص است. دفتر تلفن نیز مانند سررسید، تقویم و … انواع مختلفی از نظر سایز و جلد دارد. از جمله: دفتر تلفن سایز وزیری پر برگ سلفونی، سایز وزیری پربرگ چرم، سایز وزیری جلد ترمو، سایز خشتی جلد گالینگور، سایز خشتی جلد چرم، سایز خشتی جلد سلفون، دفتر تلفن سایز پالتویی جلد سلفون، سایز پالتویی جلد چرم، شما میتوانید با توجه به مخاطبان و جامعه هدف خود، دفتر تلفن خود را از بین موارد گفته شده در بالا انتخاب کرده و سفارش چاپ دهید.

مزایای استفاده از دفتر تلفن تبلیغاتی

دفتر تلفن ها مانند گذشته دارای محبوبیت نیستند اما هنوز هم در بیشتر خانه ها، یک دفتر تلفن پر از شماره های مختلف وجود دارد که کم و بیش شماره هایی به آن اضافه می شود. پس مطمئنا هیچ مخاطبی از اینکه شما یک دفتر تلفن تبلیغاتی به آن هدیه دهید، ناراحت نمیشود و این میتواند برای مخاطب شما خوشحال کننده باشد. البته با توجه به اینکه تکنولوژی خیلی هم قابل اعتماد نیست و هر لحظه ممکن است شماره تلفن های مهمی که در تلفن های همراه وجود دارند به هر دلیلی پاک شوند، بسیاری از مردم ترجیح میدهند شماره تلفن های ضروری و مهم خود را در دفتر تلفن یادداشت کنند.

دفتر تلفن یک وسیله کاربردی است و قرار نیست پس چند روز در گوشه ای خاک بخورد. استفاده از آن باعث یادآوری نام و برند شما در ذهن مخاطب میشود.مزیت دیگر دفتر تلفن، این است که دست شما برای تبلیغات روی آن و داخل صفحات باز است و میتوانید به خوبی در قسمت ها مختلف آن (البته به اندازه) از تبلیغات با نام و برند خود استفاده کنید.

انواع دفتر تلفن تبلیغاتی

انواع مدل های مختلف دفتر تلفن کاغذی درجه یک توسط کارخانه های تولید کننده این محصولات به مرحله تولید میرسند. برخی از این مدل ها عبارت اند از:

  • دفتر تلفن کش دار
  • دفتر تلفن سیمی

علاوه بر این موارد دفتر تلفن های تبلیغاتی میتوانند در قطع های دفتر تلفن اروپایی ، دفتر تلفن وزیری و دفتر تلفن پالتویی تولید شوند.

با مراجعه به این شرکتها می توانید نمونه های مختلف این کالا ها را از نزدیک مورد بررسی قرار دهید و این نمونه ها را با نوع و درجه های کیفی بسیار خوب و بالا تهیه نمایید. این محصولات در رنگ های مختلف وارد بازار میشوند..

شما می توانید بنا بر سلیقه و میل شخصی تان رنگ مورد علاقه تان را برای خرید انتخاب کنید. با روش های مختلف می توانید این کالا ها را خریداری نمایید. برای مثال اگر نمی توانید به هر دلیلی در محل فروش حضور یابید می توانید از شیوه خرید غیر حضوری برای انجام این کار استفاده کنید و بهترین نمونه های مد نظر خود تان را به این طریق تهیه کنید. برای این کار میتوانید به سایت هایی که این نوع محصولات را به صورت مستقیم تولید میکنند مراجعه کنید، که شرکت جوپنزا از جمله تولید کننده های مستقیم هدایای تبلیغاتی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *