چه ویژگی هایی در خرید سررسید جیبی اهمیت دارد ؟

اهمیت سررسید جیبی

سررسید جیبی تبلیغاتی در واقع یکی از همان مدل های تقویم رومیزی یادداشتی شده است. این نوع سررسید ها را شرکت ها، سازمان ها و یا صاحبان مشاغل برای تبلیغات شرکت خود به مشتریان و کارمندان خود هدیه می دهند.دلیل این کار این است که در ذهن ماندگار شوند و نوعی تبلیغ مرسوم و زیرکانه محسوب می شود.  این سازمان ها و شرکت ها لوگو و یا نام برند خود را به در جلد آن حک یا داغ کوب و یا طلاکوب می کنند. و در صفحات داخلی آن برای آشنایی مخاطبان با کسب و کار خود یک توضیح از کار خود و یا تصاویر و مشخصات محصولات خود را درصفحات ابتدایی و یا انتهایی می آورند .در ادامه به اهمیت سررسیدهای جیبی پی میبریم.

سر رسید جیبی برای افرادی که همیشه در حال حرکت هستند بسیار مناسب است این سررسید ها  به راحتی در کیف پول، یا کیف های دستی قرار می گیرند. آنها برای افرادی که به یادآوری در مورد رویدادها و قرار ملاقات هایشان نیاز دارند بسیار مناسب هستند. علاوه بر این، سررسید یادداشتی، ضد ضربه هستند و هیچ اتفاقی برای آنها در مقابل ضربه وارد نمیشد .

 

سایز سرسید جیبی :

سررسید های جیبی  در ابعاد ۱۰*۱۵ و یا ۵/۱۰*۸/۱۴ هستند . این سر رسید  به علت کوچک و ارزان بودن در بین مشتریان و مخاطبان طرفداران بسیاری دارد. این سر رسید ها  به دلیل اینکه در جیب جا می شود به تقویم های جیبی نیز معروف هستند، این تقویم ها مانند سررسید ها فضای زیادی برای یادداشت کردن به ما نمی دهند. افراد و مخاطبینی که به دنبال سفارش سر رسید  هستند باید این را بدانند که ایده مناسب استفاده این نوع سالنامه در کنار سالنامه وزیری به عنوان هدیه به مخاطبین است.سررسید جیبی همانطور که از نام آن مشخص است به سررسیدی گفته می شود که ابعاد آن کوچک است و اصطلاحا در جیب جا می گیرد.

 

اهمیت سررسید جیبی

کیفیت مناسب در انتخاب سر رسید  جیبی بسیار مهم است زیرا در این نوع از تقویم با توجه به استفاده روزمره و زیادی که صاحبان آنها دارند به پاره نشدن، خراب نشدن جلد، تغییر رنگ کاغذ سر رسید جیبی از عوامل مهم می باشد .
قیمت مناسب همیشه عامل مهم در انتخاب می باشد. با توجه به انتخاب کیفیت باید به این نکته نیز توجه شود که این سر رسیدها قیمت مناسبی نیز داشته باشند و برای ست های تبلیغاتی ای که قصد دارند هزینه ی کمتری بپردازند مقرون به صرفه باشد. سررسید جیبی که شما انتخاب می کنید بهتر است قابلیت شخصی سازی را داشته باشد که بتوانید در سررسید اختصاصی نام انحصاری برند خود و یا لوگو شرکت و یا کسب و کار خود را در آن قرار دهید.

 

مزایای تقویم سررسید جیبی :

سررسید جیبی برای افرادی که همیشه در حال حرکت اند،و فعالیت روزانه ی زیادی دارند بسیار مناسب هستند .

این نوع سررسید ها به راحتی در کیف پول، یا کیف های دستی قرار می گیرند.

آنها برای افرادی که به یادآوری در مورد رویدادها و قرار ملاقات ها نیاز دارند ایده آل هستند .

ضد ضربه بودن آنها

 

همچنین ببسینید : انواع ست مدیریتی

 

سررسید جیبی برای چه کسانی ایده آل و مناسب است؟

 

برای مصرف کنندگانی که ترجیح می دهند زندگی شخصی خود را از زندگی کاری خود جدا کنند .

والدین خانه‌دار که می‌خواهند یک راه آسان برای ثبت وقایع مختلف داشته باشند مانند زمان کلاس بچه‌ها و …

سالمندان که عاشق تقویم‌های فیزیکی هستند و ترجیح می‌دهند چیزی بیشتر از یک تقویم دیواری یا رومیزی داشته باشند .

شرکت ها یا سازمان های که در انتهای سال برای تشکر از کارکنان و مشتریان خود سررسید  رایگان را به آنها هدیه می دهند .

 

فروشگاه ها یا شرکت هایی که برای تبلیغات خود این تقویم جیبی را به مشتریان خود ارائه می دهند .این محصول مخصوص قشر خاصی نیست و شخصی با هر جایگاه اجتماعی و سن و جنسیتی برای نوشتن برنامه های روزانه ی خود به این سر رسید احتیاج دارد.

عموما سررسید های جیبی در دو مدل طراحی و چاپ می شوند،این محصول کیف پول دار که دارایی فضایی مخفی برای پول و یادداشت های کوچک است و یا سررسید های جیبی یادداشت خودکار،که برای استفاده ی راحتتر از سر رسید خودکاری کنارش قرار می گیرد.

 

همچنین بخوانید : کاربرد تقویم رومیزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *